Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Szabadidő, Sport (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Csocsó (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=363)

spirit.. 03-28-2006 15:48

Csocsó
 
Asszem nem lehet sportnak mondani,de másnak sem. Ha valaki tud valamit,amit másokkal meg akar osztani (a csocsóval kapcsolatban),akkor itt megteheti. Jó csocsós olalak többek között engem is érdekelnének. Ja meg versenyhelyszínek is.

Half 03-28-2006 19:59

Quote:

Originally Posted by spirit..
Asszem nem lehet sportnak mondani,de másnak sem. Ha valaki tud valamit,amit másokkal meg akar osztani (a csocsóval kapcsolatban),akkor itt megteheti. Jó csocsós olalak többek között engem is érdekelnének. Ja meg versenyhelyszínek is.

hihi:D ezjótéma:D Csocsó az sport!! csak Mo.n nézzik el mitn kocsmai játékot. Elég nagy koncentrációt igényel és kézügyeséget. Türőképességet ilyesmi

Csokibácsi 03-28-2006 21:51

http://href.hu/x/18gx

Ti is így kenitek? :P

Steve 03-28-2006 22:29

Koncentrálni főleg akkor kell hozzá amikor már 3-4 korsó benzin lement a torokra;) :cool:

spirit.. 03-29-2006 16:29

Quote:

Originally Posted by Steve
Koncentrálni főleg akkor kell hozzá amikor már 3-4 korsó benzin lement a torokra;) :cool:

Nem értek egyet,mert akkor már felesleges a koncentráció. Én amúgy csak egy középszar kocsmai csocsós vagyok,nem vagyok egy cselezőgép,nem is vagyok gyors,de egyszerűen imádok csocsózni. (Ezeket olyankor mondom ha megnéztem egy csocsósvideót) :)

spirit.. 03-29-2006 16:35

Quote:

Originally Posted by Csokibácsi
http://href.hu/x/18gx

Ti is így kenitek? :P

Ez teljesen egyértelmű csokibácsi. Rögtön le is húztam vinyóra,mert ebből csak egy kis rész volt meg. :)
Szerintem ha így tudnék játszani akkor gond nélköl lesz*pnám magam :)

spirit.. 03-29-2006 16:37

Quote:

Originally Posted by Half
hihi:D ezjótéma:D Csocsó az sport!! csak Mo.n nézzik el mitn kocsmai játékot. Elég nagy koncentrációt igényel és kézügyeséget. Türőképességet ilyesmi

Köszönöm, én is ezt szoktam mondani a mutternak amikor azt mondja,hogy sportoljak. Sajnos kicsit szerencsétlenül vannak az izületeim összerakva (szar volt a ragasztó), de a csocsót azt bírják. Ha meg nem akkor ott a fásli (faás-lee).:)

Half 04-01-2006 18:37

Versenyezni szoktatok??
Mostanábban nem jácock sokat, de egyre jobbak az emberek akikkel jáccok kez dkialakulni errefelé si a csocsó kultúra

Steve 04-03-2006 11:24

Quote:

Originally Posted by Csokibácsi
http://href.hu/x/18gx

Ti is így kenitek? :P

Uhh ez mekkora! Bár minden sportban látványos bűvészek vannak ezeket a trükköket nem véletlenül kell lassítani:cool:

Én mondjuk ugy definiálnám a csocsót mint a billiárdot: kocsmai sport! Igaz mindkettőt lehet profin űzni de mégis mindkettő kezdetben a társaságról és a buliról szól! szerintem...:cool:

Arden 04-03-2006 21:53

na..
a csocso nem kocsmai játék hanem versenysport.sztem :)
jah és ha honlapot akartok. csocso.hu
és igen,szoktam versenyezni is.

Steve 04-04-2006 09:03

Akkor téged nem foglak hívni kocsmába játszani:p :p :p

Morisz 04-04-2006 11:46

Quote:

Originally Posted by Steve
Akkor téged nem foglak hívni kocsmába játszani

Az a baj ez olyan játék amit szeretek csinálni csak nem tudok:D
Meg nekem egy ilyen valaki vette el kicsit a kedvem egyedül elvert kettőnket igaz az volt a 4 v 5 játékom azóta már azért tudom hogy nekem melyiket kell irányítanom:cool:

spirit.. 04-04-2006 17:03

Én nem szoktam versenyezni,mert sajnos nincsen állandó párom. Nem tok találni egy embert aki szeret is meg tud is hátul játszani. Mondjuk sokáig voltam kapus,ott is kezdtem,de végül csak előre kerültem... Már nem tok védeni. És a csocsó sport. Értse meg végre mindenki :)

spirit.. 04-04-2006 17:07

Quote:

Originally Posted by Morisz
Az a baj ez olyan játék amit szeretek csinálni csak nem tudok:D
Meg nekem egy ilyen valaki vette el kicsit a kedvem egyedül elvert kettőnket igaz az volt a 4 v 5 játékom azóta már azért tudom hogy nekem melyiket kell irányítanom:cool:

az még nem jelent semmit ha egyedül elver 2 embert. Én így a 3-4 éves hátteremmel is meg tom csinálni,de ez nem jelent semmit,mert még mindig sokan elvernek,főleg akkor ha igazat mondtál amikor azt mondtad,hogy nem tudsz. Tehát erre ne adj,hogy megvert egyedül. Én is vagizhatnék,hogy elvertem a tesómat meg a havert egyedül 10-0-ra,de tom,hogy hülyeség mert nem tudnak játszani. minden csak viszonyítás kérdése. Lehet,hogy legközelebb őt meg a társát veri el 1 ember. Bármikor előfordulhat.:D

Arrakis 12-05-2006 00:39

Nem kocsmai sport? :) Oks:)
De melyik edzőteremben kapsz sört? :)
Ha kapsz, akkor az meg már félig kocsma:D:D

Steve 12-05-2006 08:20

És melyik edzőteremben mondják amikor belépsz hogy záróra, nem edzhetsz és nagyon gyorsan kifelé?:)

Mackosajt 12-05-2006 09:03

Sziasztok!

Én versenyszerűen nyomtam még 1 éve :):rolleyes:
Környező települések közötti verszenyeken sokszor voltunk haverral!
De nem volt nagy cucc! mi se voltunk vmi jók meg az ellenfelek se!
Aztán elmentem egy suliba szakmát tanulni! Nah ott voltak oanok akik majdnem profi szinten nyomták :) Eleinte xar volt ellenük jáccani de egy idő után és persze sok gyakorlás után belejött az ember :) Sok cselt megtanultam de nem mondom magam jó csocsósnak :) kutya füle amit tudok azokhoz képest akik világbajnokságokon játszanak!
Egyszer kaptunk egy kupát is :D Hú de megszenvedtünk érte :D de azért sikerült :) kár hogy csak 3. helyezés :(
Verseny után oan fáradt voltam hogy alig bírtam állva maradni :D a csuklómat nem éreztem és minden ezzel járó probléma megjelent :D
Mostanában nem sok időm van rá sajnos :( család suli egyebek :(
De ha néha, (egyszer egy hónapban) összeülünk a srácokkal akkor nyomunk egy kis bajnokságot! :D

Smooth Scroller 12-05-2006 09:16

es ott vesztetted el a "ly" betu/hang kimondasi kepessegedet is! :D

Mackosajt 12-05-2006 09:21

Quote:

Originally Posted by Smooth Scroller (Post 50733)
es ott vesztetted el a "ly" betu/hang kimondasi kepessegedet is! :D

sose voltam jó nyelvtanból :P :D

Dragi 12-05-2006 15:55

Imádok csocsózni :) Ez amolyan családi örökség :D Apukám tanított csocsózni mert ő mikor katona volt az se most volt akkor végig csocsózta :) Az alapokat mutatta meg de van néhány trükk amikre magamtól jöttem rá pl. a védőkkel hogy lehet a legkönnyebben gólt lőni :rolleyes: Ha jó napom van apukámat is elverem :)

Szecsa 12-06-2006 09:33

En is szeretek csocsozni :)
de amit hetvegen lattam, az mellbevagott :)
2 szemelyes csocso :)
1-1 kapus es 1-1 hatvedsor :)
nagyon durva volt :)
egy olyat be kell szerezzek :D es gyakorolni, hogy majd Ardent es Devilt jol elverjem (megint :D )

Steve 12-06-2006 10:19

Te ilyet hol láttál?:D

Szecsa 12-06-2006 10:23

íjászba, Te :)

Mackosajt 12-06-2006 11:13

Verseny :)
 
Valamikor kéne majd egy versenyt rendezni hoditosok közt :)
Én sztem elmennék (amennyiben eltok) :) bár már berozsdásodtam :( De majd 1héttel előtte rágyúrok :D
Ki támogatja az ötletet? :)

Dragi 12-06-2006 14:13

Quote:

Originally Posted by Mackosajt (Post 51566)
Valamikor kéne majd egy versenyt rendezni hoditosok közt :)
Én sztem elmennék (amennyiben eltok) :) bár már berozsdásodtam :( De majd 1héttel előtte rágyúrok :D
Ki támogatja az ötletet? :)

Én benne vagyok :) De lehetőleg a szabályokat előre feketessük le és ha lehet ne kelljen lemenni Mucsaröcsögére :D:D:D

Mackosajt 12-06-2006 20:33

Quote:

Originally Posted by Dragon,Szamár :)) (Post 51678)
Én benne vagyok :) De lehetőleg a szabályokat előre feketessük le és ha lehet ne kelljen lemenni Mucsaröcsögére :D:D:D


Szerintem mehetne versenyszabályzat alapján :)
A hely meg sztem egyértelmű hogy Budapest :) Vki ha tud vmi jó kis helyet ahol meglehet oldani egy versenyt az írjon ide :)

Megmondom előre hogy nem fogok 0-nál bújni az asztal alatt :D

Dragi 12-06-2006 20:37

Quote:

Originally Posted by Mackosajt (Post 51944)
Szerintem mehetne versenyszabályzat alapján :)
A hely meg sztem egyértelmű hogy Budapest :) Vki ha tud vmi jó kis helyet ahol meglehet oldani egy versenyt az írjon ide :)

Megmondom előre hogy nem fogok 0-nál bújni az asztal alatt :D

mi párosba játszottunk :) 0-nál mindkét játékos bújik :D 1-nél csak a kapus :D 2-nél a csatár :D:D:D

lll 12-06-2006 20:41

Drag barátom
egyszer elmegyünk csocsózni
oksa?:)
nyári szünetben majd felmegyek hozzád és játszunk pár party:)

Mackosajt 12-06-2006 20:50

Quote:

Originally Posted by Dragon,Szamár :)) (Post 51948)
mi párosba játszottunk :) 0-nál mindkét játékos bújik :D 1-nél csak a kapus :D 2-nél a csatár :D:D:D

Majdcsak nem kerül rá sor :) Van annyi szerencsém hogy 1et vhogy csak beverek :D
de én úgy tudom hogy 0-nál mind2, 1nél a kapus de csak akkor ha nem ő rúgta a gólt :D
Ki vállalja a szervezését? :D

lll 12-06-2006 20:51

Quote:

Originally Posted by Mackosajt (Post 51956)
Majdcsak nem kerül rá sor :) Van annyi szerencsém hogy 1et vhogy csak beverek :D
de én úgy tudom hogy 0-nál mind2, 1nél a kapus de csak akkor ha nem ő rúgta a gólt :D
Ki vállalja a szervezését? :D

ha 1 gól van csak akkor a kapus nem csúszik ha erről beszéltetek eddig
akkor az elöl álló játékos csúszik:)

Mackosajt 12-06-2006 20:56

Quote:

Originally Posted by lagen (Post 51958)
ha 1 gól van csak akkor a kapus nem csúszik ha erről beszéltetek eddig
akkor az elöl álló játékos csúszik:)

Nekem még szerencsére nem volt részem ezt a szabályt kipróbálni :rolleyes: :) Nem tudom hogy hogyan működik, csak mintha ezt hallottam volna! De logikusnak tűnik hogyha a kapus rúgja a gólt akkor a csatár mászik helyette :D
De jó hogy kapus vok többnyire :D (mondjuk csatárnak se vagyok valami gyenge)

Dragi 12-07-2006 05:16

Quote:

Originally Posted by lagen (Post 51950)
Drag barátom
egyszer elmegyünk csocsózni
oksa?:)
nyári szünetben majd felmegyek hozzád és játszunk pár party:)

ki akarsz kapni ?:D:D:D

Steve 12-07-2006 11:40

Most a különböző kocsmaszabályokon vitáztok?:D
nálunk csak nullánál van mászás, de amikor egynél azegyik mázik akkor a góllövő nem, természetesen:)

lll 12-07-2006 17:00

Quote:

Originally Posted by Dragon,Szamár :)) (Post 52096)
ki akarsz kapni ?:D:D:D

én kikapni?:D :D :D
de jót röhögtem:)

Dragi 12-07-2006 17:15

Quote:

Originally Posted by lagen (Post 52297)
én kikapni?:D :D :D
de jót röhögtem:)

Remélem akkor is röhögni fogsz ha mászol az asztal alatt ;) :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

lll 12-07-2006 17:31

Quote:

Originally Posted by Dragon,Szamár :)) (Post 52303)
Remélem akkor is röhögni fogsz ha mászol az asztal alatt ;) :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

ezt mind tükörbe mondod mindig saját magadra??:D :D :D

Mackosajt 12-19-2006 13:09

Hamár nem ír senki bátorkodok hozzászólni :)
Kinek van ideje arra hogy egy kisebb összejövetelt szervezzen csocsózás céljából Budapesten? :D
Nekem mind1 hogy mikor, mert ha eltudok akkor úgyis elmegyek :D
Vagy van rá egyáltalán kereslet? :)
Nah ki vállalja el?
Dragi? :D

Dragi 12-19-2006 15:26

Quote:

Originally Posted by Mackosajt (Post 57050)
Hamár nem ír senki bátorkodok hozzászólni :)
Kinek van ideje arra hogy egy kisebb összejövetelt szervezzen csocsózás céljából Budapesten? :D
Nekem mind1 hogy mikor, mert ha eltudok akkor úgyis elmegyek :D
Vagy van rá egyáltalán kereslet? :)
Nah ki vállalja el?
Dragi? :D

Mackó bátsi?:D

Arrakis 12-20-2006 13:06

Quote:

Originally Posted by Mackosajt (Post 57050)
Hamár nem ír senki bátorkodok hozzászólni :)
Kinek van ideje arra hogy egy kisebb összejövetelt szervezzen csocsózás céljából Budapesten? :D
Nekem mind1 hogy mikor, mert ha eltudok akkor úgyis elmegyek :D
Vagy van rá egyáltalán kereslet? :)
Nah ki vállalja el?
Dragi? :D

Jó ötlet:)
Vizsgaidőszak után az íjászban? ;)
Sztem kereslet tutira lenne rá :)

Mackosajt 12-20-2006 13:23

Quote:

Originally Posted by Arrakis (Post 57276)
Jó ötlet:)
Vizsgaidőszak után az íjászban? ;)
Sztem kereslet tutira lenne rá :)

Ha vki elvállalja hogy megtervezi meg elmagyarázza nekem hogy merre van az a hely akkor megpróbálok elmenni én is :D
Ha tudok viszek embereket is :D Legalább nem leszek utolsó :D


All times are GMT +1. The time now is 20:31.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu