Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Chat (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=49)
-   -   Ultraliberális fórumtámogatás (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=2333)

Pax Hungaricum 09-19-2007 23:32

Ultraliberális fórumtámogatás
 
Közös erővel útáljuk Gee-t, mert nem toleráns, nagy a szája, bunkó, senkit nem vesz figyelembe, aljas, provokáló, és csak az élteti, hogy másokat piszkálhasson.

Gondolkodjunk liberálisan, hiszen az manapság amúgy is nyerő gondolat!

Mindenkit szeressünk, próbáljunk segíteni azon is, akiről tisztán tudjuk, hogy csak azért ír baromságokat a fórumba, hogy ott kárt okozzon, nézzük el neki, sőt, dícsérjük meg őket, hiszen nekik is joguk van kiélni magukat!

Haragudjunk Gee-re!

Én már marhára utálom! PFöjj!:mad:

J.Ati 09-19-2007 23:55

Nincs olyan variáció,hogy kijaza Gee!:(
És azt se látni ki mire szavaz:(
Én a harmadikra tettem,de amúgy nem utálom a srácot:)

Kutyuleee 09-20-2007 00:07

Quote:

Originally Posted by Attila(: (Post 125279)
Nincs olyan variáció,hogy kijaza Gee!:(
És azt se látni ki mire szavaz:(
Én a harmadikra tettem,de amúgy nem utálom a srácot:)

Ha nem tudod kijaza a Gee, akkor ne foglalj állást;)
Én nem szavaztam, mert egyik variáns se az amit jónak éreznék igazán (hmm mintha másik szavazáson és éreztem volna így;))
Gee én nem utállak.
Sztem egy kis tollerancia kéne ide... nem kéne törödni az olyan hülye topicokkal mint amik mostanság elszaporodtak,ha ilyen komolyan veszed őket,
ahogy a hülye offoló beirásokkal sem (ha nem válaszolunk rá már felére csökkennek az offolások:P). Nem kell mindent komolyan venned. De a többieknek sem kéne felhúzni magukat azon, hogy nem tetszik neked az a sok értelmetlen off topic ami mostanság születik. Ha legközelebb látsz egy ilyet, akkor használd ki a téma mellőzése funkciót, és magadat kiméled meg az idegességtől:D

J.Ati 09-20-2007 00:26

Quote:

Originally Posted by Kutyuleee (Post 125283)
Ha nem tudod kijaza a Gee, akkor ne foglalj állást;)

Ezt remélem csak viccnek írtad!:confused:;)
Asszem nem ma regeltem ide,de lehet csak hülyének néztél éppen:D:D
Na jó csak vicceltem,mert most vicces kedvemben vagyok ja és Geenek van egy oldala ami nekem nagyon bejött és korához képest nagyon értelmesnek és okosnak tartom csak nem kéne felhúznia magát és nem kéne kikelnie magából ,mert az nem ő!-asszem!

Szóval Hajrá Gee és nyugi;)

Dragi 09-20-2007 03:47

olyan mé nincs hogy semmi bajom Geevel ?:)

Smooth Scroller 09-20-2007 04:19

es olyan miert nincs, hogy "kijaza gee?" :D

Harcosok 09-20-2007 06:00

Quote:

Originally Posted by Pax Hungaricum (Post 125277)
Közös erővel útáljuk Gee-t, mert nem toleráns, nagy a szája, bunkó, senkit nem vesz figyelembe, aljas, provokáló, és csak az élteti, hogy másokat piszkálhasson.

Gondolkodjunk liberálisan, hiszen az manapság amúgy is nyerő gondolat!

Mindenkit szeressünk, próbáljunk segíteni azon is, akiről tisztán tudjuk, hogy csak azért ír baromságokat a fórumba, hogy ott kárt okozzon, nézzük el neki, sőt, dícsérjük meg őket, hiszen nekik is joguk van kiélni magukat!

Haragudjunk Gee-re!

Én már marhára utálom! PFöjj!:mad:

Gee amugy szerintem ezzel semmi se lesz jobb,hogy most itt nyitsz egy ilyen topikot.
Ha már te megnyitod ilyen lehetőségekkel akkor tuti nem lesz jó vége.
Ha meg tudod ,hogy egy eszmecsere közben néha túlzásba mész akkor meg jobb erre figyelni:)

BeeLord 09-20-2007 07:35

Először Ati, mikor iszonyat kedves lett, aztán Remedy és most Te is Gee? De ne már. Ezentúl aki megsértődik valamin,nyit magának egy "utáljatok engem" témát?

Értelmes emberekről beszélünk, ne csináljanak már hirtelen felindulásból ilyen minőségtelen dolgokat.

u.i.: inkább dotázzunk valamikor egyet.;)

Pax Hungaricum 09-20-2007 08:33

MIért ne? Tök komolyan gondoltam. Direkt nincs a szavazásnak pozitív része. mert megint az a téma, hogy én ne legyek ideges a hülyeségeken...
De nem ez a fő kérdés. A fő téma arról kéne szóljon, hogy ha az utóbbi 1-2 hónapban több az értelmetlen beírás, és értelmetlen topic, mint az értelmes.
Ezért 'kelek ki' magamból.
Szóval nem azon kéne pattogni, hogy a "Gee már megint ideges", hanem azon, hogy "Miért is ideges?"
Ugyanis senki nem lenne ideges, ha nem lennének kiváltó okai.
Csak attól nem 'kelek ki' magamból, mert modnjuk csütörtök van. Azért, hogy fehúzzam magam, tenni kell.

Pax Hungaricum 09-20-2007 08:38

A DotA-ban meg benne vagyok.
Kanin előszedtem egy régi nickemet, majd felveszlek friend listbe.
Az NC klánt megszűntettük, és lértehoztuk az iN klánt.

Találtunk szponzorokat is, készül az új klánoldal, úgyhogy ha valami még érdekel a korábbi meccseinkről, stb, akkor az NC klán oldalán megtalálod.
Hamarosan az oldalunk megszűntetésre kerül, és helyette megnyílik az iN klán weboldala.

Továbbá saját ventrilo szerverünk lesz (Illetve teszt jelleggel már msot is üzemel!), valamint saját warcraft 3 szerverünk. Teszt jelleggel ez is már üzemel egy ideje, Darmanet-ként 'híresült' el a Kani szerveren, 300 regisztrált felhasználónk van már, 90%-ban kanisok.
A szerverünket jelenleg még csak akkor üzemeljük, amikor nincs Kani. Mert akkor mindenki hozzánk jön át dotázni! :p
De ha beindul az új klán, akkor a szerverünk a Kani mellett folyamatosan futni fog!

Hosszú távú terveink között szerepel, hogy kimegyünk eredeti szerverre, és az ottani ligákon veszünk részt.
(Mondjuk annyira már nem is olyan távolni, tekintve, hogy a klán nagy része már megvette a játékprogramot eredetiben.)


All times are GMT +1. The time now is 19:32.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu