Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Chat (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=49)
-   -   Harcosok (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=948)

Synkel 10-23-2006 23:31

Harcosok
 
Megmondom őszintén, nekem gyakran vannak gondjaim mikor őt olvasom. Hol leesek a székről a röhögéstől, hol pedig ideges leszek mint egy régebben kibiztosított kézigránát, főleg ha a kezdőknek szánt tanácsait olvasom. Viszont lehet velem van a baj, ezért véleményeket várok pro és contra. Illetve lehet szavazni is egyet, ha sikerül megszerkesszem, mert bevallom béna vagyok kicsit:)

laci 10-24-2006 07:39

Csináljunk még sok hasonló, ki-kit nem szeret topicot... :p

director 10-24-2006 07:46

szavaztam, de igazából nagyon hiányoltam a Kijaza Synkel? lehetőséget:DD

Cyby_ 10-24-2006 08:36

Director vazze ,de tudatlan vagy az új antikrisztus hódban!:D:D
drag szamárt hiányolom,h nem szavazott még:D

Steve 10-24-2006 09:00

Kéne egy külön choice, "Dragon vagyok ezért tudhatnátok a válaszom és amúgyis menjen innen Harcosok" címmel:)

Szecsa 10-24-2006 10:42

En nem ismerem se Synkelt, se Harcosokat, se Dragont.
S kijaza Director, hogy ugyanazt kell irnom mint ő? :)

Remedy 10-24-2006 10:59

szerintem exairt is bele vehetnenk... vagy lehet a ketto egy ember? :)

Synkel 10-24-2006 13:25

Lényegtelen, hogy kijaza Synkel, elvégre nem én vagyok a kérdés:)
Dragi vagy 1 hétre bannolva van, nem fog jelentkezni a közeljövőben... És nem kifejezetten személyeskedésnek szántam a topicot, elvégre megeshet, hogy csak én értem félre őt...

Harcosok 10-24-2006 13:36

Quote:

Originally Posted by Synkel (Post 37073)
Megmondom őszintén, nekem gyakran vannak gondjaim mikor őt olvasom. Hol leesek a székről a röhögéstől, hol pedig ideges leszek mint egy régebben kibiztosított kézigránát, főleg ha a kezdőknek szánt tanácsait olvasom. Viszont lehet velem van a baj, ezért véleményeket várok pro és contra. Illetve lehet szavazni is egyet, ha sikerül megszerkesszem, mert bevallom béna vagyok kicsit:)

Nem muszály senkinek sme megfogadni a tanácsot sőt elolvasni sem.
De majd ha tiltják a szabályok azt,hogy leirjama véleményem bármelyik topicba biztosan kizárnak de mivel ez nem így van hát....
Jogom van bárhova leirnia véleményem neked jogod van ezt nem elolvasni.
Ja amjd holnap nyitok már 1400 témát az ügyben ,hogy ki kinek a véleményét fogadja el:)
Nem mondok semmit ugyis cska ezt irjátok midnig jaj nem vitázom stb gyorsan megyek:)
tegnap is Cyby beirt egy nagy hülyeséget utána meg is mondtam,hogy az gyorsan elszaladt:)

Synkel te a háború és tippekben arra a krédésemre,hogy miért jobb a lo+ij még midnig nem válaszoltál:)Gyorsan kitértél:)

Ja és Draggal a vip hv topicban mégis elismerte nekem van igazam:)

ha már megmondják ,hogy mégse nektek van igazatok gyorsan :"Jaj veled nem vitázok elszökök mert a végén kiderül nem tok érvelni a melett amit irok"ezt teszitek csak:)

Harcosok 10-24-2006 13:54

Igen én is aztmondom inkább fogadjuk meg Steve tanácsait és támadjunk 7k elitre+1ktornyos ijra 2x5000lóval azaz 2500-2500-al:D


All times are GMT +1. The time now is 18:57.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu