Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Chat (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=49)
-   -   Napi chat (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4332)

Tsobi 09-05-2010 12:31

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 262763)
Szegény kint fog télen fagyoskodni? :(

Matyi egy kutya. :)

Ati 09-05-2010 12:32

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 262764)
Matyi egy kutya. :)

De még pici kutya. :p Vagyis kutyuska. :P

Redback 09-05-2010 12:38

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 262765)
De még pici kutya. :p Vagyis kutyuska. :P

nem hiszem, hogy olyan kicsi kutya lenne. Ahogy a videókból is látszik, már szép nagy kutya :D

Hex 09-05-2010 12:42

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 262765)
De még pici kutya. :p Vagyis kutyuska. :P

Matyi a kenelbe csak akkor van bezárva, ha éppen permetezek, vagy virágot locsolunk ilyen tápoldattal, vagy ha olyan munkát csinálunk, ahol ő csak lábatlankodna, amúgy sosem zárjuk be és sosincs láncon :) ő szabad kutya. Télire meg megvan neki a jó kényelmes párnákkal kibélelt helye, ahová bármikor betud menni ;)

Ati 09-05-2010 13:14

Quote:

Originally Posted by Hex (Post 262768)
Matyi a kenelbe csak akkor van bezárva, ha éppen permetezek, vagy virágot locsolunk ilyen tápoldattal, vagy ha olyan munkát csinálunk, ahol ő csak lábatlankodna, amúgy sosem zárjuk be és sosincs láncon :) ő szabad kutya. Télire meg megvan neki a jó kényelmes párnákkal kibélelt helye, ahová bármikor betud menni ;)

Akkor jó. :) A mostani minusz sokfokos téli hidegekben kell is! :)

Bár én kibékülnék egy +10 fokos téllel is. :D Karácsonykor lehet pár fok minusz, hogy megmaradjon a hó, de aztán újra vissza a melegbe! :D

Pool 09-05-2010 14:44

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 262759)
Most mondanám, hogy mutass róla képet (nem a cserépről, hanem a házról :P), hogy milyen lett, de nem vagyok benne biztos, hogy nem lennének belőle visszaélések, úgyhogy marad részemről a kíváncsiság... :)

Még nincsenek se ajtól, se ablakok, se kivülről kivakolva, se se se...
De ha fenn lesz a tető, akkor majd megírom neked, hogy iwiw-en hol találsz róla képeket
Ha vmi változás történik (falazás-tető-cserép), akkor fényképezzük, majd a házavatón vetítés lesz :)

csabi 09-05-2010 15:19

Quote:

Originally Posted by Hex (Post 262762)
dolgozom. Fa anyagból szedem ki a szögeket és elpakolom egy esőtől védett helyre, plusz Matyi keneljére új ajtót fogok csinálni fából. Szépen le vannak már gyalulva a fák, most már csak össze kell rakni és beállítani

fákba verek szögeket és rakom ki az esőre.. mi lenne, ha abbahagynánk? :)

Redback 09-05-2010 15:31

Quote:

Originally Posted by csabi (Post 262772)
fákba verek szögeket és rakom ki az esőre.. mi lenne, ha abbahagynánk? :)

cseréljetek :D:D :p:p

Ati 09-05-2010 15:43

Quote:

Originally Posted by LiverPool (Post 262771)
De ha fenn lesz a tető, akkor majd megírom neked, hogy iwiw-en hol találsz róla képeket

iwiw-re olyan két és fél éve nem léptem be, úgyhogy ez azt hiszem felejtős... :) Kéne már törölnöm magam onnen... :D

Ati 09-05-2010 16:15

Hogy kell helyesen elválasztani azt a szót, hogy "legfrissebb"? Találtam az utcán egy széttépett füzetet, az egyik oldalon szavak elválasztását gyakorolták, és szerintem nem úgy kell, ahogy ott ki volt pipálva, mint helyes elválasztás.


All times are GMT +1. The time now is 01:31.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu