Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Segítség (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=13)
-   -   segédprogram megbizhatosága. (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3363)

l.o.s.t 02-07-2009 12:21

segédprogram megbizhatosága.
 
olyan kérdésem lenne azokhoz akik használják a h5tools-t,hogy nekik tévedett-e már a program mert nekem igen.kiváncsi lennék mennyire megbizhato.

Ati 02-07-2009 15:30

Quote:

Originally Posted by l.o.s.t (Post 203232)
olyan kérdésem lenne azokhoz akik használják a h5tools-t,hogy nekik tévedett-e már a program mert nekem igen.kiváncsi lennék mennyire megbizhato.

Most lehet, hogy marhaságot mondok, de nem lehet, hogy azért h5, mert a Hódító 5-ös verziójához készült? Ha igen, akkor az elég régi, most 7.1-nél járunk.

l.o.s.t 02-07-2009 15:38

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 203239)
Most lehet, hogy marhaságot mondok, de nem lehet, hogy azért h5, mert a Hódító 5-ös verziójához készült? Ha igen, akkor az elég régi, most 7.1-nél járunk.

valaki megtudná mondani,hogy honnan tőlthető le a 7.1 verzio mert ugy látom az enyém már kiment a divatbol.előlre is kősz.

csabi 02-07-2009 15:46

Quote:

Originally Posted by l.o.s.t (Post 203240)
valaki megtudná mondani,hogy honnan tőlthető le a 7.1 verzio mert ugy látom az enyém már kiment a divatbol.előlre is kősz.

pontossan mit nem számol jól?

l.o.s.t 02-07-2009 15:51

Quote:

Originally Posted by csabi (Post 203241)
pontossan mit nem számol jól?

utánna lett számolva az eredmény jo lett de a csata végeredménye rácáfolt.

vityu 02-07-2009 16:37

Quote:

Originally Posted by l.o.s.t (Post 203240)
valaki megtudná mondani,hogy honnan tőlthető le a 7.1 verzio mert ugy látom az enyém már kiment a divatbol.előlre is kősz.

csináld meg, mert az 5ös a legújabb ;)

vityu 02-07-2009 16:41

Quote:

Originally Posted by l.o.s.t (Post 203242)
utánna lett számolva az eredmény jo lett de a csata végeredménye rácáfolt.

Azért mondjuk néhány alap hiba, amit nem néztél, simán közrejátszhatott.
1. nem vettél valamit figyelembe a számolásnál
2. megnézted ugyan, hogy felfelé ütsz, a pontlistán ott is voltál, viszont nem nézted a pontszámot, és alattad volt, vagy alád bontott

De szerintem 90%, hogy orkot támadtál, olyan, amelyik kitámadott. És a h5tools nem számolja bele a kitámadási bónuszt, azt magadnak kell hozzáadni a védelemhez!

l.o.s.t 02-07-2009 16:50

arra a kővetkeztetésre jutottunk,hogy a progi jol számolt. azért maradtam alul mert a vérszomjat nem raktam fel.szoval a progi jo a hiba bennem van.

Peti 02-07-2009 17:02

Quote:

Originally Posted by vityu (Post 203247)
Azért mondjuk néhány alap hiba, amit nem néztél, simán közrejátszhatott.
1. nem vettél valamit figyelembe a számolásnál
2. megnézted ugyan, hogy felfelé ütsz, a pontlistán ott is voltál, viszont nem nézted a pontszámot, és alattad volt, vagy alád bontott

De szerintem 90%, hogy orkot támadtál, olyan, amelyik kitámadott. És a h5tools nem számolja bele a kitámadási bónuszt, azt magadnak kell hozzáadni a védelemhez!

Vagy olyan szövi tagot akinek egy vagy több szövje szabin volt, és a h5 a szabis védő bónuszt sem kezeli.

vityu 02-07-2009 17:14

Quote:

Originally Posted by l.o.s.t (Post 203249)
arra a kővetkeztetésre jutottunk,hogy a progi jol számolt. azért maradtam alul mert a vérszomjat nem raktam fel.szoval a progi jo a hiba bennem van.

Akkor viszont nem értem, hogy mire kellett a belső és a külső fórumon is egy halom embert megmozgatni miatta... Ha mindent jól csinálsz, akkor nem lehet más az eredmény -ahogy a többiek mondták- 10k hektárig!


All times are GMT +1. The time now is 04:02.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu