Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Segítség (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=65)
-   -   Azonosítatlan felhasználói név (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3636)

Dym 07-21-2009 06:25

Azonosítatlan felhasználói név
 
Sziasztok!

Valószínű elgépeltem az e-mail címem, mert nem kaptam meg a visszaigazoló e-mailt.
Erre az esetre ugye az a megoldás, hogy újból regisztrál az ember, ez tiszta sor.
A kérdésem az lenne, hogy hány nap után törlitek az azonosítatlan felhasználókat, mert nem szeretnék egy már évek óta használt felhasználó nevet lecserélni, viszont értelemszerűen a már aktív de azonosítatlan felhasználó nevemmel nem tudok újra regisztrálni.
Van erre bármi megoldás ami lehetővé teszi a felhasználó nevem "megmentését"?

Ati 07-21-2009 08:40

Quote:

Originally Posted by Dym (Post 219694)
Sziasztok!

Valószínű elgépeltem az e-mail címem, mert nem kaptam meg a visszaigazoló e-mailt.
Erre az esetre ugye az a megoldás, hogy újból regisztrál az ember, ez tiszta sor.
A kérdésem az lenne, hogy hány nap után törlitek az azonosítatlan felhasználókat, mert nem szeretnék egy már évek óta használt felhasználó nevet lecserélni, viszont értelemszerűen a már aktív de azonosítatlan felhasználó nevemmel nem tudok újra regisztrálni.
Van erre bármi megoldás ami lehetővé teszi a felhasználó nevem "megmentését"?

A nem használt karaktereket jelenlegi terveink szerint 90 nap elteltével töröljük majd. Jelenleg egy hónapja sem indult a játék, ezért ilyen automatikus törlés még nincs beüzemelve.

Dym 07-21-2009 10:31

És esetleg nem automatikusan van rá lehetőség? :)

Ati 07-21-2009 10:39

Quote:

Originally Posted by Dym (Post 219704)
És esetleg nem automatikusan van rá lehetőség? :)

Végülis... A fő bajom az, hogy ha elsőre nem kaptad meg a kódot, akkor másodikra se valószínű, hogy meg fogod. Néhány szolgáltató nagyon túlzásba viszi ezt a spam-szűrés témát. :(

Andrew 07-21-2009 11:09

Quote:

Originally Posted by Dym (Post 219704)
És esetleg nem automatikusan van rá lehetőség? :)

Tudod, hogy mi az a mailcím amit megadtál? Azaz az elgépelt változat? Mert ha igen, akkor regisztráld le azt a címet a megfelelő szolgálatónál, és kérd újra az azonosítót :)
Ha nem jutna eszedbe, próbálj meg regisztrálni egy új felhasználót, (csak addig kell eljutnod, hogy a mail-t megadd), írd be az első betűt, amivel akkor is kezdted, hátha a böngésző megjegyezte a címet. Innentől a folytatás ugyan az, mint amivel kezdtem :D

Ati 07-21-2009 11:25

Quote:

Originally Posted by Andrew (Post 219710)
Tudod, hogy mi az a mailcím amit megadtál? Azaz az elgépelt változat? Mert ha igen, akkor regisztráld le azt a címet a megfelelő szolgálatónál, és kérd újra az azonosítót :)

A gyakorlatban sokkal valószínűbb, hogy nincs elgépelve a cím, csak a szolgáltatója nem engedi át a levelet. @t-online.hu ilyen, @invitel.hu ilyen, hogy a leggyakoribbakat említsem.

Dym 07-22-2009 06:03

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 219711)
A gyakorlatban sokkal valószínűbb, hogy nincs elgépelve a cím, csak a szolgáltatója nem engedi át a levelet. @t-online.hu ilyen, @invitel.hu ilyen, hogy a leggyakoribbakat említsem.


Úgy néz ki Ati jól gondolja és nem elírtam a címet, hanem valami más gond van. Tegnap regisztráltam másodszor is (3* ellenőriztem a címet), de arra sem kaptam meg a visszaigazolást.

Inviteles a cím. :(

A gond az, hogy direkt azért használom ezt a címet, mert a Hódítós eseményekről ugyan erre a címre megkapom az összes országomból az e-mailt. Ezért gondoltam elsőre, hogy én írtam el a címem. :confused:

Mi most a megoldás? Van két használhatatlan belépőm..
Át lehet írni az egyiknél a címem másra a másikat pedig törölni vagy várjam meg amíg lehet megint jelentkezni és akkor regisztráljak megint egy másik szolgáltató címével?

Ati 07-22-2009 07:45

Quote:

Originally Posted by Dym (Post 219736)
A gond az, hogy direkt azért használom ezt a címet, mert a Hódítós eseményekről ugyan erre a címre megkapom az összes országomból az e-mailt. Ezért gondoltam elsőre, hogy én írtam el a címem. :confused:

Mi most a megoldás? Van két használhatatlan belépőm..
Át lehet írni az egyiknél a címem másra a másikat pedig törölni vagy várjam meg amíg lehet megint jelentkezni és akkor regisztráljak megint egy másik szolgáltató címével?

Nyugodtan jelentkezhetsz most is, elfogadom.

Dym 07-22-2009 09:45

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 219740)
Nyugodtan jelentkezhetsz most is, elfogadom.

Köszi! Már csinálom is.. :)

Ati 07-22-2009 10:06

Quote:

Originally Posted by Dym (Post 219748)
Köszi! Már csinálom is.. :)

El is fogadva. :)


All times are GMT +1. The time now is 11:51.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu