Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Egyéb (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=33)
-   -   Csofika (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=2300)

Kutyuleee 09-06-2007 16:22

Csofika
 
Elösször gondolkodtam, hogy a megbeszélések közé nyissam, vagy a hódos általános beszélgetések közé. de végülis itt biztos nem lesz senkinek sem útban.:D:D

Azért nyitottam ezt a topicot, mert szerény véleményem szerint, kezd már sok lenni csofikából. És nem azért mert az idegeinken táncol, hanem mert sztem elég negativ hatássa van a fórumon. Sztem nem a legjobb ha a kezdő hódosok idejönnek és azt látják mindenhol csofikától, hogy milyen jó mindenkit saját passzióból lerengetni, és még sokan azt is elhiszik, hogy ezt majd észrevétlenül tehetik, nem beszélve azokról akik ezeknek szenvedő felei lehetnek. A szabályokkal nem törödömségéről nem is beszélve. A játékon belül ez olyan mentalitást képvisel amit szerintem nem kéne terjeszteni, nem hiszem hogy ez a játék arról szólna hogy itt éljük ki eme perverzióinkat. Nem tudom kinek mi a véleménye erről, de erre várok hozzászólásokat, mert én nem látom szivesen, az ilyen gyerekes, értetlen, agresszív hozzáállást. És szerintem, nem a legjobb ha ezzel okoz magának örömet a fórumon, mert még poénnak is rossz amiket ír, nemhogyha komolyan gondolja.

Andrew 09-06-2007 16:24

szerintem nyilvánvaló, hogy mások megbotránkoztatására és/vagy félrevezetésére írja azt, amit ír és szerintem egy kultúrált fórumon ennek nincs sok helye :)

Synkel 09-06-2007 16:25

Szerintem itézz petíciót Atihoz aláírásokkal megtámogatva, hogy bannolja innen csofikát. Esetleg bannolja mindenhonnan, kivéve a chat topicokból.

Támogatom:D

Ati 09-06-2007 16:27

Örülök, hogy nem én vagyok az egyetlen, aki ezen már elgondolkozott picit... :)

Kutyuleee 09-06-2007 16:28

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 123234)
Örülök, hogy nem én vagyok az egyetlen, aki ezen már elgondolkozott picit... :)

Gondoltam, hogy már téged is zavar,de azért nem árt egy kis támogatottság is hogy megbizonyosodj erről;)

Gyula 09-06-2007 16:28

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 123234)
Örülök, hogy nem én vagyok az egyetlen, aki ezen már elgondolkozott picit... :)

Akkor ne csak gondolkozz hanem vágd is ki innen.

-Ede- 09-06-2007 16:30

engem is eléggé irritál, főleg ez a rengetős passziója, na meg az idióta hozzáállása, meg h elhiszi, h mindenkinél erősebb, és közben oltári nagy baromságokat ír:mad:

Dragi 09-06-2007 16:44

szerintem meg sajt és nem szeressük :p :)

Andrew 09-06-2007 16:46

Quote:

Originally Posted by -Ede- (Post 123237)
engem is eléggé irritál, főleg ez a rengetős passziója, na meg az idióta hozzáállása, meg h elhiszi, h mindenkinél erősebb, és közben oltári nagy baromságokat ír:mad:

szerintem direkt teszi... épp ezért örülnék, ha kitennék innen a szűrit :)

Valezius 09-06-2007 16:59

Én azt mondom intézzük el 5párbajjal :D
Ott majd kiderül, ki a király :D

Mivel csofika a legnagyobb király, így valszeg örülni fog, ha a fórumozás helyett több ideje marad a játékra :)


All times are GMT +1. The time now is 21:30.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu