Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Ki mióta játszik? (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1272)

karesz6 01-03-2007 20:03

Ki mióta játszik?
 
Ezt a témát azért nyitottam mert érdekelne ki mióta hódítózik, és hogy van e valami mód arra hogy megtudjam a rég elveszett országaim mikor kerültek regelésre, valami archivum van e ezekről az orikról.

Személy szerint pontosan nem tudom meghatározni mikor indítottam az első orimat. Annyi biztos viszont hogy (ha jól emlékszem a pontos címre) http://hodito.netkapu.hu címen regeltem először és sokáig kareszland néven futottam. Akkor még csak 1 ország tartozhatott 1 emberhez. Nagyon nagy kihagyásokkal játszottam sokáig. És mindig új országot kezdtem. Az első nekifutásra túl sem jutottam az 5. szinten. Utána eljutottam a 4. ig akkor volt ha jól emlékszem a démonos időszak. Nekem 1 tojást sikerült begyűjteni. Máig se tudom mire lehetett volna használni és ha jól emlékszem a vonatkozó topicra mások sincsenek tisztában ezzel. Ezután következett egy hatalmas szünet majd indult az az orim ami immáron a 2. szinten található és smokers vilage néven fut. Ez az ország ha jól emlékszem meg van már vagy 3-4 éves. Azért tartok még mindig csak itt mert télen csak 6 hetet ill. nyáron tudok csak játszani. Erre az országomra nagyon vigyázok. A szabálytalanságnak még csak a gondolatát is kerülöm ugyanis kareszland legalább 3 példánya került annak idején anarchba. Javarészt tudatlanság miatt. Talán egyszer volt szándékos szabálysértés. :D Ennyi lenne a történetem.

dreaman68 01-03-2007 20:37

Na írok én is ide:D

Az első orim az olyan 2 éve indult ősszel az azonosítási időszak alatt. Mi másként mint hullaként:D hát kb 3 hete volt... utána jött egy óriás- hasonló módon végezte:D Még végül rátaláltam egy emberre aki segített nekem -azóta se tudom ki volt az- és elindítottam egy hullát Jóbarátok néven. Vele átnetem a 4. szintre és akkor egy hiba miatt kb 1 évig nem hódoztam. Majd jött egy email egy év múlva h ha nem lépek be törölni fogják. Akkor újra beléptem és elkezdtem játszani. Találtam egy jó szövit, de szintlépés előtt anarchba kerültem:(:D
Sajna ezt az orit már töröltem és leregeltem a mostani 4. szintes orimat Drifting 4ever in Tokyo -épp a Tokio driftet néztem és igen Drag az egy jó film:D- Majd amikor léptem regeltem Diem Disumot is. Mind2 jó szöviben van
Na kb ennyi kis élettörténetem:D

laci 01-03-2007 20:41

Hajjaj... én valamikor réges régen regisztráltam, már nem is emlékszem az országom nevére,d e ez még nagyon a kezdetek kezdetén volt. Viszont mivel akkoriban nem volt otthon netem, csak a Hódító miatt beiratkoztam az Országos Mezőgazdasági Könyvtárba, ahova heti 2-3 alkalommal elzarándokoltam a játék kedvéért. Egy emlékem még van azokból az időkből: volt egy Burkus Király (ha itt van, vagy ismeri valaki, akkor bocs, hogy oly' sok idő után ezt elmondom ;) )nevű ország, sorozatosan támadott, és mindig bebukott. Egy idő után írtam neki, hogy inkább szövetkezzünk, mert így nem lesz jó neki. Szóval akkoriban még így választottam szövetségeseket :)

Aztán 2002 szeptemberében szakítottam a barátnőmmel, hazaköltöztem, és nagy unalmamban nézelődtem a neten, és (újra) belefutottam a Hódítóba. Időm rengeteg volt, hát belefogtam... no, azóta bekattantam, és nem tudom abbahagyni (nem is akarom ;)).

Szóval röviden a válaszom: 2002 szeptembere óta játszom rendszeresen :D

Dragi 01-03-2007 20:46

Quote:

Originally Posted by dreaman68 (Post 62794)
Na írok én is ide:D

Az első orim az olyan 2 éve indult ősszel az azonosítási időszak alatt. Mi másként mint hullaként:D hát kb 3 hete volt... utána jött egy óriás- hasonló módon végezte:D Még végül rátaláltam egy emberre aki segített nekem -azóta se tudom ki volt az- és elindítottam egy hullát Jóbarátok néven. Vele átnetem a 4. szintre és akkor egy hiba miatt kb 1 évig nem hódoztam. Majd jött egy email egy év múlva h ha nem lépek be törölni fogják. Akkor újra beléptem és elkezdtem játszani. Találtam egy jó szövit, de szintlépés előtt anarchba kerültem:(:D
Sajna ezt az orit már töröltem és leregeltem a mostani 4. szintes orimat Drifting 4ever in Tokyo -épp a Tokio driftet néztem és igen Drag az egy jó film:D- Majd amikor léptem regeltem Diem Disumot is. Mind2 jó szöviben van
Na kb ennyi kis élettörténetem:D

Izé és nekem mi közöm hozzá ?:p amúgy télleg jó a film :p

dreaman68 01-03-2007 20:52

Quote:

Originally Posted by Dragon,Szamár :)) (Post 62813)
Izé és nekem mi közöm hozzá ?:p amúgy télleg jó a film :p

te szóltál le emiatt nem?:D

Dragi 01-03-2007 20:55

Quote:

Originally Posted by dreaman68 (Post 62821)
te szóltál le emiatt nem?:D

attól függ honnan nézzük :rolleyes:

dreaman68 01-03-2007 20:56

Quote:

Originally Posted by Dragon,Szamár :)) (Post 62829)
attól függ honnan nézzük :rolleyes:

huhúú ezt jogosnak érzem:D

-Fegya- 01-03-2007 21:00

Én 1999 nyarán kezdtem.
Aztán amikor beindult a fordulós rendszer, akkor nagyon igyekeztem regisztrálni, hogy kis sorszámot kapjak. Sikerült is 200 alatti sorszámot szereznem. Aztán 1 nap után nem tudtam belépni. Próbálkoztam, de sehogyse sikerült. Írtam a supportra. Azt a választ kaptam, hogy meghibásodott a szerver és néhány ország adata tönkrement, de mivel annyira a játék elején vagyunk, nyugodtan indíthatok új országot.
Így is tettem, de akkor már csak a 6080-s sorszám jutott.

Most már világosan látszik, hogy mekkora kár ért. 16000 VIP kör, hisz ennyivel többet ér az 1000 alatti sorszám.
Ati, kárpótlásul kérek 16000 VIP kört! :)

Bogár 01-03-2007 21:01

én kb 2001 szeptemberében indítottam az első orimat a normálban. majd kicsivel később regeltem 1-et a lassúba is az egyik ismim miatt. egyszerre 2 orival játszodtam (igaz, 2 különböző csopiban), de nem kaptam anarchot érte, pedig akkor még kellett volna. :D

az első orimnál a fajt úgy választottam, hogy elolvastam mindnek a leírását (csak a leírást, az előnyök, a hátrányok és a fajivarik nem érdekeltek). így elég természetesnek találom, hogy a gnómot választottam. arra meg nagyon büszke vagyok, hogy már az első orimmal sikerült feljutni a 3. szintre. :D
a 3. szinten megtámadtam 1 beteg orit. akkor még nem tudtam, milyen, ha beteg az orid. vagyis elvesztettem a katonáim és a lelkesedésem kb 50%-át, de folytattam azért. 2-3 nap múlva újból beteg lett az orim. ezzel betelt a pohár, és 2002 tavaszán szó nélkül töröltem minden orimat...

...majd 2003 augusztusában eszembe jutott, hogy volt egy Hódító nevezetű játék, és jó lenne újból kipróbálni. :)

Penya 01-03-2007 21:22

Erre már tuti van topic, azért vagyok ilyen biztos benne mert oda írtam még anno, ott szavazás is volt :D


All times are GMT +1. The time now is 13:07.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu