Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Szabadidő, Sport (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Lance Armstrong doppingügye (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4745)

Ati 01-19-2013 17:56

Lance Armstrong doppingügye
 
Sziasztok!

A héten Lance Armstrong nyilvánosan bevallotta, hogy biciklis pályafutása alatt, mind a 7 Tour de France győzelmekor végig doppingolt, és soha nem gondolta, hogy ebben bármi rossz lenne. Eközben nem tartja fair döntésnek, hogy az Olimpiákon való részvételtől végleg eltiltották.

Mit gondoltok erről?

Bukta 01-19-2013 18:22

Hihetetlen, de kicsit megértem. A profi (úgy értem elit) kerékpár-sport résztvevői közül gyakorlatilag mind doppingol. Ki így, ki úgy. Pont ezért gondolhatta Ő is, hogy nem "nagy dolog". Egyébként ne felejtsük el, hogy azért azt még végig kellett tekerni mind a 7x, és nem is akárhogy...

Pool 01-19-2013 23:11

Quote:

Originally Posted by Bukta (Post 302252)
Hihetetlen, de kicsit megértem. A profi (úgy értem elit) kerékpár-sport résztvevői közül gyakorlatilag mind doppingol. Ki így, ki úgy. Pont ezért gondolhatta Ő is, hogy nem "nagy dolog". Egyébként ne felejtsük el, hogy azért azt még végig kellett tekerni mind a 7x, és nem is akárhogy...

na ja, de ennyi szerrel te is végigtekernéd
amikor emelkedőn úgy mennek, mint a szél, azért az több, mint elgondolkodtató...

simán megérdemelné pár pert + pár évet is a sitten

mint ahogy mindegyik más...
phelpstől kezdve, aki még csak nem is lihegett egy-egy döntő után
nevetséges és egyben szomorú is

olyan, mint a fociban a bunda, elveszi a sport lényegét a kurva anyjukat mindnek...

Merengő 01-19-2013 23:17

azért arra kíváncsi lennék mennyi pénzt csalt ezzel össze...

Pool 01-19-2013 23:20

Quote:

Originally Posted by Merengő (Post 302254)
azért arra kíváncsi lennék mennyi pénzt csalt ezzel össze...

én meg arra, mi miatt kellett elmondania?

Redback 01-20-2013 01:10

Quote:

Originally Posted by Pool (Post 302255)
én meg arra, mi miatt kellett elmondania?

Szerintem remélte, hogy így enyhítenek az örökös eltiltáson.

Pool 01-20-2013 02:59

Quote:

Originally Posted by Redback (Post 302256)
Szerintem remélte, hogy így enyhítenek az örökös eltiltáson.

akkor inkább mindent tagadott volna elejétől...
no, mindegy, egyébként meg le van szarva Ő is meg mindegyik...
sose szerettem egyébként sem a kerékpárt, mint sportot...

Bukta 01-20-2013 07:25

Quote:

Originally Posted by Pool (Post 302253)
na ja, de ennyi szerrel te is végigtekernéd

Azért azt megnézném.:eek:

Mindenesetre nem kell kerékpárt nézni idén egy sportcsatornán sem, egy pár főszponzor tuti kihátrál...

Pool 01-20-2013 09:02

Quote:

Originally Posted by Bukta (Post 302259)
Azért azt megnézném.:eek:

Mindenesetre nem kell kerékpárt nézni idén egy sportcsatornán sem, egy pár főszponzor tuti kihátrál...

nem is tartom egy tv-re termett sportnak

Bedo 01-20-2013 09:05

nem igazán vagyok otthon az ilyen doppingügyekben de pár dolgot nem értek (és itt nem konkrétan Lance-re célzok)
5 évre visszamenőleg ellenőrzik a mintákat hogy csalt-e vagy sem

1. Van amikor az ember tudtában sincs annak hogy doppingol mert abban MÉG nem találtak olyan dolgot ami doppingnak minősül. Viszont 5 év múlva kiderül. Azt se tudta miaz.

2. Ha valaki doppingol és van egy kicsi kapcsolata akkor tudja hogy melyiket lehet kimutatni és nyilvánvalóan akkor nem azt fogja szedni.

AZ előző hsz-ekhez annyit hogy : igen azt akkor is végig kell tekerni és tényleg nem könnyű az biztos, de az ember természetes tehetségét kéne nézni és nem azt hogy mit tudott segíteni az anyag. Mondjuk azért mindegyik alkalommal csalni benne (már ha akkor is tudta hogy csal).

Eltúlozva ennyi erővel lehetne csinálni 2 külön sport csoportot: Ahol lehet doppingolni és ahol nem és mindenki azt nézi amelyiket akarja


All times are GMT +1. The time now is 11:08.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu