Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Szövetség tagjai egymást gömbözik (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1391)

Ati 02-05-2007 09:42

Szövetség tagjai egymást gömbözik
 
Sziasztok!

Egy számomra érdekes, és értelmetlen dolgot szeretnék kérdezni, hátha Ti tudjátok a megoldást...

Miért jó az, hogy egy szövetség tagjai egymást gömbözik? Esetleg 2 óránként rendszeresen...

Ez csak hírnévnövelés, vagy nem tudják, hogy a gömböt meg tudják nézni egymásról, vagy lehet vajon valami egyéb oka is, ami még nem esett le nekem?

ro-bo-goo 02-05-2007 09:47

Hát szerintem ezzel takarható eegy ártózás kiderítése a hírnévváltozás alapján.
Vagy rosszul gondolom:)
Szerintem:D

Colony 02-05-2007 09:48

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 71508)
Sziasztok!

Egy számomra érdekes, és értelmetlen dolgot szeretnék kérdezni, hátha Ti tudjátok a megoldást...

Miért jó az, hogy egy szövetség tagjai egymást gömbözik? Esetleg 2 óránként rendszeresen...

Ez csak hírnévnövelés, vagy nem tudják, hogy a gömböt nem tudják nézni egymásról, vagy lehet vajon valami egyéb oka is, ami még nem esett le nekem?


Hírnév nem jár a gömbözésért!
Én szintlépéskor variként megszoktam gömbözni a szövijeimet (egyszer). A pontlistában lássam már a fajuk és személyiségük. Tudom, hogy semmi értelme, de nekem ez hozzátartozik a designhoz.

Ati 02-05-2007 09:50

Quote:

Originally Posted by Colony (Post 71510)
Hírnév nem jár a gömbözésért!
Én szintlépéskor variként megszoktam gömbözni a szövijeimet (egyszer). A pontlistában lássam már a fajuk és személyiségük. Tudom, hogy semmi értelme, de nekem ez hozzátartozik a designhoz.

Plusz infóhoz se jut azzal, hogy meggömbözi... Szal ezért nem értem...

A faj és személyiség miatt pedig elég 1x, nem kell 2 óránként...

Ez nekem még mindig rejtély... :)

Wins 02-05-2007 10:10

Quote:

Originally Posted by ro-bo-goo (Post 71509)
Hát szerintem ezzel takarható eegy ártózás kiderítése a hírnévváltozás alapján.
Vagy rosszul gondolom:)
Szerintem:D

Ezt tarom az egyik lehetséges oknak. A másikat inkább nem irom le nem akarok senkit se megsérteni.....

Valezius 02-05-2007 10:58

Ilyennel még nem találkoztam, de jól hangzik :D

Steve 02-05-2007 10:59

Lehet oltásból?:) Van aki a haverjainak hadüzit küld, van aki egy teljes készükt bukik rajta direkt, van aki 1ijásszal megy ki támadni rá:)

Ati 02-05-2007 11:01

Quote:

Originally Posted by Steve (Post 71515)
Lehet oltásból?:) Van aki a haverjainak hadüzit küld, van aki egy teljes készükt bukik rajta direkt, van aki 1ijásszal megy ki támadni rá:)

Ebbem mi az oltás? A gömbök között látszik, hogy a szövi csinálta, szal még a találgatás se indul, hogy jajj ki lehetett...

Cassandra 02-05-2007 11:12

Quote:

Originally Posted by Valezius (Post 71514)
Ilyennel még nem találkoztam, de jól hangzik :D

Én igen, kérdeztem is, hogy melyik volt az, elárulta magát, de normális indokot nem tudott rá adni, hogy ez miért is jó neki (Mókásan néz ki, hogy látom a saját fajom a pontlistában.).:)
Nekem eddig az összes szövim valamilyen szinten buggyant volt, úgyhogy én ezen már meg sem lepődtem.:D

Steve 02-05-2007 11:20

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 71516)
Ebbem mi az oltás? A gömbök között látszik, hogy a szövi csinálta, szal még a találgatás se indul, hogy jajj ki lehetett...

Nem feltétlen nézed meg a szövi gömbjeit, csak látod hogy vki nagyon gömböz téged és parázol. Jó vicc, lehet egyszer kipróbálom:)


All times are GMT +1. The time now is 09:26.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu