Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Stratégia & Tippek (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Hadi VS Toli taktikák... (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=396)

Nekro 04-12-2006 10:50

Hadi VS Toli taktikák...
 
Sziasztok.
Egy olyan kérdéssel fordulnék felétek, hogy az angolban játtszom, és a 4. szinten tartok a szövimmel. Ahol is beleütköztünk egy teljesen toli szövibe.
A helyzet a következő:mi vagyunk 3 hadi amiből 2 óriás egy gnóm, és van egy varink aki színtén óriás. Ezzel szemben van 4 ember tolvaj!
A gond csak az, hogy jól taktikáznak, mert mindíg legalább 4-5 körrel alattunk vannak, és így elég macerás, hogy visszaadjuk a minket ért sérelmeket...
Tudnátok valamit ajánlani, hogy mégis mit tudnánk tenni??
Gondoltunk már rá, hogy lebontunk pár épületet, így közelebb kerülve hozzájuk, de ez sem valami túl jó megoldás...
Ötleteket várnék...

vonos82 04-12-2006 18:31

Tipp1: számoljátok ki, mennyi értékkel vannak alattatok, utána valaki bontson annyi felesleges épületet (torony, koviműhely, tanya, stb..) hogy alákerüljön helyezésbe... mehet a pusztítás (azzal többet ártasz SZVSZ, mint a mészárral, bár kitudja...)

Tipp2: a vari addig rengessen, míg lázadozni nem kezdenek, és folyamatosan legyen rajtuk a szárazvihar... lázadás után még könnyebb ütni... (javaslom a mágia felderítését)

Tipp3: mindig az üssön, aki alul van... a legutólsó támadásnál menjetek hekire... addigra egy másik hadis ismét alájuk bontott és fojt. köv...

Tipp4: MNT!!! :D:D:D

Nekro 04-12-2006 19:31

:D:D:D
Az a baj, hogy emberek és tudják a dolgukat, így sajna a varink nem elég...
Szerinted egy hadi elég 4 toli elintézéséhez?? Eddig legalább csak úgy általánosságban loptak. Ha valamelyikünk lemegy oda, akkor -a szövi támogatása nélkül- szétszedik...
Jelenleg én is az MNT-n vagyok, de úgy néz ki ez sem megoldható...
Szal. elég lehetettlen a helyzet...

Láma 04-12-2006 19:39

üssétek fel magatokat azt kész, alábontai aztán pusztitani meg akkor hülyeség....

-Fegya- 04-12-2006 19:42

Quote:

Originally Posted by Nekro
:D:D:D
Az a baj, hogy emberek és tudják a dolgukat, így sajna a varink nem elég...
Szerinted egy hadi elég 4 toli elintézéséhez?? Eddig legalább csak úgy általánosságban loptak. Ha valamelyikünk lemegy oda, akkor -a szövi támogatása nélkül- szétszedik...
Jelenleg én is az MNT-n vagyok, de úgy néz ki ez sem megoldható...
Szal. elég lehetettlen a helyzet...

A felfelé menekülés is jó módszer lehet. Ha el tudtok felfelé távolodni, akkor nem tudnak lopkodni.

-Fegya- 04-12-2006 19:45

Láma, tiéd a pont, mert 3 másodperccel megelőztél!:)

Nekro 04-13-2006 15:16

sajna az egyik toli 12 körröl szívózik...
És már az eltávolodást is próbáltuk, csak követtek...
Most már csak a szintlépés van. Arra gondoltunk, hogy szintet lépünk, és lebontunk. Addíg amíg fel nem érnek gyűjtögetünk, és átépítkezünk 2-en tolviá és kiélezzük az orit. És amikor felléptek, akkor hátulról szedjük szét őket.(2 hadi és két toli)

Nekro 04-13-2006 15:17

egyébként pedig 3 percel előzött meg téged... :D:D:D

Steve 04-13-2006 16:46

egy elég borult tipp csak ha tényleg revansra vágytok: adjátok el az ilyászaitokat, a befolyt pénzt tekibe a gnomnak, és várjátok a csodát hogy a környékbeli szövik ingyenföldnek nézzenek titeket /azért nem mondom hogy pár megbeszélt ütés mert az cúna dolog;) /
Majd miután alattuk vagytok mehet a megállás nélkül mészár helyenként kis fosztással megspékelve, de én spec nem pusztítanék mert az túl sok pontszámveszteséggelk jár...
ha 12 körre vannak tőletek akkor gondolom nem top30asok így nem tudnak lépéssel menekülni;)

Mondom macerás meg bevállalós 5lt, de ha valaki kiborítana én ezt csinálnám;)

Woldemor 04-15-2006 16:39

Helló
1 dolog ami jól jöhet! : Nyilván ha magasan vagytok akkor nem csak ti vagytok olyan erősek! Szóval ha jó a diplomáci kérjetek másoktol segitséget, de ne az igazi próblémát mondjátok el (ez a ti feladatotok mit mondok!)

2 dolog! : A varitókkal minden létező nyavalyát küldjetek rá ( tüzgolyó, tolvaj mérgezés)

3 dolog! : Legyetek ti is örültek! Használjátok ki a lehetőségeiteket!
:cool:


All times are GMT +1. The time now is 15:40.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu