Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Bulik (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Hódos tali Törökbecsén (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=2671)

Bubba 01-16-2008 17:18

Hódos tali Törökbecsén
 
Hódos tali Törökbecsén

Turulka meghívására szerveznénk egy talit Törökbecsén (Vajdaság, Szerbia).
Akit érdekelne az út jelentkezzen nálam vagy Moncsinál. Ez egyenlőre egy előzetes felmérés lenne, hány főt érdekelne komolyan a tali.

A részletek:
- indulás az május 1.-én csütörtökön lesz, a visszaút még nem dőlt el, elvileg május 3.-án szombaton, de igény szerint ráhúzhatunk még egy napot
- az odajutás többverziós még:) vagy Szegedig vonattal és onnan busszal, vagy ha lesz elég olyan jelentkező, aki tud autóféleséget biztositani, akkor azzal:) ha ez utóbbi, akkor az út költségeit szétosztjuk
- a szállás magánházban lesz korlátozott ágyszámmal, de hálózsákban padlón is bevállalható gondolom néhány embernek, a szállás ingyen lesz
- kaja, pia ott be lesz szerezve, lesz bográcsozás, grillezés udvaron, igéret szerint valami helyi ízből is kapunk kis ízelítőt, a költségeit fejekre lebontva közösen álljuk majd
- kulturális programok: elsősorban egymás társasága, Turulka és párja idegeinek kikészítése, aztán esetleg megnézni Törökbecsét, a határában van állítólag egy István korabeli templomos kolostor romja, a Tisza ott folyik el valahol szintén, és Turulka szerint ott ásták el Attilát a hunt is, szal ha már arra járunk kiássuk:)

Várjuk jelentkezéseteket, esetleges autó felajánlásotokat is:)

Móni, stefeeeland (#261380)
Bubba, Bubba-land (#36544)

Hornet 01-16-2008 18:28

Hát nem semmi túra lesz:)

Sok sikert hozzá,és jó mulatást.

Gyula 01-16-2008 18:36

Feltételes módban jelentkeznék.
Addig még sok víz lefolyik a dunán :)

Tapasztalatbol tudom hogy a tömegközlekedés mennyire drága, azért javasolnám, hogy vizsgáljuk meg annak lehetőségét hogy béreljünk valami 9 személyes busz félét és azzal menjünk.

Bubba 01-16-2008 18:57

Még 2 dolog fejünkbe jutott Moncsival.
Az egyik, hogy Szerbia nem eu-s, tehát útleveletek legyen:)
A másik, hogy külön örülnénk, ha onnan a környékről is jelentkeznének még hódosok!
Gyula: az is egy verzió, aki ilyenben tud megoldást, az is jelentkezhet:)

ErdelyMagyaria 01-21-2008 17:49

Jelenkezes
 
Egyaltalan nem vagyok a kozeleben sem a helyszinnek de ha addig pont azokra a napokra nem ugrik be valami akkor elmennek hiszen meg nem jartam ott es meg egy jo tarsasaggal is lehetne szorakozni... :)
Ingyen idegenvezeto es szallas... Bulizas es iszogatas... ennel jobb meghivas nem kell nekem...
Lehet h meg 2 szemelyt hoznak magammal de ok nem forumoznak mert nincs se magyarba sem angolba orijuk...
Igerni en sem igerhetek biztosat, csak mint ahogyan Gyula is mondotta...

Rebellis 01-28-2008 22:21

Ahogy Gyulus mondta..
Sok víz...
Meglátjuk...

Bubba 03-07-2008 19:55

aki nem jelentkezik ebben a hónapban az magára vessen...
szal aki tuti jönni akar az szoljon hamar:)

Arwyl szelleme 03-13-2008 10:49

Van valaki aki nem jönne, ha úgy adódna hogy mennék? :D Lehet még Cyby is eltéved arrafelé... ;)

Bubba 03-13-2008 18:54

Quote:

Originally Posted by Arwyl szelleme (Post 165141)
Van valaki aki nem jönne, ha úgy adódna hogy mennék? :D Lehet még Cyby is eltéved arrafelé... ;)

iszol te rendesen Arwyl?:)
ha jösz hozz autot is:)

Arwyl szelleme 03-14-2008 06:31

Quote:

Originally Posted by Bubba (Post 165253)
iszol te rendesen Arwyl?:)
ha jösz hozz autot is:)

ha megyek ótóval megyek


All times are GMT +1. The time now is 08:41.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu