Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Segítség (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Hogy kezdjem? (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=362)

tazzo 03-28-2006 01:24

Hogy kezdjem?
 
Sziasztok! Tapasztaltabb játékosok segítségét kérném az elindulásomhoz.
Mit hogyan csináljak, mit érdemes fejleszteni (hogyan?) egy kör mennyi idő? egy nap?nem is tudom hirtelen mit írjak, annyi kérdésem lenne, de a legjobb az lenne, hogyha szép lassan nagy vonalakban eligazítana valaki a játék menetében. Előre is köszi!
tazzo

director 03-28-2006 01:52

Quote:

Originally Posted by tazzo
Sziasztok! Tapasztaltabb játékosok segítségét kérném az elindulásomhoz.
Mit hogyan csináljak, mit érdemes fejleszteni (hogyan?) egy kör mennyi idő? egy nap?nem is tudom hirtelen mit írjak, annyi kérdésem lenne, de a legjobb az lenne, hogyha szép lassan nagy vonalakban eligazítana valaki a játék menetében. Előre is köszi!
tazzo

Üdv a játékban:)

Szépen belépsz az országodba, ott megkeresed a súgót. Szépen elolvasod. Aztán mégegyszer, mert elsőre baromi bonyolult lesz:) Ha eddig eljutottál, majd szólj:)

Phoenix 03-28-2006 07:41

Quote:

Originally Posted by director
Üdv a játékban

Szépen belépsz az országodba, ott megkeresed a súgót. Szépen elolvasod. Aztán mégegyszer, mert elsőre baromi bonyolult lesz Ha eddig eljutottál, majd szólj:)

egyenlőre tényleg ez a legjobb amit tehetsz :)
ez egy kötelező olvasmány, aminek minimum a 90%át tudnod kell :)
de majd ha ezzel végeztél, akkor vagyunk itt egy páran, akik szívesen segítenek ;)

Békés 03-28-2006 07:44

Ha közben felmerül ami a harmadik átolvasásra se tiszta, azt azért megkérdezheted:)

Steve 03-29-2006 11:46

És a főoldalon belépés előtt is találsz sok infot, pl a játék felületének magyarázása, stb...
mellesleg ott van riindítási tipp is;)

King 03-29-2006 21:17

azért ennyire ne ijesszetek el senkit. jogos a súgó átolvasása, de ha az elején elkölti a pénzét valaki, akkor hogyan lépjen tovább? erről nem szól a fáma, ha jól emlékszem...

tazzo, a lényeg, hogy ne építs fejetlenül és ne fedezz fel területet, míg a barakkok, kocsmák, templomok nem telnek be legalább 85%-ban. a többi tényleg a súgó dolga... vagyis a tied, hogy böngészgesd... :) :) :)

Cimbi 03-29-2006 23:33

A legelején ne állítsd be a fajodat/személyiségedet, csak ha már kicsit kapizsgálod az alapokat. Mivel gondolom ezt megtetted:) (szinte mindenkinek elsők közé tartozik), a fajod/személyiségeded súgóját olvasd el és értelmezd elsőként. Építéseknél csinálj 2-3 kovácsműhelyt, csinálj pár könyvtárat (ebből az se hülyeség ha 20-30at felépítesz legelején, de inkább csak 4-5öt csinálj), katonákat képezz ki amennyit tudsz, DE továbbképezni csak az 50.kör után képezz.. Amint tudsz, lépj be a piacra, és adj el fölösleget (ez lehet gabona, teki, katona is esetleg stb.) Ezen a fórumon is van több topic, ami a "kezdők kezdését" segíti, ha van egy kis időd böngész át őket.
Sorolhatnék még pár alap dolgot, de jobb ha a lényegesebbekre Te jössz rá magadtól :)

Sakkmester 03-29-2006 23:48

Amúgy jah, ha elején nem állítod be néhány fajnál a fajodat, nem kell +építési ktg-eket fizetned. De én azt vontam le, hogy az is tök mind1. mert amint elkezdessz piacozni a megírt tekikkel, már meg is van a tőke ami kell:)

tazzo 04-02-2006 19:40

Köszönet
 
Köszönet a hozzászólásokért.
Sikerült szövibe lépnem ott próbálnak segíteni nekem.
De azért nem felejtem el ezt az oldalt sem. :)

vonos82 04-03-2006 18:57

Jut eszembe...

Mit gondoltok meg lehetne gazdagodni a Hódító Súgójának nyomtatott kiadásával ???

:D:D:D


All times are GMT +1. The time now is 03:32.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu