Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Segítség (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Baráti országok (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=2414)

Synkel 10-19-2007 15:36

Baráti országok
 
Tiszteletem!

1/A-ban vannak ugye a baráti országok, akik csupa kellemetlenséget okoznak az embernek:) Az érdekelne engem konkrétan, hogy a klánmnt befolyásolja-e ezt a baráti viszonyt, illetve az, hogy ha fel akarok venni valakit mert vele épp sikerülne ráállni egy célpontra, de ő a korábbi klánja által mnt-s volt a célponttal, akkor ez a mi ütésünket mennyiben fogja befolyásolni? Remyvel egyszer már beszéltük ezt a témát, és kivételesen ő se tudta mi a helyzet ezzel kapcsolatban, szal a kérdés elsősorban Atihoz irányul, vagy olyanhoz aki biztos a dolgában.

Remedy 10-19-2007 16:17

Quote:

Originally Posted by Synkel (Post 130825)
Tiszteletem!

1/A-ban vannak ugye a baráti országok, akik csupa kellemetlenséget okoznak az embernek:) Az érdekelne engem konkrétan, hogy a klánmnt befolyásolja-e ezt a baráti viszonyt, illetve az, hogy ha fel akarok venni valakit mert vele épp sikerülne ráállni egy célpontra, de ő a korábbi klánja által mnt-s volt a célponttal, akkor ez a mi ütésünket mennyiben fogja befolyásolni? Remyvel egyszer már beszéltük ezt a témát, és kivételesen ő se tudta mi a helyzet ezzel kapcsolatban, szal a kérdés elsősorban Atihoz irányul, vagy olyanhoz aki biztos a dolgában.

Nekem az volt a velemenyem, hogy klanutest 100%ig, hogy nem, es szerintem egyeni utest sem, szerintem a klanmntnek semmi koze a barati viszonyhoz. Te allitottad, hogy Atitol kozvetetten ezt hallottad, en meg nem hittem el, de azota is lusta voltam utanakerdezni. Szoval, az en velemenyem az, hogy a klanmntnek semmi koze a barati orszagokhoz ilyen modon... :)

-Fegya- 10-19-2007 16:49

Quote:

Originally Posted by Synkel (Post 130825)
Tiszteletem!

1/A-ban vannak ugye a baráti országok, akik csupa kellemetlenséget okoznak az embernek:) Az érdekelne engem konkrétan, hogy a klánmnt befolyásolja-e ezt a baráti viszonyt, illetve az, hogy ha fel akarok venni valakit mert vele épp sikerülne ráállni egy célpontra, de ő a korábbi klánja által mnt-s volt a célponttal, akkor ez a mi ütésünket mennyiben fogja befolyásolni? Remyvel egyszer már beszéltük ezt a témát, és kivételesen ő se tudta mi a helyzet ezzel kapcsolatban, szal a kérdés elsősorban Atihoz irányul, vagy olyanhoz aki biztos a dolgában.

Synk, az, hogy mi befolyásolja a baráti viszonyt, az nem publikus. Tehát szerintem nem fogod megtudni.
Ha a felveendő 1 tag esetleg baráti viszonyban van a támadandó klánnal, akkor az nagyon kis mértékben fogja csökkenteni a földszerzést, mert klántámadásoknál a klánok tagjainak baráti viszony átlaga befolyásolja a földszerzést.

Paliking 10-19-2007 17:07

Quote:

Originally Posted by -Fegya- (Post 130855)
Ha a felveendő 1 tag esetleg baráti viszonyban van a támadandó klánnal, akkor az nagyon kis mértékben fogja csökkenteni a földszerzést, mert klántámadásoknál a klánok tagjainak baráti viszony átlaga befolyásolja a földszerzést.

Józan paraszti ésszel gondolkozva (mert nekem ilyen is van :D:D) én is erre tippelnék.

Synkel 10-19-2007 18:19

Quote:

Originally Posted by -Fegya- (Post 130855)
Synk, az, hogy mi befolyásolja a baráti viszonyt, az nem publikus. Tehát szerintem nem fogod megtudni.
Ha a felveendő 1 tag esetleg baráti viszonyban van a támadandó klánnal, akkor az nagyon kis mértékben fogja csökkenteni a földszerzést, mert klántámadásoknál a klánok tagjainak baráti viszony átlaga befolyásolja a földszerzést.


Remélem igazad van:)

Reni 10-19-2007 22:28

Quote:

Originally Posted by Synkel (Post 130867)
Remélem igazad van:)


hmm .... ez sokat sejtet :)

Remedy 10-20-2007 17:06

Quote:

Originally Posted by -Fegya- (Post 130855)
Synk, az, hogy mi befolyásolja a baráti viszonyt, az nem publikus. Tehát szerintem nem fogod megtudni.
Ha a felveendő 1 tag esetleg baráti viszonyban van a támadandó klánnal, akkor az nagyon kis mértékben fogja csökkenteni a földszerzést, mert klántámadásoknál a klánok tagjainak baráti viszony átlaga befolyásolja a földszerzést.

Ezt tudod, vagy csak sejted? En pl nem raknek bele ilyen ellenorzest klanszinten, elegge bonyolult egy relacio lenne.... :)

Grabi 10-20-2007 17:46

igazából ha megnézzük a kérdést feltevőjét és az egyik válaszolót, ezután ránézünk a két klán tegnapi és mai tagjaira, ezután nézünk egy 1/A eseményeket és erősen gondolkodunk, akkor rájöhetünk a válaszra, hogy: NEM! :D

-Fegya- 10-20-2007 18:03

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 131135)
Ezt tudod, vagy csak sejted? En pl nem raknek bele ilyen ellenorzest klanszinten, elegge bonyolult egy relacio lenne.... :)

Remy, olvass sugót! :)
Idézet a sugóból:
A baráti viszony nemcsak az egyes országok egyéni kapcsolataira, de a szövetségi csatákra is hatással van. Sikeres szövetségi támadás alkalmával a foglalt föld mennyiségét a résztvevő országok baráti viszonyainak átlaga is befolyásolja.

Paliking 10-25-2007 18:01

Quote:

Originally Posted by Hüpike (Post 131145)
igazából ha megnézzük a kérdést feltevőjét és az egyik válaszolót, ezután ránézünk a két klán tegnapi és mai tagjaira, ezután nézünk egy 1/A eseményeket és erősen gondolkodunk, akkor rájöhetünk a válaszra, hogy: NEM! :D

De a súgó befolyásolta, és ha belegondolok abba, hogy ha nem haverkodtak volna mennyivel több földet vittünk volna... Hát sztem kb. 100-120 hekivel :D
8 a 10-zel szemben támadtunk, és a 8 oriból 1 volt akinek korábban mnt-je volt a többivel. Ha területre súlyozzuk, akkor 5% alatti volt kb. az aránya a baráti országnak, és ez az arány csökkent még a baráti mutatóval, ami gondolom nem volt 100%. Ha mondjuk 50%-os csökkentés volt az ő területére nézve, akkor kb. 100-120 heki jön ki. De semmi sem biztos :D


All times are GMT +1. The time now is 07:22.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu