Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Segítség (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=13)
-   -   körváltás előtt, vagy után (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=755)

Magnum 08-15-2006 14:43

körváltás előtt, vagy után
 
Helló mindenkinek!

Mely varászlatokat érdemes körváltás előtt és melyeket körváltás után feltetetni a helytartóval? Mivel erről a súgó nem ír részletesebben, én meg nem vagyok 100% biztos a válaszban, kisegítene valaki?!

Köszke!

Colony 08-15-2006 15:34

Quote:

Originally Posted by Magnum (Post 28765)
Helló mindenkinek!

Mely varászlatokat érdemes körváltás előtt és melyeket körváltás után feltetetni a helytartóval? Mivel erről a súgó nem ír részletesebben, én meg nem vagyok 100% biztos a válaszban, kisegítene valaki?!

Köszke!

Nálam a védelem az egyetlen egy ami elötte van az összes többi meg a körváltás után. Jelenleg körváltás alatt már nem lehet akciózni, tehát a varázslatokat bőven ráér utána felrakni. Ami fontos, hogy a varázslatok a körváltás első fázisában esnek le, tehát még a csata elött. Ezért teszem fel a védelmet körváltás elött.
(beállításnál: Körváltás előtti varázslatok: védelem ha<kör 2)

Magnum 08-15-2006 15:55

Köszi a gyors választ, azt hiszem mostmár világos a dolog! A körváltás alatti varázslatokban voltam bizonytalan. Azt honnan lehet tudni, hogy most nincs ilyen? A súgóban nincs benne, ugye?

katapult 10-13-2006 10:52

Körváltás
 
Lehet rossz topba teszem fel a kérdést, de nem találtam jobbat:)
A kiküldött csapatok, ha 1 kör múlva érnek vissza és ugyanakkor érkezik egy támadó sereg hogy történik a csata?Elöbb beüt majd utána ér haza a seregem vagy hazaér a sereg és utána üt be a támadó sereg? :eek: :eek: :confused:

Deni 10-13-2006 10:57

Quote:

Originally Posted by katapult (Post 35189)
Lehet rossz topba teszem fel a kérdést, de nem találtam jobbat:)
A kiküldött csapatok, ha 1 kör múlva érnek vissza és ugyanakkor érkezik egy támadó sereg hogy történik a csata?Elöbb beüt majd utána ér haza a seregem vagy hazaér a sereg és utána üt be a támadó sereg? :eek: :eek: :confused:

először a támadó sereg beüt (ha tud) és utána érkezik haza a Te sereged

Ati 10-13-2006 11:01

Quote:

Originally Posted by katapult (Post 35189)
Lehet rossz topba teszem fel a kérdést, de nem találtam jobbat:)
A kiküldött csapatok, ha 1 kör múlva érnek vissza és ugyanakkor érkezik egy támadó sereg hogy történik a csata?Elöbb beüt majd utána ér haza a seregem vagy hazaér a sereg és utána üt be a támadó sereg? :eek: :eek: :confused:

Idézet a súgóból:

" Az azonos körben történő seregmozgások időrendi sorrendje a következő:
  • Szövetségi segítő seregek megérkezése
  • Csata
  • Szövetségi segítő seregek távozása
  • Kint levő seregek hazaérkezése
Ne feledd tehát, hogy ha bármi miatt van távol sereged, és az ugyanabban a körben érkezik vissza, amikor megtámadnak, akkor sereged minden esetben a csata után érkezik csak meg!"

fcityzen 10-15-2006 09:18

Mély tisztelet! A 4/J lassú csoportban érzésem szerint nem történt körváltás ma 06/10/15 8.15-kor. Ha tévednék, akkor elnézést. Ritterland:confused:

Deni 10-15-2006 09:34

sztem ezt a supportra írd meg, mi ebben nem tudunk úgysem segíteni, még ha akarnánk sem :rolleyes:

katapult 10-15-2006 18:15

Köszönom a választ.


All times are GMT +1. The time now is 23:36.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu