Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Fantasy, szerepjátékok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=26)
-   -   D&D Szerepjáték (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4753)

beni96 02-14-2013 14:05

D&D Szerepjáték
 
Szeretnék indítani egy D&D játékot amiben én lennék a KM. Aki ismeri a játékot annak nincs sok újdonság de aki nem annak annyi bevezetőileg hogy egy nagyon tisztán átlátható könnyű harcrendszerű szerepjátékról van szó. Rendelkezésemre áll a D&D Játékosok Könyve pdf formátumban mert ez a könyv elengedhetetlen a játékhoz. Az alapokkal kapcsolatban mindent el tudnék mondani és hamar belejönnétek. Egy 5-6 fős partyval már gond nélkül bele kezdhetnénk egy kampányba. Ha érdekel valami egyéb akkor nyugodtan kérdezz valamint megadom a skype elérhetőségem ahol el tudom nektek juttatni a játékosok könyvét valamint segítséget tudok nyújtani karaktereitek megalkotásában. A skype nevem: sz.beni96. Várom az érdeklődőket. :D

vityu 02-14-2013 16:43

Quote:

Originally Posted by beni96 (Post 302472)
Szeretnék indítani egy D&D játékot amiben én lennék a KM. Aki ismeri a játékot annak nincs sok újdonság de aki nem annak annyi bevezetőileg hogy egy nagyon tisztán átlátható könnyű harcrendszerű szerepjátékról van szó. Rendelkezésemre áll a D&D Játékosok Könyve pdf formátumban mert ez a könyv elengedhetetlen a játékhoz. Az alapokkal kapcsolatban mindent el tudnék mondani és hamar belejönnétek. Egy 5-6 fős partyval már gond nélkül bele kezdhetnénk egy kampányba. Ha érdekel valami egyéb akkor nyugodtan kérdezz valamint megadom a skype elérhetőségem ahol el tudom nektek juttatni a játékosok könyvét valamint segítséget tudok nyújtani karaktereitek megalkotásában. A skype nevem: sz.beni96. Várom az érdeklődőket. :D

Én még sose csináltam ilyet. Mesélj már arról, hogy hogyan gondoltad a lebonyolítását. Mikor, mennyit, hol stb. :)

Ati 02-14-2013 16:53

Quote:

Originally Posted by vityu (Post 302475)
Én még sose csináltam ilyet. Mesélj már arról, hogy hogyan gondoltad a lebonyolítását. Mikor, mennyit, hol stb. :)

Google hangout-ban van erre például egy nagyon jó kiegészítő, amivel térképeket lehet élő csevegés közben megosztani, karaktereket lehet rajta mozgatni, az egész történetet el lehet menteni későbbi visszanézésre.

Persze ehhez meg kell rajzolni a saját térképeket. (Vagy meglevőt letölteni valahonnan.)

beni96 02-14-2013 17:07

Quote:

Originally Posted by vityu (Post 302475)
Én még sose csináltam ilyet. Mesélj már arról, hogy hogyan gondoltad a lebonyolítását. Mikor, mennyit, hol stb. :)

A lebonyolítás mehet az előbb említett progi segítségével, de skype-pal és egyéb más programmal is. Nem nagyon ajánlom az írásos verzióját mert nagyon részletes táj és képleírásoktól meghalnék :D.

beni96 02-14-2013 17:49

Még annyit hogy most gyorstalpalóban megtanultam kezelni a google hangout-ot és nagyon látványos dolgokra képes és térkép is van szóval minden készen áll az indulásra csak jelentkezőket várok. Nem kell megijedni, karakterlapot én juttatok el mindenkinek.

Tsobi 02-14-2013 19:41

Engem érdekelne a dolog.

Ati 02-14-2013 21:38

Aki nem tudja, hogy mi ez, annak ízelítő, épp most volt a Geek&Sundry-n egy hasonló játék. Igaz az élőben, de a szerepjáték az szerepjáték marad. :)

Első rész:



Második rész:


beni96 02-14-2013 22:00

Köszi a videókat Ati remélhetőleg kedvet csinál az embereknek.Te személy szerint ismered ezt a fajta változatot? Játszottad már?

Ati 02-14-2013 22:09

Quote:

Originally Posted by beni96 (Post 302482)
Köszi a videókat Ati remélhetőleg kedvet csinál az embereknek.Te személy szerint ismered ezt a fajta változatot? Játszottad már?

Játszottam kisebb, különálló kampányokat, de semmi teljeshétvégés, 48 órás maratont, és hasonlókat. :)

beni96 02-15-2013 15:52

Skacok, nagyon jó lenne játszani egy jót. Ennyire nincs jelentkező? Vagy kevés a kezdeti infó? Ha van akit érdekel az szóljon és hétvégén skype-on vagy akárhol, teljesen részletes infót tudok neki adni. Hajrá hajrá. :)


All times are GMT +1. The time now is 02:22.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu