Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Egyéb (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=33)
-   -   Pizza Hut? (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1952)

Ati 07-05-2007 14:48

Pizza Hut?
 
Sziasztok!

Tud valaki valamit a PizzaHut-ról?

A hírekben valami tőkeemelésről olvasok, és hogy támadásba lendül a magyar piacon, de én ebből annyit tapasztalok, hogy (hozzánk) már nincs házhozszállítás, és egy ideje a weboldaluk is teljesen megszűnt.

Megszűnik a PizzaHut? :eek:

Deni 07-05-2007 14:52

pizzahut
én ennyit tok róla :rolleyes:

Ati 07-05-2007 14:54

Quote:

Originally Posted by Deni (Post 107645)

Így nézett ki régen a pizzahut.hu, igen... De ki az a gamer.team Informatikai Kft.? :eek:

Deni 07-05-2007 15:05

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 107646)
Így nézett ki régen a pizzahut.hu, igen... De ki az a gamer.team Informatikai Kft.? :eek:

azt én nagy valószínűséggel nem tudom :rolleyes:

Ati 07-05-2007 15:08

Quote:

Originally Posted by Deni (Post 107650)
azt én nagy valószínűséggel nem tudom :rolleyes:

No mindegy, köszi :) Remélem az étteremlistájuk friss rajta, és azóta nem szűnt meg még pár. :) Amiről tudok, hogy megszűnt, az nincs rajta, szal ez vagy pozitív, vagy olyan régi az oldal, hogy akkor az még nem is volt. :D Én optimista vagyok. ;)

Steve 07-05-2007 16:09

Én tudok, de az infók fele sztem nem nyilvános... no mind1, ne köpjetek be, csak néhány infó amik nyilvánosak :)

Szal Mr Hemiingvéj, amerikai magyar üzletember eladta az étteremláncait. Fontos tudni hogy a közel 20 pizzahát mellett övé volt a 4 hazai KFC joga is (Király utca, Keleti, Auchan Budaörs és Europark). A vevő az American Restaurants nevű lengyel érdekeltségű cég, ami kelet európában futtat több gyorsétterem láncot. Ennek a cégnek a prioritási listáján messze első helyen a KFC van. Így történhetett hogy a két magyar lánc között a tulajdonváltáskor megváltozott a sorrend. Tavaly és idén már 3 új KFC nyílt, jön több is (pssszt :o).
PizzaHut ezekután is van még (jelenleg is náluk dolgozok :) ) de párat bezártak mostaság, amik finoman szólva sem voltak rentábilisek. Az ok egyszerű: hiába a legjobb pizzát nálunk lehet kapni, az árak az egekben és csak szöknek felfele :(

Van még kérdés? :)

Ati 07-05-2007 16:12

Quote:

Originally Posted by Steve (Post 107658)
Az ok egyszerű: hiába a legjobb pizzát nálunk lehet kapni, az árak az egekben és csak szöknek felfele :(

Hát igen, azért szerettem, mert bár drága, de a legfinomabb azok közül, amit kóstóltam, és hát én elég finnyás vagyok, szóval ez nagy szó. ;) Tény, hogy volt, hogy majdnem visszafordultunk, mert azt hittük zárva van, amikor nem volt bent senki. :(

De akkor is PizzaHut rulez, csak így jóval kevesebbet tudok ott pizzázni. :(

Mindenesetre köszi az infókat. :)

Steve 07-05-2007 16:14

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 107661)
Hát igen, azért szerettem, mert bár drága, de a legfinomabb azok közül, amit kóstóltam, és hát én elég finnyás vagyok, szóval ez nagy szó. ;) Tény, hogy volt, hogy majdnem visszafordultunk, mert azt hittük zárva van, amikor nem volt bent senki. :(

De akkor is PizzaHut rulez, csak így jóval kevesebbet tudok ott pizzázni. :(

Mindenesetre köszi az infókat. :)

Jó hallani hogy vannak rajongóink :)

belső tipp: A classic tészta (nem a serpenyős) új recept szerint készül új szósszal, finomabb lett! :)

És menj be egy káefcébe, azis nagyon jó ;)

Ati 07-05-2007 16:21

Quote:

Originally Posted by Steve (Post 107664)
És menj be egy káefcébe, azis nagyon jó ;)

Nekem, mint vega, egész biztosan remek dolgom lesz. ;)

Steve 07-05-2007 16:23

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 107667)
Nekem, mint vega, egész biztosan remek dolgom lesz. ;)

Állítólag magyarországon az egyik legjobb a világon a coleslaw saláta;)


All times are GMT +1. The time now is 18:49.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu