Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Szabadidő, Sport (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Csocsó (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=363)

Steve 04-04-2006 09:03

Akkor téged nem foglak hívni kocsmába játszani:p :p :p

Morisz 04-04-2006 11:46

Quote:

Originally Posted by Steve
Akkor téged nem foglak hívni kocsmába játszani

Az a baj ez olyan játék amit szeretek csinálni csak nem tudok:D
Meg nekem egy ilyen valaki vette el kicsit a kedvem egyedül elvert kettőnket igaz az volt a 4 v 5 játékom azóta már azért tudom hogy nekem melyiket kell irányítanom:cool:

spirit.. 04-04-2006 17:03

Én nem szoktam versenyezni,mert sajnos nincsen állandó párom. Nem tok találni egy embert aki szeret is meg tud is hátul játszani. Mondjuk sokáig voltam kapus,ott is kezdtem,de végül csak előre kerültem... Már nem tok védeni. És a csocsó sport. Értse meg végre mindenki :)

spirit.. 04-04-2006 17:07

Quote:

Originally Posted by Morisz
Az a baj ez olyan játék amit szeretek csinálni csak nem tudok:D
Meg nekem egy ilyen valaki vette el kicsit a kedvem egyedül elvert kettőnket igaz az volt a 4 v 5 játékom azóta már azért tudom hogy nekem melyiket kell irányítanom:cool:

az még nem jelent semmit ha egyedül elver 2 embert. Én így a 3-4 éves hátteremmel is meg tom csinálni,de ez nem jelent semmit,mert még mindig sokan elvernek,főleg akkor ha igazat mondtál amikor azt mondtad,hogy nem tudsz. Tehát erre ne adj,hogy megvert egyedül. Én is vagizhatnék,hogy elvertem a tesómat meg a havert egyedül 10-0-ra,de tom,hogy hülyeség mert nem tudnak játszani. minden csak viszonyítás kérdése. Lehet,hogy legközelebb őt meg a társát veri el 1 ember. Bármikor előfordulhat.:D

Arrakis 12-05-2006 00:39

Nem kocsmai sport? :) Oks:)
De melyik edzőteremben kapsz sört? :)
Ha kapsz, akkor az meg már félig kocsma:D:D

Steve 12-05-2006 08:20

És melyik edzőteremben mondják amikor belépsz hogy záróra, nem edzhetsz és nagyon gyorsan kifelé?:)

Mackosajt 12-05-2006 09:03

Sziasztok!

Én versenyszerűen nyomtam még 1 éve :):rolleyes:
Környező települések közötti verszenyeken sokszor voltunk haverral!
De nem volt nagy cucc! mi se voltunk vmi jók meg az ellenfelek se!
Aztán elmentem egy suliba szakmát tanulni! Nah ott voltak oanok akik majdnem profi szinten nyomták :) Eleinte xar volt ellenük jáccani de egy idő után és persze sok gyakorlás után belejött az ember :) Sok cselt megtanultam de nem mondom magam jó csocsósnak :) kutya füle amit tudok azokhoz képest akik világbajnokságokon játszanak!
Egyszer kaptunk egy kupát is :D Hú de megszenvedtünk érte :D de azért sikerült :) kár hogy csak 3. helyezés :(
Verseny után oan fáradt voltam hogy alig bírtam állva maradni :D a csuklómat nem éreztem és minden ezzel járó probléma megjelent :D
Mostanában nem sok időm van rá sajnos :( család suli egyebek :(
De ha néha, (egyszer egy hónapban) összeülünk a srácokkal akkor nyomunk egy kis bajnokságot! :D

Smooth Scroller 12-05-2006 09:16

es ott vesztetted el a "ly" betu/hang kimondasi kepessegedet is! :D

Mackosajt 12-05-2006 09:21

Quote:

Originally Posted by Smooth Scroller (Post 50733)
es ott vesztetted el a "ly" betu/hang kimondasi kepessegedet is! :D

sose voltam jó nyelvtanból :P :D

Dragi 12-05-2006 15:55

Imádok csocsózni :) Ez amolyan családi örökség :D Apukám tanított csocsózni mert ő mikor katona volt az se most volt akkor végig csocsózta :) Az alapokat mutatta meg de van néhány trükk amikre magamtól jöttem rá pl. a védőkkel hogy lehet a legkönnyebben gólt lőni :rolleyes: Ha jó napom van apukámat is elverem :)


All times are GMT +1. The time now is 21:20.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu