Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetések (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=69)
-   -   Kkán-statisztika (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3717)

Ildee 08-10-2009 11:17

Kkán-statisztika
 
Kíváncsi lennék egy statisztikára az elmúlt időben szedett tapasztalati pontokról, mondjuk egy hónapra visszamenőleg, melyik klán mennyi tpét gyűjtött egy hónap alatt :)

vajling 08-10-2009 18:31

Meg néha 1-2 egyéni statisztikát is lehetne közzé tenni mindenféle szempontból, ha már a kezdőlapról el lett távolítva.

Nem feltétlen tapasztalat pont vagy szint alapján, hanem pl. melyik szörnyből ki ölte meg legtöbbet és mennyit. Szerintem igen érdekes számokkal lehetne találkozni :)

Bár nem tudom mi mérhető vissza és mennyire.

Ati 08-10-2009 20:46

Quote:

Originally Posted by vajling (Post 221345)
Meg néha 1-2 egyéni statisztikát is lehetne közzé tenni mindenféle szempontból, ha már a kezdőlapról el lett távolítva.

Nem feltétlen tapasztalat pont vagy szint alapján, hanem pl. melyik szörnyből ki ölte meg legtöbbet és mennyit. Szerintem igen érdekes számokkal lehetne találkozni :)

Bár nem tudom mi mérhető vissza és mennyire.

Személyre szabottan biztos nem lesz ilyen statisztika. Lehetne, de az egyes karakterek ellenfél-statisztikái nem nyilvánosak ilyen szinten.

Egy-egy általános stat jöhet néha, de majd valami kerek számoknál. Például 1 millió mob legyőzésnél szólj majd. :D Most még csak alig vagyunk tól a 700ezren... :D

Ati 08-10-2009 21:14

Quote:

Originally Posted by Ildee (Post 221285)
Kíváncsi lennék egy statisztikára az elmúlt időben szedett tapasztalati pontokról, mondjuk egy hónapra visszamenőleg, melyik klán mennyi tpét gyűjtött egy hónap alatt :)

Ebben sem vagyok biztos, hogy publikus információ.

Ami publikus lehet belőle az minden klán saját gyűjtött pontmennyisége, ez mostantól minden éjfélkor (UTC) a klánnaplóba bekerül. :)

Dus 08-11-2009 01:17

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 221383)
Ebben sem vagyok biztos, hogy publikus információ.

Ami publikus lehet belőle az minden klán saját gyűjtött pontmennyisége, ez mostantól minden éjfélkor (UTC) a klánnaplóba bekerül. :)

Jah, de csak az aznapi krült bele. :(
Azt hittem legalább az elmúlt 15 napos, ami számít az összpontszámba is...

Amúgy azt szabad megtudni, hogy egy klánváros üres és beépített területe és a klánterület tp-ben mérve mennyit ér?? :) Ez érdekelne :)

Ildee 08-11-2009 08:49

Szerintem sem lenne rossz ha megtudnánk pontosan h mi mennyire számít a klánpontokba.
Az meg röhej hogy egyik klán sem tudja, a másikról, hogy hogy áll és ezáltal nem tudja azt se, h mit kell tennie, a jobb életért (teszem azt aranyklánmedálért) és lehetséges, h a cél érdekében az észnélküli területfoglalást választja, ami mint a tegnapi eseteből világosan látszik, nem biztos, h célra vezető :)

Nah a lényeg, engem mint az egyik klán vezérét cseppet sem zavarna ha lenne rá mód, hogy a többi klán megtudja a mi pontszámunkat. Nem tudom Dus, hogy van ezzel, illetve az uj klán vezére... :)
Mint azt már egyszer javasoltam, ha nem szabadszemmel látható módon lenne feltüntetve a többi klán pontja, akkor lehetne egy kémkedés képességgel ezt felderíteni (tudom ilyen néven már van képesség), akkor legyen mondjuk ármánykodás a neve :)
Leginkább technikailag ugy tudnám ezt elképzelni, hogy ha éppen az ármánykodó karakter egy mezőre áll valakivel, akkor láthassa az adott karakter klánjának nevét, és pontszámát.

Ati 08-11-2009 09:06

Quote:

Originally Posted by Dus (Post 221395)
Jah, de csak az aznapi krült bele. :(
Azt hittem legalább az elmúlt 15 napos, ami számít az összpontszámba is...

Vársz 15 napot, és összeadod. :)

vajling 08-11-2009 09:28

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 221401)
Vársz 15 napot, és összeadod. :)

Jah építünk egy könyvelő irodát a klánvárosba :D

Ati 08-11-2009 09:52

Quote:

Originally Posted by Dus (Post 221395)
Amúgy azt szabad megtudni, hogy egy klánváros üres és beépített területe és a klánterület tp-ben mérve mennyit ér?? :) Ez érdekelne :)

A TP az fixen annyi, amennyit összegyűjtöttél.

A klánterület már nem fix pontszámot jelent viszont. A klánok összpontszámát 50%-ban a szerzett pontmennyiség, 50%-ban a klánterület adja. A klánterületbe beleszámít a város, és a várost körülvevő külső terület, ez utóbbi dupla értékben. (Később más tényezők is befolyásolhatják!) Vagyis a legnagyobb klánterület annyi pontot ér, amennyi a legnagyobb összegyűjtött TP mennyiség.

Értsd: hiába a Tied a legnagyobb klánterület, ha mellé nem szerzel pontokat, akkor sose leszel vele első. Maximum annyi pontod lehet így, amennyit a másik klán összeszeszedett (2 klán esetén), de mivel a másik klánnak is van városa, neki több pontja lesz, és első lesz.

vajling 08-11-2009 10:34

Mindig is tudtam, hogy a sok TP-vel lehet uralkodni :D


All times are GMT +1. The time now is 20:03.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu