Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Meglepő csatakimenetel (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1691)

LAc000 04-18-2007 11:19

Meglepő csatakimenetel
 
Sziasztok!

Nem tudom kinek tűnt fel és kinek nem, de a csaták számításánál nincsen figyelembe véde ha a védő ország tudós.Nem kapja meg a tudós bónuszt.

Ez komoly meglepetéseket tud okozni.Én is ma jöttem rá miután tanuja voltam 3 eme jelenség által elvesztett csatának.


Akinek voltak hasonló jelenségei kérem szóljon hozzá!

Ati 04-18-2007 11:24

Quote:

Originally Posted by LAc000 (Post 88484)
Sziasztok!

Nem tudom kinek tűnt fel és kinek nem, de a csaták számításánál nincsen figyelembe véde ha a védő ország tudós.Nem kapja meg a tudós bónuszt.

Ez komoly meglepetéseket tud okozni.Én is ma jöttem rá miután tanuja voltam 3 eme jelenség által elvesztett csatának.


Akinek voltak hasonló jelenségei kérem szóljon hozzá!

Figyelembeveszi a tudós bónuszt, még hullánál is. Semmi probléma nincs ezzel. (A biztonság kedvéért épp most ellenőrizve, és mindent jól számol, legalábbis általánosságban. Egyedi probléma esetén support@hodito.hu, ahogy ezt már másik topicban is írtam.)

LAc000 04-18-2007 11:41

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 88488)
Figyelembeveszi a tudós bónuszt, még hullánál is. Semmi probléma nincs ezzel. (A biztonság kedvéért épp most ellenőrizve, és mindent jól számol, legalábbis általánosságban. Egyedi probléma esetén support@hodito.hu, ahogy ezt már másik topicban is írtam.)


Én irtam egyet a supportra már pár napja, adatokkal mellékelve.Majd légyszives nézd meg azt is!

Grabi 04-18-2007 11:42

én írtam a suppra kb. fél éve adatokkal mellékelve. kérlek nézd meg azt is :)

Toti 04-18-2007 12:44

Quote:

Originally Posted by LAc000 (Post 88484)
Sziasztok!

Nem tudom kinek tűnt fel és kinek nem, de a csaták számításánál nincsen figyelembe véde ha a védő ország tudós.Nem kapja meg a tudós bónuszt.

Ez komoly meglepetéseket tud okozni.Én is ma jöttem rá miután tanuja voltam 3 eme jelenség által elvesztett csatának.


Akinek voltak hasonló jelenségei kérem szóljon hozzá!

Ha a H5tools-szal számoltad esetleg ki, akkor az állhat fent, hogyha sikertelen lett a támadás, hogy nem a tudóst nem számolja, hanem az ork kitámadási bónuszt. egyszerkétszer megesett velünk is ez. és akkor valszeg ez volt nálunk a probléma.

Ati 04-18-2007 12:53

Quote:

Originally Posted by Toti (Post 88497)
Ha a H5tools-szal számoltad esetleg ki, akkor az állhat fent, hogyha sikertelen lett a támadás, hogy nem a tudóst nem számolja, hanem az ork kitámadási bónuszt. egyszerkétszer megesett velünk is ez. és akkor valszeg ez volt nálunk a probléma.

A h5tools elszámolásai nem erre a fórumra tartoznak, mint hibajelzés. Vannak, sokaktól hallottam. Nem tudom mik alapján számol, sok esetben téves eredményt ad. Semmiképp ne ahhoz viszonyítson senki.

Toti 04-18-2007 13:42

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 88498)
A h5tools elszámolásai nem erre a fórumra tartoznak, mint hibajelzés. Vannak, sokaktól hallottam. Nem tudom mik alapján számol, sok esetben téves eredményt ad. Semmiképp ne ahhoz viszonyítson senki.

Tudom, hogy nem ide tartozik, csak LAc000-nak írtam, hogyha véletlenül azzal számol akkor figyeljen ezekre. Ezért biztosabb nálam a számológép toll-papír kombináció. h5-tel meg csak megnézem, hogy milyen értékeket ad.

LAc000 04-18-2007 15:46

Quote:

Originally Posted by Toti (Post 88512)
Tudom, hogy nem ide tartozik, csak LAc000-nak írtam, hogyha véletlenül azzal számol akkor figyeljen ezekre. Ezért biztosabb nálam a számológép toll-papír kombináció. h5-tel meg csak megnézem, hogy milyen értékeket ad.


Nem Htoolsal számolok.
És semmi féle ork kitámadásról nincs szó csak egy sima támadásról.

A csattát számolva minden esetben több mint 100K védőponttal volt jobb a védőnk,de bejött.És ez csak akkor fordulhat elő ha a tudóst nem számolja.

De kiváncsian várom a support válaszát:)

Grabi 04-18-2007 15:52

max tábival számoltál?

Toti 04-18-2007 15:54

meg esetleg a tornyok működtek? sokminden van.


All times are GMT +1. The time now is 17:40.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu