Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Stratégia & Tippek (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Hirnev (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=445)

andor 04-25-2006 10:29

Hirnev
 
Szeretnem megtudni hogy hogyan lehet sok hirnevet csinalni pl latam mar hogy az 5 szinten mar 100.000-hirnev korul van pedik csak 1000-hely korul van Probaltam mar hogy 20 kore feletem van es kezdtem lopdosni meg minden de nagyon lasan ment a hirnevem jelenleg 1300-hirnevem van csak es mar 300 kore jatszok es egy nap ha 20-szor nem lepek be akor nem tom mivan.

Kisbér 04-25-2006 10:37

Quote:

Originally Posted by andor
Szeretnem megtudni hogy hogyan lehet sok hirnevet csinalni pl latam mar hogy az 5 szinten mar 100.000-hirnev korul van pedik csak 1000-hely korul van Probaltam mar hogy 20 kore feletem van es kezdtem lopdosni meg minden de nagyon lasan ment a hirnevem jelenleg 1300-hirnevem van csak es mar 300 kore jatszok es egy nap ha 20-szor nem lepek be akor nem tom mivan.

Minek akarsz te sok hírnevet? :D
Egyenlőre semmi értelme nincs :D
Amúgy nem lehet, hogy az adott illető (x)-es, azaz már egyszer körbement?

Cyby_ 04-25-2006 10:37

Quote:

Originally Posted by andor
Szeretnem megtudni hogy hogyan lehet sok hirnevet csinalni pl latam mar hogy az 5 szinten mar 100.000-hirnev korul van pedik csak 1000-hely korul van Probaltam mar hogy 20 kore feletem van es kezdtem lopdosni meg minden de nagyon lasan ment a hirnevem jelenleg 1300-hirnevem van csak es mar 300 kore jatszok es egy nap ha 20-szor nem lepek be akor nem tom mivan.

hát pedig a toliknak repül a hírnevük,már pl 7körrel feljebb lopsz és 1 15lopás után 3-400at is megy fel v le

Cyby_ 04-25-2006 10:38

Quote:

Originally Posted by Kisbér
Minek akarsz te sok hírnevet? :D
Egyenlőre semmi értelme nincs :D
Amúgy nem lehet, hogy az adott illető (x)-es, azaz már egyszer körbement?

gondolom miért akar...mert pl nekem is van majd 20K-s hírnevem és alig gömböznek meg....:Dés ez jó

a best amit láttam 1,5millás hírnév (5)el:D

Kisbér 04-25-2006 10:49

Quote:

Originally Posted by Cyby_
gondolom miért akar...mert pl nekem is van majd 20K-s hírnevem és alig gömböznek meg....:Dés ez jó

a best amit láttam 1,5millás hírnév (5)el:D

Hát nemtudom...
Én soha nem nézem a hírnevet :D

Pl ha te vagy az első a csoportban, ami miatt ugye csak lefele akciózhatsz, akkor - hírneved lesz... És akkor már nem vagy jó játékos?
Nem értem :D

Nah, mind1

Senki 04-25-2006 11:42

best amit láttam az 3-5 millás hírnevek, és a klánunkban van A-ban. 3 ori is :D
amúgy nem számít sokat, de valakit távoltart ahogy a kékszám is segít. de igazából ez csak a könnyű ellenfeleket tartja távol, mert aki jó, azt ez nem befolyásolja :)

(UI: sőt lenti csoportba van a normál játék koronázatlan királya negatív hírnévben, Half -5 milla 'feletti' hírnévvel...)

andor 04-25-2006 12:06

Quote:

Originally Posted by Cyby_
gondolom miért akar...mert pl nekem is van majd 20K-s hírnevem és alig gömböznek meg....:Dés ez jó

a best amit láttam 1,5millás hírnév (5)el:D

jaja nekem is csak azert kell mert van akinezi pl enis csak akis szamokat gombozom:D

Cyby_ 04-25-2006 12:12

Quote:

Originally Posted by Kisbér
Hát nemtudom...
Én soha nem nézem a hírnevet :D

Pl ha te vagy az első a csoportban, ami miatt ugye csak lefele akciózhatsz, akkor - hírneved lesz... És akkor már nem vagy jó játékos?
Nem értem :D

Nah, mind1

én pl azért nézem,mert akinek csopiba viszonylag nagy van azt meggömböztetem és utánna kitekizem.....és az nagy zsé ...:D

Cyby_ 04-25-2006 12:15

Quote:

Originally Posted by Senki
best amit láttam az 3-5 millás hírnevek, és a klánunkban van A-ban. 3 ori is :D
amúgy nem számít sokat, de valakit távoltart ahogy a kékszám is segít. de igazából ez csak a könnyű ellenfeleket tartja távol, mert aki jó, azt ez nem befolyásolja :)

(UI: sőt lenti csoportba van a normál játék koronázatlan királya negatív hírnévben, Half -5 milla 'feletti' hírnévvel...)

Bocsi de pl én is mint naív kezdő vhol el kell kezdenem a játékot és vmi szisztemaita után mennem kell,majd ha jobb leszek akkor már engem se fog zavarni pl a kis kék számok....:D

Senki 04-25-2006 12:16

igen. a logika szerint minél tökösebb játékos vagy annál kissebb a hírneved. mert annyit vagy csoportelső ügye.. :D:D möhöhöhö!


All times are GMT +1. The time now is 05:50.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu