Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Segítség (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=13)
-   -   gyors segitség kéne HV-hoz (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1614)

Aliana 03-30-2007 19:15

gyors segitség kéne HV-hoz
 
Sziasztok!!

Az a gondom,hogy az az orim,amivel hv-zni szoktam szabin van.
Így a másik orimmal indultam.
De mivel a zászló nálam volt,igy az az orim magától elindult a hv-n. Ezt nem tudtam,mivel eddig mindig zzal az orimmal játszottam.
Most mit kéne csinálnom,hogy ne legyen bajom belőle???
Lécci segítsen vki!!!

Dragi 03-30-2007 19:29

Quote:

Originally Posted by Aliana (Post 83717)
Sziasztok!!

Az a gondom,hogy az az orim,amivel hv-zni szoktam szabin van.
Így a másik orimmal indultam.
De mivel a zászló nálam volt,igy az az orim magától elindult a hv-n. Ezt nem tudtam,mivel eddig mindig zzal az orimmal játszottam.
Most mit kéne csinálnom,hogy ne legyen bajom belőle???
Lécci segítsen vki!!!

mivel a zászlós orid magától bent van már a játékba így a másikkal nem kellett volna indulnod(De így a zászlóssal tudsz játszani) . De szerintem ha a zászlós oridat viszed és a másikat lebontod 200 heki alá szal kivonod a játékból akkor sztem nem lehet belőle baj bár nem tudom

Aliana 03-30-2007 19:42

Quote:

Originally Posted by Dragon,Szamár :)) (Post 83718)
mivel a zászlós orid magától bent van már a játékba így a másikkal nem kellett volna indulnod(De így a zászlóssal tudsz játszani) . De szerintem ha a zászlós oridat viszed és a másikat lebontod 200 heki alá szal kivonod a játékból akkor sztem nem lehet belőle baj bár nem tudom

igen,igazad van,közben elolvastam én is:(
de amikor beléptem a zászlós orim nem volt bent
lebontottam az egészet

Dragi 03-30-2007 19:43

Quote:

Originally Posted by Aliana (Post 83722)
igen,igazad van,közben elolvastam én is:(
de amikor beléptem a zászlós orim nem volt bent
lebontottam az egészet

reméljük nem lesz belőle probléma :)

Aliana 03-30-2007 19:46

Quote:

Originally Posted by Dragon,Szamár :)) (Post 83724)
reméljük nem lesz belőle probléma :)

nagyon remélem,mivel nem szoktam summákolni
és belehalnék,ha kitennének
elég sokat dolgoztam az orijaimért és nagyon szeretem őket

Synkel 03-30-2007 19:48

Azért a helyedben fellőnék egy emilt a suppra, amiben leírod, mi történt, és mostantól ne lépj be a fölös oriba. Ha mégis kivágnának, erre hivatkozhatsz, és ha Atinak épp jó napja van, akár vissza is rakhat:) Ez utóbbiban azért ne bízz:)
Igazából pontos választ erre télleg Ati adhatna.

Kubbi 03-30-2007 19:49

Pedig, ha rendben össze vannak kötve az orik, szerintem a rendszernek kellene annyira inteligensnek lennie, hogy nem enged többel belépni. :(
Mármint a feljutás résznél se enged úgy fel egy csopiba, hogy ott már van egy országod.

Remélem nem lesz bajod belőle. :)

Dragi 03-30-2007 19:58

Quote:

Originally Posted by Kubbi (Post 83727)
Pedig, ha rendben össze vannak kötve az orik, szerintem a rendszernek kellene annyira inteligensnek lennie, hogy nem enged többel belépni. :(
Mármint a feljutás résznél se enged úgy fel egy csopiba, hogy ott már van egy országod.

Remélem nem lesz bajod belőle. :)

Sima hétvéginél az a kikötés hogy szintet lépett orinak kell lenni így ha van pl. egy orid B-be meg L-be akkor mind a kettőt indíthatod sima hv-n mert szintet lépett ori. Főoris kikötés csak vip hv-ba van

Kubbi 03-30-2007 20:00

Quote:

Originally Posted by Dragon,Szamár :)) (Post 83729)
Sima hétvéginél az a kikötés hogy szintet lépett orinak kell lenni így ha van pl. egy orid B-be meg L-be akkor mind a kettőt indíthatod sima hv-n mert szintet lépett ori. Főoris kikötés csak vip hv-ba van

Akkor hiányos a megkötés.
Mármint, ha ebből baj lehet.
Szerintem. :)

Aliana 03-30-2007 20:06

az volt az ijesztő,hogy nyugodtan épitgettem és egyszer csak rám szóltak hogy megjelent a másik orim is
gondolhatjátok,hogy a frász kitört
és ez nem a játék elején volt,olyan meg nincs leírva,hogy majd egyszercsak megjelenik:(


All times are GMT +1. The time now is 12:15.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu