Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   A fórumról... :) (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=38)
-   -   Privát levelek elérése (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=809)

monro 08-30-2006 17:49

Privát levelek elérése
 
Üdv.

Mostanság kaptam pár privi üzenetet itt a fórumon és feltűnt, hogy folyton ujra be kell írkálnom a jelszavakat ha átlépek a privi levelezéshez. Ez mindenkinél így működik vagy csak nekem van valami nagyon elállítva?

Ha mindenkinél ugyanez a helyzet akkor javasolhatnám, hogy ez szűnjön meg? Elég macerás egy többfordulós levelezés, ha minden ujraolvasás és fórumböngészés között folyton be kell irkálni a kódokat :(

monro 08-30-2006 17:59

Mégvalami...

A "Remember me" gomb ha jól tudom a jelszavak megjegyzésére szolgál. Másnak működik? Sajnos nekem nem :(

Burning 08-30-2006 18:04

milyen kódok :confused: nekem semmi nincsen csak újra kell tölteni az oldalt mondjuk most bekellett adni a jelszót

monro 08-30-2006 18:06

Quote:

Originally Posted by Burning (Post 29967)
milyen kódok :confused: nekem semmi nincsen csak újra kell tölteni az oldalt mondjuk most bekellett adni a jelszót

Na erről van szó :D

Burning 08-30-2006 18:07

nem tom mit jelent nem éppen perfekt az angol tudásom:o szóval nekem magyarba van minden ;)

[Qpe_] 08-30-2006 21:22

Quote:

Originally Posted by monro (Post 29965)
Üdv.

Mostanság kaptam pár privi üzenetet itt a fórumon és feltűnt, hogy folyton ujra be kell írkálnom a jelszavakat ha átlépek a privi levelezéshez. Ez mindenkinél így működik vagy csak nekem van valami nagyon elállítva?

Ha mindenkinél ugyanez a helyzet akkor javasolhatnám, hogy ez szűnjön meg? Elég macerás egy többfordulós levelezés, ha minden ujraolvasás és fórumböngészés között folyton be kell irkálni a kódokat :(

Nekem bongeszonkent egyszer kellett beirni a jelszot (tobb gepen jatszom es forumozok), azota nem kerte, cirka 2-3 honapja:)

monro 08-31-2006 06:28

Quote:

Originally Posted by [Qpe_] (Post 29976)
Nekem bongeszonkent egyszer kellett beirni a jelszot (tobb gepen jatszom es forumozok), azota nem kerte, cirka 2-3 honapja:)

Hát sajnos sosem voltam egy sz.techbubus, de ettől függetlenül a problémám továbbra is valós :( Legalább valaki adhatna tanácsot, mit kéne másképp beállítani. :)

monro 08-31-2006 13:14

Nos ugy tűnik megoldódott a problémám. Köszi Qpe.

Colony 08-31-2006 13:59

Kiváncsian vártam a végeredményt, mi a megoldás?
Sajnos gyorsan le lett tudva a végszó:cool:
Légyszíves ha tudod írd már le mit kell állítgatni a böngészöben, mert sokáig hasonló cípőben jártam és én se vagyok "számtechbubus".

Ui: Mondjuk adott pillanatban minden rendben müködik, mert más okok miatt újra kellet a Windowsom telepíteni. Nálam azóta jó, de lehet ismét felmerül a probléma ill. másnál is előfordulhat!

[Qpe_] 08-31-2006 14:24

Quote:

Originally Posted by Colony (Post 29997)
Kiváncsian vártam a végeredményt, mi a megoldás?
Sajnos gyorsan le lett tudva a végszó:cool:
Légyszíves ha tudod írd már le mit kell állítgatni a böngészöben, mert sokáig hasonló cípőben jártam és én se vagyok "számtechbubus".

Ui: Mondjuk adott pillanatban minden rendben müködik, mert más okok miatt újra kellet a Windowsom telepíteni. Nálam azóta jó, de lehet ismét felmerül a probléma ill. másnál is előfordulhat!

Be kellett allitani, hogy tarolja a cookie-kat.:)
Ha gond van csak kerdezz batran, ha nem tudjuk a megoldast, kinyomozzuk:)


All times are GMT +1. The time now is 13:41.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu