Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Segítség (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=65)
-   -   questek (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4144)

Sequator 04-03-2010 07:29

questek
 
Sziasztok!

Van pár küldetésem, amivel elakadtam. Nem kifejezetten egy küldiről van szó, hanem úgy általában a megoldási rendszerrel. A gondom az, hogy egy rpg-ben lehet beszélgetni a megbízóval, itt nem :S Tudom, hogy valamit rosszul csinálok, ezért is kérek pár jó tanácsot.

Írok pár példát:

Bölcstől ellopták a tollat. Bejártam az összes kunyhót, eddig még nem találtam meg. Öldöstem az embereket, náluk sem volt :D bár többször haltam mint ők, így erről egy időre letettem.

Csatornában találkoztam egy eltévedt városlakóval. Tudom merre van a kijárat, de hogyan segíthetek neki? Nem tud követni, nem tudom elmondani neki merre menjen, mit kell ilyen típusú questnél tenni?



Vannak küldi csoprtok, amiket hasonló módon kell megcsinálni?
A keresgélős küldit még értem, a gyűjtögetőset is, a tárgyak összerakása sem okoz gondot, bár a távcsöveset én is buktam :D

Így a játék elején picit kevésnek érzem a küldikhez tartozó segítséget, talán itt fórumon... :)

Előre is köszönöm!

Ati 04-03-2010 09:07

Nem tartanám szerencsésnek, ha fórumon le lenne írva egy-egy küldetés megoldása. Sőt, kifejezetten nem tetszene. Ezért én azt javaslom, hogy próbálj bekerülni egy olyan klánba, ahol ezzel kapcsolatban tudnak segíteni.

Dus 04-03-2010 10:26

Quote:

Originally Posted by Sequator (Post 247032)
A keresgélős küldit még értem, a gyűjtögetőset is, a tárgyak összerakása sem okoz gondot, bár a távcsöveset én is buktam :D

Quote:

Originally Posted by Sequator (Post 247032)
Bölcstől ellopták a tollat. Bejártam az összes kunyhót, eddig még nem találtam meg. Öldöstem az embereket, náluk sem volt :D bár többször haltam mint ők, így erről egy időre letettem.

Ez keresgélős küldi, a fentebbi állításod alapján ez ok. Annyit segítek, hogy alacsony szinten ne próbáld, majd csak a játék későbbi szakaszában... :)
Vagy keress olyat, aki tudja játékon belül hogy kell csinálni, és segítene Neked.


Quote:

Originally Posted by Sequator (Post 247032)
Csatornában találkoztam egy eltévedt városlakóval. Tudom merre van a kijárat, de hogyan segíthetek neki? Nem tud követni, nem tudom elmondani neki merre menjen, mit kell ilyen típusú questnél tenni?

Ez is keresgélős. :)
Én eddig bárki kérte ebben a segítséget, annyit írtam neki, hogy ő egy eltévedt városlakó... Nem sok segítség, de pozitív visszajelzések érkeztek azoktól, akiknek írtam. :)
//Többet nem szívesen írnék, főleg itt a fórumon nem.//

Quote:

Originally Posted by Sequator (Post 247032)
Van pár küldetésem, amivel elakadtam. Nem kifejezetten egy küldiről van szó, hanem úgy általában a megoldási rendszerrel. A gondom az, hogy egy rpg-ben lehet beszélgetni a megbízóval, itt nem :S Tudom, hogy valamit rosszul csinálok, ezért is kérek pár jó tanácsot.

Általában, a kezdő beszélgetésen kívül nem sok, sőt, semmi új infót nem tudsz meg a játékokban, hogyha újra megszólítod. Itt is ez van. Amit kiír, azt fel lehet úgy fogni, mint a válasza a megbízónak...

Sequator 04-03-2010 14:31

Ok :) nem kifejezetten a megoldásra voltam kíváncsi. Klánba lépés még nagyon odébb van. Olvastam fórumon, hogy szint határhoz kötik a bevételt, én meg már a lvl6-nak is örülnék :D Közös chat sem nem túl aktív.

Köszönöm a válaszokat!

jani 04-03-2010 19:39

A Chemotox-ba jelentkezz felveszlek Aranymedállal gyorsabban fejlődsz:)


All times are GMT +1. The time now is 18:18.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu