Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Óriás vs Gnóm vs Ember vs Élőhalott (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=774)

Markal 08-21-2006 10:17

Óriás vs Gnóm vs Ember vs Élőhalott
 
Szevasztok!
Ezt a topicot azért nyitottam mert kiváncsi vagyok a vélemlnyetekre az egyes fajokkal kapcsolatban!
Még azt akartam mondani hogy az élőholtat nem kell anyira lenézni, lehet hogy nem tud varázsolni és tolizni, de nagyrészben immunis is rájuk.
Meg ha egyszer elmegy mészárolni akkor a seregébe megkap egy olyan 600 katonát.

Steve 08-21-2006 10:49

Van már erre 620 téma inkább azt olvasd és oda ird;)

Colony 08-21-2006 11:02

Quote:

Originally Posted by Markal (Post 29211)
Szevasztok!
Ezt a topicot azért nyitottam mert kiváncsi vagyok a vélemlnyetekre az egyes fajokkal kapcsolatban!
Még azt akartam mondani hogy az élőholtat nem kell anyira lenézni, lehet hogy nem tud varázsolni és tolizni, de nagyrészben immunis is rájuk.
Meg ha egyszer elmegy mészárolni akkor a seregébe megkap egy olyan 600 katonát.

Tényleg zárhatjuk ill. hanyagoljuk ezt a topicot, mert ez a 621.
Csak annyit még hozzáfüzznék még Markal részére a sugóból, mert állítása félre érthető:

"Ha a Te támadó országod élőhalott, akkor sima katonának a mészárlás okozta pusztítás elesettjeit nem kapod meg, csupán a normál csata áldozatait."

exair 08-21-2006 11:07

Quote:

Originally Posted by Colony (Post 29216)
Tényleg zárhatjuk ill. hanyagoljuk ezt a topicot, mert ez a 621.
Csak annyit még hozzáfüzznék még Markal részére a sugóból, mert állítása félre érthető:

"Ha a Te támadó országod élőhalott, akkor sima katonának a mészárlás okozta pusztítás elesettjeit nem kapod meg, csupán a normál csata áldozatait."

miert buktattad le? tuti fullenteni akart :D

Massza Rex 08-21-2006 12:28

Én szívem szerint oda adtam volna neki őket is, hisz halál és halál közt nem sok a különbség, de ez sem tenné jó fajjá, max kicsit jobban pótolná a katikat.

Ettől még a rengés meg gyújtás ua szétszedi magasabb hekin...

Markal 08-22-2006 11:40

Több immunitás kéne a toli-vari ellen.

laci 08-22-2006 14:55

Quote:

Originally Posted by Markal (Post 29296)
Több immunitás kéne a toli-vari ellen.

Ez egy tök új gondolat, eddig senkinek nem jutott eszébe :p

Szecsa 08-28-2006 14:09

Azert a rengetes ellen elegge immunis :)
A tuzgolyo es a gyujtogatas ami igazan szejjelszedi...na meg tegyuk hozza, azert az elohalott katonai vedelme igencsak alacsony...bar magas hekin mint betegsegforras a magas nyersi arak miatt eleg jo vedekezest ad neki.

Dave 09-24-2006 12:32

szerintem csak egy faj legyen a hódítóban, akkor aztán nem lennének ilyen problémák, hogy melyik a legjobb.... :D

és egyből kicsit érdekesebb lenne a játék, mer mindenki az óriást, elfet indítja, és igen egyhangú. mindenki másra vár, hogy támadjon...

kb olyan mint a forma egy volt pár éve... volt a ferrari, meg a többiek.

ittvan az óriás meg a többiek...

ha egy faj lenne, akkor derülne ki igazából, hogy ki mit tud...

Harcosok 09-24-2006 12:51

Quote:

Originally Posted by Dave (Post 32347)
szerintem csak egy faj legyen a hódítóban, akkor aztán nem lennének ilyen problémák, hogy melyik a legjobb.... :D

és egyből kicsit érdekesebb lenne a játék, mer mindenki az óriást, elfet indítja, és igen egyhangú. mindenki másra vár, hogy támadjon...

kb olyan mint a forma egy volt pár éve... volt a ferrari, meg a többiek.

ittvan az óriás meg a többiek...

ha egy faj lenne, akkor derülne ki igazából, hogy ki mit tud...

Mit érne az akkor mégjobban ugyanaz lenne az egész...
Nem hiszem,hogy sokat használna az:PMIvel most egy gnom nem bír beütni egy kb ugyanannyira kiélezett gnomot (tegyük fel elit+ijas az a gnom amelyik védekezik)oráisnál detto elfnél is ugyanolyan faj nem birja a másikat beütni(kivétel az ork)
és ezért van ott az ork az beütheti mindegyiket ....
Meg nem teljesen igaz,hogy az oriás a legjobb szerintem:)(persze varisnak igen a legjobb)
Gnóm nagyobbat üt nagyobbat véd
Ork sokkal nagyobbat üt
Elf nagyobbat véd sokkal
Kifejezett elönye semmire nincs se támadás se védelem jó az igaz van egy kis elönye a kocmsákon de nem mindig lehet azon annyit sporolni mivel ha 4-en lopják már ő is megérzi:P
Oriás elég biztonságos faj de nem a legerösebb mert ork,gnom simán nagyobbat üt:P


Na meg a témára is válaszolok már:legjobb faj olyna nincs adothelyzetben legjobb olyan van de midnig legjobb nincs.Ha támadni kell ork,de ha már kisérnek vissza akkor de jó lenne egy elf:)Elkezdtek lopni de jó lenne oriásnak lenni.
Ezért aztmondom a gnom az elég jó de nem a legjobb:)Mivel az egy jó középút:)Ütésben jó viszonylag ,védekezni 10%tornyos ijjal már nem rossz.Tekit nem tudnak tőle lopni elég jó dolog az is:)Ugyhogy az egy arany középút a hadisoknak.
perzse aki ütőgép akar lenni annak: ork aki nem szereti ha lopják: oriás és aki igazán nagy védelmet akar:elf (bár azt nem igazán szeretem én)


All times are GMT +1. The time now is 16:26.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu