Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   PC (hardver, szoftver, játékok stb.) (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=28)
-   -   AmericasArmy (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=2283)

-Ede- 08-29-2007 18:48

AmericasArmy
 
Azért indítom a témát, mert érdekel, h a Hódosok között mennyien ismerik és mennyien játszák ezt a játékot

Azoknak, akik nem ismernék elmondok annyit, hogy ez egy teljesen ingyenes, online FPS, amiben különböző küldetéseken át kell az amerikai hadsereg tagja ként harcolni a terroristák ellen
a játékot a U.S.Army, toborzó játékként, kezdte fejleszteni, azóta egy kiváló grafikájú bonyolult FPS lett belőle

Aki játszik az Americas Army-val az jelezze, mert az is lehet h valamelyik szerveren már összefutottunk, aki meg nem játszott még vele, annak erőssen ajánlom, mert mi magyarok, másokhoz képest, kevesen vagyunk
(a kezdőknek persze szivesen segítek, ha kérdés van, és a www.americasarmy.com-ról többféle formában is letöltheti a játékot)

BeeLord 08-29-2007 20:10

Egy időben próbákoztam vele, de hamar meguntam. Amúgy nem rossz kis játék, csak az elején a kiképzés hosszadalmas.:)

demian 08-29-2007 20:14

Kiképzésnél a tesztekhez vannak megfejtések :D
Amúgy nekem a hülye ejtőrnyős rész tett be mindig :)
Amúgy jó játék csak már rég játszottam vele ( lassú volt a netem hozzá :S )

-Ede- 08-30-2007 08:23

a kiképzés nem hoszzú, az alapkiképzést kb.15perc alatt meg lehet csinálni, ami kicsit nehézkesebb az az SF kiképzések, ott kell tesztet kitötlteni, meg úgy eljutni a célig a sötétben, h senki ne vegyen észre

igen kicsit net igényes, de az én 1Mbit/sec-os netemmel elmegy(kivéve a gyengébb szervereket) de semmi mást nem csinálhatok közben, szal csak akkor tudok vele játszani amikor bátyám nem lóg a neten:(

demian 08-30-2007 18:13

1Mbit-tel tényleg játszható úgy csak néha szagatt be, amikor abbahagytam 0,5Mbit-re visszamondtuk a netet azt már sajna nem bírta, lehet újra letöltöm majd mostanság megint kedvet kaptam hozzá :)

Jah meg még régen a No Camper pályákat bírtam, valahogy hozzám került a távcsöves mittudjam milyen fegyver, azzal meg ugye csak kibiztosítva lehet lőni, erre lefekszem a hidas pályán a lépcsőre azt ki is rúgtak a szerverről :D

-Ede- 08-30-2007 18:30

Quote:

Originally Posted by demian (Post 121530)
1Mbit-tel tényleg játszható úgy csak néha szagatt be, amikor abbahagytam 0,5Mbit-re visszamondtuk a netet azt már sajna nem bírta, lehet újra letöltöm majd mostanság megint kedvet kaptam hozzá :)

Jah meg még régen a No Camper pályákat bírtam, valahogy hozzám került a távcsöves mittudjam milyen fegyver, azzal meg ugye csak kibiztosítva lehet lőni, erre lefekszem a hidas pályán a lépcsőre azt ki is rúgtak a szerverről :D

most már nincs ilyen,bár én régebben sem találkoztam ilyennel, pedig én ott mindig sniper voltam, habár azért most se szeretik, ha mondjuk egy sarokba behúzódsz és onnan lősz le mindenkit, aki arra megy
nekem bot-ok elleni küzdelem, az ami legjobban teccik, a kedvenc pályáim a Snake Plain, és az Interdiction
egyik sem könnyű, de ha jó a csapat könnyedén meg lehet csinálni, persze szerencse is kell hozzá, de dögivel:D

Burning 08-30-2007 18:48

na már a játék felét letöltöttem szóval a napokban remélem sikerül teljesen és, ha szerencsém van el is indul:D

demian 08-30-2007 20:25

Hajrá :)

Amúgy hiába vagy sniper, a rutinosak simán leszednek :)) én csak nézni szoktam honnan szednek ki :) nah meg amikor igazi amerikai katonák jönnek az nem semmi :)

-Ede- 08-30-2007 20:41

Quote:

Originally Posted by demian (Post 121545)
Hajrá :)

Amúgy hiába vagy sniper, a rutinosak simán leszednek :)) én csak nézni szoktam honnan szednek ki :) nah meg amikor igazi amerikai katonák jönnek az nem semmi :)

ha sniper vagy és egy 'rutinos' leszed, akkor nem ő a rutinos hanem vagy te csináltad rosszul, vagy ő is sniper:D


All times are GMT +1. The time now is 18:49.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu