Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Segítség (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Működik a JSZK? (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=2339)

szajonara 09-21-2007 23:07

Működik a JSZK?
 
Hi,

Ismét ara fanyarodtam, hogy ide írjak Most már 4/N ben vagyok és szörnyű dolog történt a szövinkel. :( Még 5 ben kibukott mellőlünk a vari, de ez az élet rendje a gyenge elbukik. Viszont most felvettünk egy új tagot. Az egy dolog, hogy semmiben nem volt együttműködő, de alig fél napja volt velünk egyszercsak elvitte mindenkitől az összes íjat 10 körre úgy hogy őt senki sem támadta. Egy kör múlva 2 ori is ránkszállt. Egy körben 5 sereget indítottak 600 lóval fejenként, az 10 ütés üres oriban, be is vertek rendesen, az új tag nem kommunikál velünk és öt nem ütötték, mindhármunkat szétszedtek, elég rendesen. A vezér kirakta de 24 körnek el kell telnie ahhoz, hogy ne szórakozhasson. Most vitte el másodszor mindenki íját, és megint jönnek felénk. Most rá is megy egy sereg de csak 200 lóval úgy hogy nála kb. 20k íj van 10 körig. Tettünk Jszk-t. De eddig nem történt semmi. Próbáltuk megelőzni és elhozni mindenét annak a körnek az elején amikor visszajött minden hátha akkor nem tud vinni, de vett íjat és megint mindent vitt. Ilyenkor mit lehet tenni???

Synkel 09-21-2007 23:22

Elég érdekes szövid van, ha télleg így történt a dolog. Szerintem ha jelentettétek sokkal többet már nem tudtok tenni. Reménykedjetek, hogy a support gyorsan reagál, és kidobják őket anarchba. Segítek reménykedni:)

tdomo 09-21-2007 23:28

Elég nyílvánvalónak tűnik, de nem nagyon bizonyítható. Ha nem is rakják át anarchiába őket, én a helyetekben 24 kör után mindent megtennék, hogy megtoroljam ezt a gerinctelen magatartást.

szajonara 09-21-2007 23:45

Ha a support nem lép a megtorlás az biztos lesz. Még ha egész éjszaka ütnek, akkor is pár nap alatt megint ütőképesek leszünk. A JSZK-t azért próbáltuk, mert a tiszta játék első lépése az szerintem, de nagy megtorlás lesz, szinte mindenünket kiraktuk a piacra majd ha visszaépítünk legaláb meglesznek, de nagyon szemét a gyerek, úgy látszik éjszaka melózhat mert minden körét úgy kezdi, hogy segítséget kér kb 40x, nehéz lesz tartani de már 120 hekit vesztettünk fejenként lassan nem éri meg nekik ránkjönni, dehát jön még kutyára teherautó! :)

Nanahara 09-21-2007 23:48

miért nem szabiztatok le?

szajonara 09-21-2007 23:58

Nem szokásunk, a volt varink foyton szabizott és el is bukott, a társaim és én inkább a harcolni a végsökig típusok vagyunk :)

Pax Hungaricum 09-22-2007 00:06

Az jó tipus, de néha beletörik a bicskád. Lásd, most. Ki kellett volna nyomni a szöviből, és beszabizni 72 órára. És akkor legrosszabb esetben is csak 1x tudja megcsinálni. :S

Kutyuleee 09-22-2007 00:06

Ezt sztem nem fogja szónélkül hagyni a support.
Dde amúgy amit ajánlani tudok,hogy rakjatok ki piacra mindent.és utolsó körben, mielött bomlik a szövi vegyétek vissza körváltás elött és hivjatok el tőle mindent:D
(jah és JKSZ és nem JSZK:D)

Synkel 09-22-2007 00:16

Csak szólok, szabizni nem egyszerű, ha van kinn segítő sereged.
Amúgy meg szerintem ez messzemenőleg kimeríti a tisztességtelen játék fogalmát.

szajonara 09-22-2007 00:23

Na igen :) kicsit elírtam :) Remélem a Support lép bár már megvan a bosszúterv, lehet kár volt jelenteni. Mind a 3an átépülünk mire vége lesz. Itt félelf tudós létemre úgy jártam a legjobban ha mindenől 7k-t tartottam 680 hekin Az íjak mind toronyban, a vari elég hogy ne ártózzanak, a tolikkal beférek majdnem mindenhova, de most 10k toli lesz, a többieknek meg 12k ló fejenként, ork meg óriás biztos üti őket :) Keményen kapni fognak, ha csak ki nem teszik őket.


All times are GMT +1. The time now is 08:50.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu