Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   PC (hardver, szoftver, játékok stb.) (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Diablo 2 (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=2704)

Phoenix 01-27-2008 20:33

Diablo 2
 
Kérdések, válaszok, meccsek megszervezése, stb :)

Akkor ide is bemásolom ezt.
van egy zeal-es palám. De kb 70es szinten elakadtam asszem 22es zeal, 23-as fanaticsm aura az AR kb 8k körül mozog (bittosan nem tudom, mert egy ideje pihen), de hellen az első városban nem tudok már tovább menni...többször meghal még players 1-en is :( Szval valamit lehet még tenni vele?

vityu 01-27-2008 20:38

Quote:

Originally Posted by Phoenix (Post 154862)
Kérdések, válaszok, meccsek megszervezése, stb :)

Akkor ide is bemásolom ezt.
van egy zeal-es palám. De kb 70es szinten elakadtam asszem 22es zeal, 23-as fanaticsm aura az AR kb 8k körül mozog (bittosan nem tudom, mert egy ideje pihen), de hellen az első városban nem tudok már tovább menni...többször meghal még players 1-en is :( Szval valamit lehet még tenni vele?

Ugyanígy járt a 67-es barbárom. Úgy rohantam players 8-cal végig a nightmare-en, hohy már én féltem magamtól, erre hellen katt-kat, és már meg is főttem... Pedig 4-600 közötti a sebzés 2 unic karddal...
Amit tehetsz, az az, hogy kezdesz egy új játékot! :D De nem tom...tényleg nem...

Xeper 01-27-2008 20:43

Kell egy nagy sebzésű fegyver, anélkül nem megy a hell
Vagy csapat, csapatban jók azok az aurák.
De tudom javasolni tárgyak összeharácsolására a hammeres palát (blessed hammer+concentration+szinergiák) -nagyon jól lehet vele haladni jó cuccok nélkül is, sokszor mész bossolni, és lesznek jó cuccaid is.

Vityu: attól, hogy unique, még lehet gyenge (legcsóribb tőrökből is van egyedi, mégsem azzal kaszabol a többség :D)

vityu 01-27-2008 20:51

Quote:

Originally Posted by Xeper (Post 154864)

Vityu: attól, hogy unique, még lehet gyenge (legcsóribb tőrökből is van egyedi, mégsem azzal kaszabol a többség :D)

Bloodletter Gladius (2.szintü rövid kard, bár biztos ismered, alap 33-100sebzés, a barbár kezében 400körül, bár nem emlékszem pontosan)
Hellplague Long Sword (ez nem biztos, de asszem ez a másik...)
Plusz Steelskull casque, meg egy Skin of the Vipermagi Serpentskin Armor azért ezek is adnak jókora deffense-t

Arden 01-27-2008 22:28

várok tanácsokat, mert ugyanígy jártam a 71es assámmal (nem trapassa).
nagy kihívás elé állít már a stony field is sajnos :rolleyes:

Xeper 01-27-2008 22:37

Quote:

Originally Posted by Arden (Post 154878)
várok tanácsokat, mert ugyanígy jártam a 71es assámmal (nem trapassa).
nagy kihívás elé állít már a stony field is sajnos :rolleyes:

Nem trapper assa hellen gyakorlatilag halott :(

Vityu: semmi skillt nem használsz? :)
egy kis sword mastery +valamelyik ütésmód --> simán 1000 feletti sebzés.
Ha begyűjtöd az immortal king setet (ami közel sem a legnagyobb sebzésű cucc), akkor 5k körüli sebzéssel fogsz rohangálni ww-del.
Én nem szeretem az egykezes fegyvereket (2kezes kardok 1 kézben sem), hellen a sebzés felfogás túlságosan erős ellenük (mint a pengés assa). A Hellplague meg még kifejezetten gyenge is.

www.battle.net/diablo2exp/
itt nézelődjetek, minden le van írva.

Xeper 01-27-2008 22:40

Újfent tudom ajánlani kezdetnek a hammeres palát, azzal begyűjtötök jópár középerős-erős cuccot, aztán mehet valami másik kari is :)
Hiába, ez egy gyűjtögetős játék, nem csak XP kell egy erős karihoz.
Mondjuk ha már úgyis van 70. szint körüli karitok, azzal lehet jó sok bosst ölni NM-en, ott még aprítanak. Egészen szép cuccokat tudnak dobni egyesek.

Arden 01-27-2008 23:02

Xepi, van jobb ötleted cuccgyűjtésre nightmare Mefirunnál? :)

mmint az assámmal.

Xeper 01-28-2008 00:07

Quote:

Originally Posted by Arden (Post 154887)
Xepi, van jobb ötleted cuccgyűjtésre nightmare Mefirunnál? :)

mmint az assámmal.

Baal :D
Vagy Nihlathak... Pindleskinnel (bár az ő dropját kicsit visszavették)

[HTPA]GeeForce 01-28-2008 09:04

Hell - Baal
(nekem ez jött be:p)

Ha tudom, hogy itt vannak ilyen diabló fggők, akkor nem hagyom abba... :D
Játszotok valamilyen magyar szerveren? (Esetleg Kani?) Mert akkor feltelepíteném,és indítanék egy új karit, ésgyorsan felhúznám 60-as playerssel... :D


All times are GMT +1. The time now is 04:10.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu