Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Megvalósult javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Rég Szabin lévő orik. (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1885)

Hmmm... Sati 06-11-2007 16:15

Rég Szabin lévő orik.
 
Sziasztok.
Lenne egy javaslatom hogy a régen szabin lévő orikat kikeüljenek a pontlistábol.
Pl 10 napig nem lép be az illető vagy legyen 1 hónap.
Ugyanis a 3/I be nem lehet átekinteni.
Had ne másoljam be 2/3 ada szabin van.
Régen volt ez de ujra bent vannak.
Lécci.

Hornet 06-11-2007 16:23

Teljes mértékben támogatnám,hogy valami megoldást találjunk erre a problémára.És nem csak az elözö üzenetben leirt csoportban van ez a probléma,hanem szerintem majdnem mindegyikben.
Szóval várom a fejleményeket:)

Gyula 06-11-2007 16:34

A 2/D csoport kb 10fős lenne :D

Ati 06-11-2007 16:39

Quote:

Originally Posted by Gyula (Post 102428)
A 2/D csoport kb 10fős lenne :D

Az a béke szigete, ahol örök harag van, ha valaki támadást mer indítani. Nem a legjobb példa. :)

Egyébként tény, hogy nyáron a szabisok száma a többi időszakhoz képest is megemelkedik, nekem fel van írva a listámra ez a téma, hiába nem volt eddig neki itt megbeszélés.

Hmmm... Sati 06-11-2007 16:42

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 102429)
Az a béke szigete, ahol örök harag van, ha valaki támadást mer indítani. Nem a legjobb példa. :)

Egyébként tény, hogy nyáron a szabisok száma a többi időszakhoz képest is megemelkedik, nekem fel van írva a listámra ez a téma, hiába nem volt eddig neki itt megbeszélés.

Ati bemásolhatok ide 1 csoportot ??
a 3/I-t ??

kiep 06-11-2007 16:50

Ez szerintem is komoly probléma, főleg a csopik tetején van mindenki szabin. És ez egyre durvább lesz, ahogy beüt a nyár...
De volt régebben asszem, hogy két hét után kikerültek a listából az ilyenek, nem? Azt nem lehetne visszahozni?

kiep 06-11-2007 16:52

Ja és ha ez működne, feleannyi hekin is topban lehetnénk :D

Gyula 06-11-2007 16:56

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 102429)
Az a béke szigete, ahol örök harag van, ha valaki támadást mer indítani. Nem a legjobb példa. :)

Egyébként tény, hogy nyáron a szabisok száma a többi időszakhoz képest is megemelkedik, nekem fel van írva a listámra ez a téma, hiába nem volt eddig neki itt megbeszélés.

Nem a legjobb pékda de valós probléma, mert a csoport 90%-a szabizik, emiatt ütni szinte lehetetlen. 7k hekin felfedezni meg szinte képtelenség, mert nem túl olcsó, nagy oribol ugyan lehet utalni, de azt jó ha eltudod kapni a piacon, mert egy két megalomán idióta felszed mindent a piacrol, hogy véletlen se tudj játszani.

Megkockáztatom, aki ezt csinálja, az kimeriti a mások játékának ellehetetlenítése fogalmat.

Jah és itt a 3/H csoportot már nem is emlegetném.

Ati 06-11-2007 16:59

Quote:

Originally Posted by kiep (Post 102433)
Ja és ha ez működne, feleannyi hekin is topban lehetnénk :D

Ebben nem vagyok biztos, hiszen ha valaki fellépési hektár fölött van szabin, akkor folyamatosan veszít a területéből, ezért a szabis toposok szép lassan leesnek, még szabi alatt is.

Ati 06-11-2007 17:01

Quote:

Originally Posted by Gyula (Post 102435)
Jah és itt a 3/H csoportot már nem is emlegetném.

Szintén anarch. Az anarchos belügyeket ne keverjük ide. Ha egyvalaki uralja a csoportot, és a többieknek ez nem tetszik, de nem tesznek ellene semmit, akkor én pláne nem fogok, hiszen azért anarch, hogy ott ezt meg lehessen tenni. Ha nem lehet egy csoportban egyeduralomra törni (vagy nem lehet megpróbálni ezt megdönteni), akkor miért anarch az anarch?


All times are GMT +1. The time now is 20:54.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu