Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Segítség (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Mini ütések (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4546)

idegenvezeto 04-20-2011 10:19

Mini ütések
 
Sziasztok!

Egyik szövim meg egy másik ország napok óta csapkodják egymást.
A foglalások mértéke teljesen normális volt, megfelelt a hektárszámnak illetve az alulról-felülről ütésnek.

Tegnap délelőtt azonban a következő történt:

2011-04-19 11:09:33
AAA (#) Sereged megérkezett BBB (#) országához. A csata lezajlott, és sikerült bejutni az országba! Hosszú órák küzdelme után elfoglaltál 7 hektár földet, ebből a következő 4 hektárt kaptad: 1 barakk, 1 kocsma, 2 üres terület, és más semmi. Veszteségeid: 0 katona, 0 támadó, 0 íjász, 128 lovas és 0 elit. Ellenfeled veszteségei: 0 katona, 0 védő, 0 íjász, 0 lovas és 0 elit.

2011-04-19 11:09:33
BBB (#) országa megtámadott. A csatát sajnos elvesztetted, így nem lehetett megállítani a földszerzést. Több órányi csata után hazaindultak, de a következő 2 hektárt elvesztetted: 1 barakk, 1 tanya, és más semmi. Veszteségeid: 0 katona, 0 védő, 0 íjász, 397 lovas és 0 elit. Ellenfeled veszteségei: 0 katona, 0 támadó, 0 íjász, 0 lovas és 0 elit.


Tehát a csapódás ugyanabban a körben következett be mind a két fél részéről.
A vicces, hogy néhány órával előtte és utána is volt ütés, azok pedig teljesen normális mennyiségű földet hoztak.

Mi lehet ennek az oka?
Köszi

Remedy 04-20-2011 10:25

Pl. Mind a ket fel mini operarol tamadott...

idegenvezeto 04-20-2011 10:59

Oh, köszi :)

Akkor jó eséllyel megvan a megoldás.

Kincses Kamra 04-20-2011 11:59

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 285909)
Pl. Mind a ket fel mini operarol tamadott...

Ez most komoly? :D :eek:

Tudtommal ha hosszú ideig bántanak valakit, akkor egy idő után egyre kevesebbet és kevesebb lehet neki ártani, mind tolvajjal mind sereggel, gondolom ez a foglalásra is áll.

Ati 04-20-2011 12:25

Quote:

Originally Posted by Kincses Kamra (Post 285915)
Ez most komoly? :D :eek:

Teljesen komoly, az azonos gépről játszók egymást csak minimális eredménnyel támadhatják, kivéve az anarchista csoportban.

A minioperát használók sokszor azonos gépet használónak számítanak, hiszen nem a saját számítógépüket és Internet-kapcsolatukat használják a Hódító elérésére, henam a miniopera néhány szerverének valamelyikét. Ha ez annyit jelent, hogy kevesebbet foglal a játékon belül, az a jobbik eset, ez hosszútávon anarchista csoportba helyezést is maga után vonhat közös célpontok támadása esetén.

Ezért célszerű mindig a SAJÁT Internet-kapcsolatodat használni, nem olyan proxykat használni, amiről fogalmad sincs, hogy még ki használja, és esélyed sincs ezt megtudni.

Kincses Kamra 04-20-2011 12:42

Én még nem játszottam minioperáról.

Mostmár ezt is tudom :)

Ati 04-20-2011 12:49

Quote:

Originally Posted by Kincses Kamra (Post 285920)
Én még nem játszottam minioperáról.

Mostmár ezt is tudom :)

Az a baj, hogy aki játszik, az se biztos, hogy tudja. Szinte biztos vagyok benne, hogy a böngésző felhasználási feltételei között le van írva, de ......... :) Ugye tapasztalat, hogy a Hódító szabályai között is sokmin den le van írva, aztán......... :)


All times are GMT +1. The time now is 18:10.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu