Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   1A események (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=368)

Zsáni 05-02-2008 06:59

Quote:

Originally Posted by Arden (Post 172571)
grat a Menzónak h egy nem aktív, elfásult klánt le tudott verni :)

Arden ne legyél ilyen cinikus kérlek...nem egyszer olvastuk még Grabitól (annyira nem is régen, bár ez relatív) hogy mennyire várjátok a Menzot, mert viszi nektek a földet...ők nem tehetnek róla, hogy most perpillanat nem vártátok..
amúgy asszem volt előszele annak, hogy itt klántámadás lesz...

Arden 05-02-2008 08:11

Quote:

Originally Posted by Zsáni (Post 172579)
Arden ne legyél ilyen cinikus kérlek...nem egyszer olvastuk még Grabitól (annyira nem is régen, bár ez relatív) hogy mennyire várjátok a Menzot, mert viszi nektek a földet...ők nem tehetnek róla, hogy most perpillanat nem vártátok..
amúgy asszem volt előszele annak, hogy itt klántámadás lesz...

volt előszele igen, vártuk is. még előtte ki akatunk menni szk-ra, hát nem sikerült. meg mint írtam, sok mindent nem tudtunk kezdeni, mert a klán nagy része nem volt gépközelben a klántámadás alatt. ez van, majd lesz jobb :)

Zsáni 05-02-2008 08:26

Quote:

Originally Posted by Arden (Post 172583)
volt előszele igen, vártuk is. még előtte ki akatunk menni szk-ra, hát nem sikerült. meg mint írtam, sok mindent nem tudtunk kezdeni, mert a klán nagy része nem volt gépközelben a klántámadás alatt. ez van, majd lesz jobb :)

ez így van, és én is szivesebben láttam volna valami adok-kapok dolgot, mint gondolom mindenki, de megértjük a helyzetet :)

Ettől még nem kisebb a Menzo érdeme. Csak ennyit akartam, további jó játékot, és nagy ütéseket!!!

Grabi 05-02-2008 10:17

Quote:

Originally Posted by Zsáni (Post 172579)
Arden ne legyél ilyen cinikus kérlek...nem egyszer olvastuk még Grabitól (annyira nem is régen, bár ez relatív) hogy mennyire várjátok a Menzot, mert viszi nektek a földet...ők nem tehetnek róla, hogy most perpillanat nem vártátok..
amúgy asszem volt előszele annak, hogy itt klántámadás lesz...

ilyen bunkóságot sosem írtam, az egész játékom során végig őszinte és korrekt voltam mind az ellenfeleimmel, főleg a szövetségeseimmel. azt írtam, hogy várom a csatát ellenük, nem összemosandó a kettő.

a támadástól teljesen függetlenül nyárra terveztem a pihimet a hódítóban. rájöttem, hogy ilyen drogra nekem továbbiakban nincs szükségem. nincs szükségem, hogy ez a játék befolyásoló tényező legyen az életemben. ill. talán elértem mindent amit lehet. még szerettem volna harcolni vagy a big vagy a pannon ellen, dehát így alakult, sajnos most nem tudtam megtenni. remélem amikor visszatérek lesz rá alkalom.

ami az én hibám azt publikálom, hogy lehetősége legyen talán tanulni belőle másoknak. az mind szép és jó, hogy egy klánt a fedezési újjítás után felhúzol a harmadik legnagyobbnak. de ez után? olyan motivációs hiány lépett fel a tagokban, amit nagyon nehéz megoldani. próbáltam szervezgetni játékokat meg klántámadásokat, de hosszútávon ez sem volt elég. a motiváció hiánya, az ebből következő lustaság sajnos megpecsélte a jelenlegi óvoda helyzetét.

a játékot egy időre szüneteltetem, a többi játékosnak sok sikert kívánok :)

Valezius 05-02-2008 12:43

Quote:

Originally Posted by Zsáni (Post 172541)
Nem azért hoztam föl, csak úgy gondoltam, a nagy szószátyároknak, akik szerint Brave csak szerencsés, szerettem volna megmutatni, milyen játékos!

Kezdesz nevetséges lenni :)

Nyilván jó játékos, ha ott van ahol. De ha valaha az ellenkezőjét írtam, légyszi idézd már vissza.

De kitartok a véleményem mellett, hogy az első ütésben (amire írtam a kommentemet) nagy szerepe volt a szerencsének (azután is, hogy megkérdeztem az érintettet)

Ha neked jó, hogy folyamatosan félreérted, amit írok, és a magad kénye-kedve szerint elferdíted, akkor csináld csak. Nem mondom, hogy nem zavar, dehát mit tudnék ellene tenni?

Zsáni 05-02-2008 15:16

Quote:

Originally Posted by Valezius (Post 172624)
Kezdesz nevetséges lenni :)

Nyilván jó játékos, ha ott van ahol. De ha valaha az ellenkezőjét írtam, légyszi idézd már vissza.

De kitartok a véleményem mellett, hogy az első ütésben (amire írtam a kommentemet) nagy szerepe volt a szerencsének (azután is, hogy megkérdeztem az érintettet)

Ha neked jó, hogy folyamatosan félreérted, amit írok, és a magad kénye-kedve szerint elferdíted, akkor csináld csak. Nem mondom, hogy nem zavar, dehát mit tudnék ellene tenni?

Nem kezdek nevetséges lenni, te voltál és vagy az.
Nincs semmit, amit félre lehetett érteni...
Egy oldalról ismered az információkat? gratulálok..biztos minden megvan ahhoz, hogy megismerd a dolgot :)
Részemről lezártnak tekintem veled a dolgot :) Személyeskedést tartsuk meg privátba, ha esetleg az jönne :)

NewJackCity 05-02-2008 15:48

Quote:

Originally Posted by Zsáni (Post 172541)
Nem azért hoztam föl, csak úgy gondoltam, a nagy szószátyároknak, akik szerint Brave csak szerencsés, szerettem volna megmutatni, milyen játékos!
Nagyon tisztelem benned, amiket írtál, és nem is kárörvendés volt, tényleg sajnálom az Ovit, nem tudom mi vezetett oda, hogy széthullottak, de szerintem nem a te kilépésed.

általában aki A-ban 2-300k érték folé tud menni az jo játekos ezt senki nem vitatta:)
azert ahoz a 8 seregeshez szerencse is kellett barmit is mondassz:)
altalában azok jutnak foljebb akik jokor vannak jo helyen :)
es azok vannak folul akik a legjobbkor a legjobb helyen voltak :)
és nem sajnáltak rá az idot :)
egy bizonyos szintnél senki sem tud tovább fejlodni onnantol az számit hogy mennyi idot tudsz rászanni meg hogy tudod e egyeztetni hoditasaid a magánéleteddel :)
természetesen gratula mezoéknak szépeket utöttek :)
de attol még befejezhetnéd hogy 20szor leirod ugyanazt hogy az ismid mekkora isten és hogy te is milyen nagyszeru vagy hogy ismered őt :D
finoman szolva is gyerekesen viselkedsz :)

Gyula 05-02-2008 17:39

Quote:

Originally Posted by NewJackCity (Post 172642)
általában aki A-ban 2-300k érték folé tud menni az jo játekos ezt senki nem vitatta:)
azert ahoz a 8 seregeshez szerencse is kellett barmit is mondassz:)
altalában azok jutnak foljebb akik jokor vannak jo helyen :)
es azok vannak folul akik a legjobbkor a legjobb helyen voltak :)
és nem sajnáltak rá az idot :)
egy bizonyos szintnél senki sem tud tovább fejlodni onnantol az számit hogy mennyi idot tudsz rászanni meg hogy tudod e egyeztetni hoditasaid a magánéleteddel :)
természetesen gratula mezoéknak szépeket utöttek :)
de attol még befejezhetnéd hogy 20szor leirod ugyanazt hogy az ismid mekkora isten és hogy te is milyen nagyszeru vagy hogy ismered őt :D
finoman szolva is gyerekesen viselkedsz :)

Jack olyan ember véleménye nem mérvedó akinek az első nickjét Ati örökre tiltotta és csinált egy másikat hogy tudjon ide irogatni.


Valezius, csak hogy tanulj és ne csak okoskodj itt, megírom, most hogy Grabi már lefordult, nem titok. Harmadik napja körönként gömbözték az országát hogy lássák a sereg mozgást, a támadója pontosan tudta hogy mikor hogyan jönnek vissza az egységei a piacrol. Felkészült a támadásra rendesen. Szerencse valóban kellett, mert ha épp akkor távolt vagy pontlistát néz valaki akkor nem 8 sereg megy be csak egy.

NewJackCity 05-02-2008 17:45

Quote:

Originally Posted by Zsáni (Post 172637)
Nem kezdek nevetséges lenni, te voltál és vagy az.
Nincs semmit, amit félre lehetett érteni...
Egy oldalról ismered az információkat? gratulálok..biztos minden megvan ahhoz, hogy megismerd a dolgot :)

nem akarok senkit gyanusitgatni távol áljon tolem :)
van elég ilyen akik szeretnek sárt dobálni egymásra:)
csak kedves zsánitol azé megkérdezném hogy ha nem szerencse volt brave elso utése akkor mi ?:)
van beépitett emberuk az oviban ??? :D :D :D
mert ha nincs akkor csak szerencse lehetett
vagy mi az amit valézius nem tudhat a meglévő info mozaikokbol ???
legalább ismerd el ha nincs igazad nem kell mindenkit hulyenek nézni :)
mert csak leégeted magad mindenki elott :)
gyuluska is jon itt hogy volt e neki 500k folotti orija már:)
mi koze ennek hogy ki mennyire tud játszani ?:)
vagy menyire tud atlátni egy adott szituáciot?
szecsa aki a kedvenc ujjonc ismim vot pl 3 honapal regisztrácio után jobban játszott mint a legtobb Acsopis játékos :)
szoval sztem durvára nem számit kinek mekkora orija volt már
bár gyulánk szerint az nagyon tokos akinek mar volt ilyen orija :D :D

Gyula 05-02-2008 17:51

Quote:

Originally Posted by NewJackCity (Post 172657)
nem akarok senkit gyanusitgatni távol áljon tolem :)
van elég ilyen akik szeretnek sárt dobálni egymásra:)
csak kedves zsánitol azé megkérdezném hogy ha nem szerencse volt brave elso utése akkor mi ?:)
van beépitett emberuk az oviban ??? :D :D :D
mert ha nincs akkor csak szerencse lehetett
vagy mi az amit valézius nem tudhat a meglévő info mozaikokbol ???
legalább ismerd el ha nincs igazad nem kell mindenkit hulyenek nézni :)
mert csak leégeted magad mindenki elott :)
gyuluska is jon itt hogy volt e neki 500k folotti orija már:)
mi koze ennek hogy ki mennyire tud játszani ?:)
vagy menyire tud atlátni egy adott szituáciot?
szecsa aki a kedvenc ujjonc ismim vot pl 3 honapal regisztrácio után jobban játszott mint a legtobb Acsopis játékos :)
szoval sztem durvára nem számit kinek mekkora orija volt már
bár gyulánk szerint az nagyon tokos akinek mar volt ilyen orija :D :D



Igen jack a stílusod nem változott, látom ismét csak azért regeltél, hogy kötekedhess, részemröl a témát lezárnak tekintem :)

Valezius 05-02-2008 18:29

Quote:

Originally Posted by Zsáni (Post 172637)
Egy oldalról ismered az információkat? gratulálok..biztos minden megvan ahhoz, hogy megismerd a dolgot :)

Igen mindenem megvan, miután Bravenél is rákérdeztem arra, amit tudni akartam. (Grabi meg leírta, amit kellett, tőle nem kérdeztem semmit) Vagy szerinted ez sem elég?

Quote:

Valezius, csak hogy tanulj és ne csak okoskodj itt, megírom, most hogy Grabi már lefordult, nem titok. Harmadik napja körönként gömbözték az országát hogy lássák a sereg mozgást, a támadója pontosan tudta hogy mikor hogyan jönnek vissza az egységei a piacrol. Felkészült a támadásra rendesen. Szerencse valóban kellett, mert ha épp akkor távolt vagy pontlistát néz valaki akkor nem 8 sereg megy be csak egy.
Köszönöm, hogy végre konstruktívan is tudunk beszélgetni :)
Ezt az árnyalatát valóban nem ismertem a dolgoknak, de enélkül is pontosnak tartom az elméletet, amit fölállítottam, miután egyik érintett se céfolt rá. :)
Ami persze nem azt jelenti, hogy minden információ birtokában nem lehetett volna még pontosabb.

Serg 05-02-2008 18:33

Quote:

Originally Posted by Gyula (Post 172654)
Jack olyan ember véleménye nem mérvedó akinek az első nickjét Ati örökre tiltotta és csinált egy másikat hogy tudjon ide irogatni.


Valezius, csak hogy tanulj és ne csak okoskodj itt, megírom, most hogy Grabi már lefordult, nem titok. Harmadik napja körönként gömbözték az országát hogy lássák a sereg mozgást, a támadója pontosan tudta hogy mikor hogyan jönnek vissza az egységei a piacrol. Felkészült a támadásra rendesen. Szerencse valóban kellett, mert ha épp akkor távolt vagy pontlistát néz valaki akkor nem 8 sereg megy be csak egy.

Hmmm...érdekes nekem sose akkor jönnek vissza mint előző nap néha még az egyszerre kirakott sereg is két időpontban:D
Jack meg lehet hogy forrófejű de a véleményének mérvadósága miben függ attól hogy mi történt az előző nickjével?
Márpedig egy nyolc sereges támadás bemenetele nagyban függ a mázlitól teljesen mindegy hogy egy amatör játékos vagy egy profi indította őket.
Aminek nincs köze a mázlihoz az az előkészítés és az úgy látszik profin volt megcsinálva!
Én ugyan a körülményeket nem ismerem de ha időben van távol kétlem hogy egy sereg is bement volna,de ha mégis akkor tuti nullás foglalással végződik és Brave moráljának erős hanyatlásával.
Akár hogy is mérlegelem csak az jön ki belőle nálam hogy ez bizony mázli volt.

NewJackCity 05-02-2008 18:35

Quote:

Originally Posted by Gyula (Post 172654)
Jack olyan ember véleménye nem mérvedó akinek az első nickjét Ati örökre tiltotta és csinált egy másikat hogy tudjon ide irogatni.


a te véleményed mitol mérvadobb mint bárki másnak ?:)
felsobbrendunek érzed magad vagy ez vmi kissebségi komplexus ?:D:D:D
mert azt látom hogy szeretsz okosnak tunni meg kioktatni másokat
képzeld hogy az irasjogom saját kérésre vették el :P
mert nem akartam leirni a veleményem rolad hogy utána azért tiltsanak ki :)
és ati az Y forumon mondta mikor szovátettem hogy nem tudok a fejlesztesi témákoz hozzászolni de kaptam 150 korlevelet hogy szoljak hozzá :D
hogy regisztráljak ujat no para :P

Gyula 05-02-2008 18:41

Quote:

Originally Posted by Valezius (Post 172676)
Köszönöm, hogy végre konstruktívan is tudunk beszélgetni :)
Ezt az árnyalatát valóban nem ismertem a dolgoknak, de enélkül is pontosnak tartom az elméletet, amit fölállítottam, miután egyik érintett se céfolt rá. :)
Ami persze nem azt jelenti, hogy minden információ birtokában nem lehetett volna még pontosabb.


Egyikünk sem mondta egy szóval sem, hogy nem volt benne mázli, de ebben is csak annyi mázli volt mint bármelyik másik támadásban.

Pool 05-02-2008 20:36

Aki gömbölte Hüppit, az 72 órán át minden körben megtette? Szép teljesítmény, elismerésem. :)

Never 05-03-2008 04:31

Minek ezen ennyit vitázni? :)
Ha jól értettem,az egyik sereg mindenképp bement volna,az nem mázli,a maradék 7 sereg meg baromi nagy mák,ilyen egyszerű.Hiszen azért ahhoz nem kis szerencse kell,hogy egy topklánost úgy támadjunk,hogy ők épp akkor ne távolozzanak(erősen kétlem,hogy ne lett volna annyi pénzük,hogy kivédjék azt a 7 támadást,és akkor máris tökmind1,mikor mennyi serege ér vissza a piacról).Ha észreveszik,talán most minden más lenne,és szóba se került volna az Ovi hanyatlása.

Reaktor 05-03-2008 08:33

2008-05-03 04:01:12 Földfoglalók (#2342) támadást indított Lámák szövetsége (#2267) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 966 hektár földet.

Gratulálok a csatázóknak.

Rebellis 05-03-2008 09:57

Quote:

Originally Posted by Reaktor (Post 172747)
2008-05-03 04:01:12 Földfoglalók (#2342) támadást indított Lámák szövetsége (#2267) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 966 hektár földet.

Gratulálok a csatázóknak.

Mindketten a nevükhöz méltóak voltak:rolleyes::D:D:D:D:D:D;)

Arwyl szelleme 05-04-2008 17:07

Jobb ha csak annyit írok, hogy: grt a Menzonak. A véleményemet az egészről inkább nem írnám le, lehet meglepő lenne... ;)

Redback 05-04-2008 17:21

Quote:

Originally Posted by Arwyl szelleme (Post 173020)
Jobb ha csak annyit írok, hogy: grt a Menzonak. A véleményemet az egészről inkább nem írnám le, lehet meglepő lenne... ;)

Sokak véleményét olvastuk már, a tied se maradjon ki!

Arden 05-04-2008 18:04

Quote:

Originally Posted by Arwyl szelleme (Post 173020)
Jobb ha csak annyit írok, hogy: grt a Menzonak. A véleményemet az egészről inkább nem írnám le, lehet meglepő lenne... ;)

mondd csak Arwyl, hadd halljuk :)

Cyby_ 05-04-2008 18:12

Grat a Menzonak,Denire tekintettel többet nem irok ez ügybe,szegény nagyon le volt törve....:(

Deni 05-04-2008 20:17

köszi Cyby http://www.pic4ever.com/images/Vishenka_11.gif

először is gratulálok a Menzonak, szép ütés volt http://www.pic4ever.com/images/13.gif

az Ovi véleményem szerint csak egy dologban hibázott.. nem vettük észre időben, hogy ilyen szinten belefásultunk ebbe az egészbe.. és ez már csak maga köré vonzotta azokat az eseményeket, amik odáig lökdöstek minket, hogy elismerjük, hogy pihire van szükség.. ennyi..

remélem majd azért nemsokára újra lesz mi motiváljon minket.. http://www.pic4ever.com/images/4025mr7.gif

Zsáni 05-05-2008 13:02

Quote:

Originally Posted by Valezius (Post 172676)
Igen mindenem megvan, miután Bravenél is rákérdeztem arra, amit tudni akartam. (Grabi meg leírta, amit kellett, tőle nem kérdeztem semmit) Vagy szerinted ez sem elég?



Köszönöm, hogy végre konstruktívan is tudunk beszélgetni :)
Ezt az árnyalatát valóban nem ismertem a dolgoknak, de enélkül is pontosnak tartom az elméletet, amit fölállítottam, miután egyik érintett se céfolt rá. :)
Ami persze nem azt jelenti, hogy minden információ birtokában nem lehetett volna még pontosabb.

Erre gondoltam Vale, csak egyszerűen nem éreztem magam feljogosítva, hogy a nagy nyilvánosság elé tárjam a dolgot.
Én úgy gondolom, abban a 8 sereges támadásban is pont annyi mázli és szerencse volt, mint bármelyik másik ilyen támadásban, és ne haragudj, de eddig valahogy mindig mindenki gratulált a mázlisoknak is, sajnálom, ha az én lelki világomat ez a kiemelés megbántotta, de így van.
a jksz-es támadásoktól eltekintve szerintem mindegyikben van szerencse. van amelyikben kicsit kisebb, van amelyikben nagyobb, de attól még egyiksem kisebb érdem.

Hmmm... Sati 05-06-2008 05:30

2008-05-06 02:01:05 NEXUS (#3305) támadást indított A szomszéd tehene miatt... (#2986) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 2852 hektár földet.

Grat nekik
Igaz pár embertöl nem vártam volna.

Arwyl szelleme 05-06-2008 07:23

Quote:

Originally Posted by Hmmm... Sati (Post 173232)
2008-05-06 02:01:05 NEXUS (#3305) támadást indított A szomszéd tehene miatt... (#2986) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 2852 hektár földet.

Grat nekik
Igaz pár embertöl nem vártam volna.

Grt ide is Gárdinak, és németbe is! ;)

Reaktor 05-06-2008 07:57

2008-05-06 03:01:03 Wolfi (#3270) támadást indított Földfoglalók (#2342) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 1526 hektár földet.


2008-05-06 02:01:05 NEXUS (#3305) támadást indított A szomszéd tehene miatt... (#2986) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 2852 hektár földet.

Mindkét támadónak gratulálok.

Rebellis 05-06-2008 08:08

Quote:

Originally Posted by Hmmm... Sati (Post 173232)
2008-05-06 02:01:05 NEXUS (#3305) támadást indított A szomszéd tehene miatt... (#2986) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 2852 hektár földet.

Grat nekik
Igaz pár embertöl nem vártam volna.

Tudhatnád már,hogy ez A ban nem így működik..
Elég baj ha még mindig tekintettel vagy másokra ott...
Az meg még inkább ha azt hiszed vannak klánok akikkel nem kell számolni.

Bocsika...

Amúgy persze grat meg miegymás szokásos mindenkinek, meg részvét megtudom is kinek épp mi dukál:rolleyes::D:D:D:D;)

J.Ati 05-06-2008 09:05

Gratsz!
Gratula:)

Stoky(Gárdi) NEXUS 05-06-2008 13:44

köszi a Klán nevében a gratuláciokat!

Stoky(Gárdi) NEXUS 05-06-2008 13:46

Quote:

Originally Posted by Hmmm... Sati (Post 173232)
2008-05-06 02:01:05 NEXUS (#3305) támadást indított A szomszéd tehene miatt... (#2986) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 2852 hektár földet.

Grat nekik
Igaz pár embertöl nem vártam volna.

bocsi egyénibe nem mentem volna de mivel senkimást nem tudok ütni rákényszerültem meg a klán érdekét kell néznem , mnt nk meg nem volt

Paliking 05-06-2008 14:06

Grat az ütögetőknek :)

Stoky(Gárdi) NEXUS 05-06-2008 17:06

008-05-06 15:01:08 Hanyatlás (#3186) támadást indított Földfoglalók (#2342) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 1198 hektár földet.
2008-05-06 15:01:08 Hanyatlás (#3186) támadást indított Földfoglalók (#2342) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 1234 hektár földet.
2008-05-06 15:01:08 Ezüstös falevél ha rezdül (#3258) támadást indított Viharzóna (#3235) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 430 hektár földet.
2008-05-06 14:01:07 Földfoglalók (#2342) támadást indított Hanyatlás (#3186) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 1240 hektár földet.

hmm....
zajlik az élet :)
grat a támadóknak!
tuti nem lett L bontba

Pool 05-06-2008 18:34

Amit a Földfoglalók összehoznak itt A-ban, abból már lehetne írni egy vígjátékot :)

Paliking 05-07-2008 13:20

Quote:

Originally Posted by LiverPool (Post 173393)
Amit a Földfoglalók összehoznak itt A-ban, abból már lehetne írni egy vígjátékot :)

Egyet előre kettőt hátra :)

Redback 05-07-2008 14:21

De miért nem bontanak el?

Paliking 05-07-2008 14:59

Ez jó kérdés, ennyi ütés és szopás után illet volna megtanulni :P

laci 05-07-2008 15:02

Valószínűleg a régi mondást követik:
"Nem az a legény aki üti, hanem aki állja"

:D

Paliking 05-07-2008 15:03

De nem állják :D

laci 05-07-2008 15:04

Quote:

Originally Posted by Paliking (Post 173515)
De nem állják :D

Egyben vannak-e még, vagy sem? ;)


All times are GMT +1. The time now is 02:50.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu