Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Elvetett javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=41)
-   -   Túlcsorduló klánraktár (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1524)

Wanax 03-02-2007 16:51

Túlcsorduló klánraktár
 
Szerintem az 1/A-ban már megfordultak többsége szembesült már azzal a problémaval, hogy a HT egy a piacról visszatérő raktárkapacitásnál nagyobb mennyiségü nyesanyagot betolt a klánraktárba, és ez által az elveszlett!
Sajnos az 1/A-ban felhalmozott javak nélkül nagyon nehéz magasabb területen a játék, és bárkivel barmikor előfordulhat egy Net behalás, gép hiba vagy épp előre nem tervezett váratlan esemény miatt ugrott esetleg több hét gyűjtögetése.
Valamint ezzel el lehetne kerülni az illetéktelen belépéseket, és az ebböl adódó problémákat, magyarázkodást!

Erre az esetre indítanám megbeszélésre a következőeket:

Ha klánon belül valaki észre veszi a piacról visszatért árút, vagy akinek visszatérőben van áruja, de valamilyen oknál fogva nem tud belépni. Azonban telefonon tud valakit riasztani, akkor az a klántag egy checkbox segítségével be tudja jelölni, hogy kitől szeretné átszedni a piacrol visszarért nyersanyagot, és ekkor a HT segítségével átlehetne mozgatni...

Ehhez az ötlethez kérnék észrevételeket, ötleteket

Szecsa 03-02-2007 21:36

Csak piacrol visszatert arura terjedne ki ez az otlet?

Wanax 03-03-2007 11:46

Quote:

Originally Posted by Szecsa (Post 77339)
Csak piacrol visszatert arura terjedne ki ez az otlet?

Miert? Mire terjedjen meg ki az otlet? En a nyersanyagra, max tekercsekre hasznalhato megoldasra gondoltam!

Szecsa 03-04-2007 10:00

Pénzre es runara gondoltam elsősorban pl., ami ugyanugy mozgathato klanrakin keresztul.

Grabi 03-04-2007 11:06

ez természetes. mivel úgyis csak frissítgetés kérdése azt és annyit raknak át egymásnak a klánok amennyit akarnak. hogy ez lerövidül egy klikkre, szerintem jó.

Wanax 03-05-2007 09:02

Quote:

Originally Posted by Szecsa (Post 77662)
Pénzre es runara gondoltam elsősorban pl., ami ugyanugy mozgathato klanrakin keresztul.

vegulis en csak azert vetettem fel ezt az otletet, mert most mar a jatekos körre/órára pontosan tudja mikor jon vissza az aruja a piacrol es tobbnyire csak valamilyen elore nem lathato esemeny miatt nem tudja ki piacolni a vissza jovo arujat! Valamint ezzel el lehet kerulni az illetetektelen belepesekbol eredo problemakat es magyarazkodast!
Eddig penzre es runara azert nem gondoltam mert az nem az alap problemahoz tartozik! Nem azt akarom megakadalyozni hogy ne lehessen ellopni vagy lefosztani, hanem a HT ne tegyen be a klanraktarba pl tobb millios nyers tetelt egy 1 millios kapacitasu raktarba!

Szecsa 03-05-2007 09:21

Az ötlet jó.
Végülis, jogos, hogy ne gatoljuk meg a fosztast.

Wanax 03-18-2007 19:29

ugy latszik nem sokakat foglalkoztat ez a problema...:(

skiti 03-18-2007 19:34

talán mert így is elég nagy táp a klánraksi, sőt, még bővíthető is:)
persze, nagyon nem olcsón, de akkor is...
hová erősítsük még?

Wanax 03-20-2007 23:09

Quote:

Originally Posted by skiti (Post 80779)
talán mert így is elég nagy táp a klánraksi, sőt, még bővíthető is:)
persze, nagyon nem olcsón, de akkor is...
hová erősítsük még?

őőőő... miert is tap a klanraki? A javaslat miert is a klanrakit erositi szerinted? Szerintem a helytartonak adna egy plusz feladatot!


All times are GMT +1. The time now is 05:15.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu