Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Megvalósult javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Üzenetek menüpont változtatása (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4377)

BimmBimm 10-08-2010 22:05

Üzenetek menüpont változtatása
 
Arra gondoltam, hogy kicsit lehetne módosítani a mostani üzenetek rendszeren annyiban, hogy nem lenne külön üzenetek olvasása és elküldött üzenetek menüpont, hanem lenne egy üzenetek, amiben hasonlóan az elküldött üzenetekhez fel lennének sorolva az országok, akikkel üzentet váltottál, de arra kattintva a fogadott és az elküldött üzenetek is megjelennének időrendben.
Jelenleg ha egy hosszabb üzenetváltást akarok visszaolvasni kész agyhalál ide oda kattintgatni, megkeresni hol jártam.
Az üzenetsor tetején vagy alján lenne egy gomb hogy új üzenet és akkor az adott országnak lehetne üzit küldeni a ugyan olyan módon mint eddig.
Tehát csak a rendszerezés változna országonként követhetőbbre, az hogy pl.: 5 nap után törlődik, valamint a manuális törlés, mentés megmaradna.

SGB 10-08-2010 22:17

És ez a szövifórumra másolást is nagyban megkönnyítené.

idegenvezeto 10-09-2010 09:12

Quote:

Originally Posted by bimmbimm (Post 266324)

Jelenleg ha egy hosszabb üzenetváltást akarok visszaolvasni kész agyhalál ide oda kattintgatni, megkeresni hol jártam.
Az üzenetsor tetején vagy alján lenne egy gomb hogy új üzenet és akkor az adott országnak lehetne üzit küldeni a ugyan olyan módon mint eddig.
Tehát csak a rendszerezés változna országonként követhetőbbre, az hogy pl.: 5 nap után törlődik, valamint a manuális törlés, mentés megmaradna.

Abszolut támogatandó ötlet. Nem kevés csapkodástól kímélné meg a billentyűzetemet, meg az egeremet:)

BimmBimm 10-09-2010 20:56

Nem akartam szavazósdit, de mivel nem igazán írtok semmit rá, nem tudom hogy azokon kívül akik tetszőnek nyomták a többiek mit éreznek. Hátha a szavazás segít:)

Redback 10-09-2010 21:16

Szerintem is jó ötlet. Átláthatóbb lesz a levelezések visszaolvasása.

Sami 10-19-2010 16:27

Én is támogatom, jó ötlet.

sifu 10-27-2010 10:21

ez a második jó ötlet amit ma olvastam..sokszor belekeveredem abban h mire mi volt a válasz így elég tiszta lenne a dolog

Zoltán 01-24-2011 14:23

Jó ötlet. Ki lehetne még egészíteni. Az alap oldalon(Országod) alul ki írja ha van új üzeneted, elolvasod és utána azt írja, hogy üzenetek olvasása. Az a javaslatom, hogy az új üzeneteket ki írja, de a üzenetek olvasását már ne. Szóval csak azt írja ki ha új üzeneted van, amit már olvastál az ne jelenjen meg az alap oldalon mint üzenetek olvasása.

Ati 01-24-2011 16:12

Ez is olyan téma, amihez várnék hozzászólásokat, tekintettel arra, hogy általános, hogy az emberek nem szeretik a változást, akkor sem, ha az áttekinthetőbbé teszi az életüket.

A szavazás állását látom ugyan, de adjuk meg mindenkinek a lehetőséget arra, hogy hozzászóljon, úgyhogy ide is jöhetnek az észrevételek:

Örülnél-e egy ilyen változásnak?

Utálnád, hogy egy kattintással több lenne elolvasni az új üzeneteidet?

Vagy legyen kicsit kaotikusabb, de maradjon meg a mostani ömlesztett olvasási lehetőség is?

Esetleg kifejezetten zavarna, hogy feladó szerint lennének csoportosítva az üzenetek?

Hányszor fogadnád meg, hogy törlöd magad, és soha többet nem is játszol, ha ez a változás bekerülne?

Stb.

Szóval várom ide is a hozzászólásokat, mert látszólag ugyan ez semmi komoly változás, hiszen a játékmenetet egyáltalán nem érinti, mégis az ilyen módosításoknak van a legtöbb negatív visszhangja utólag.

Tsobi 01-24-2011 17:12

Én is örülnék egy ilyen jellegű változtatásnak.
Elég sokat szoktam levelezni és így szöviügyekben is könnyebb lenne a tájékoztatás, nem kellene ollózni folyton.


All times are GMT +1. The time now is 18:42.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu