Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   vip átutalással (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=238)

Lepidus 02-13-2006 21:10

vip átutalással
 
olyan arcra lenne szükségem aki átutalással intézi a vipjeit..fontos lenne..kérlek..aki ilyen keressen meg msnen lécci:maxxtro00@hotmail.com

sivatagi rohamkukac 02-17-2006 06:36

Quote:

Originally Posted by Lepidus
olyan arcra lenne szükségem aki átutalással intézi a vipjeit..fontos lenne..kérlek..aki ilyen keressen meg msnen lécci:maxxtro00@hotmail.com

ez engem is érdekelne mert nekem se megy :(

Ati 02-17-2006 08:46

Quote:

Originally Posted by sivatagi rohamkukac
ez engem is érdekelne mert nekem se megy :(

Nem megy???

Mi az, hogy "nem megy"? Megadod, hogy honnan hova akarod utalni, MEGJEGYZÉS ROVATBA BEÍROS AZ ORSZÁG SORSZÁMÁT, a néni pedig lepecsételi az átutalási megbízást, és ezzel kész is vagy.

Mi nem megy egy átutaláson?????????

Senki 02-17-2006 09:02

Quote:

Originally Posted by Ati
Nem megy???

Mi az, hogy "nem megy"? Megadod, hogy honnan hova akarod utalni, MEGJEGYZÉS ROVATBA BEÍROS AZ ORSZÁG SORSZÁMÁT, a néni pedig lepecsételi az átutalási megbízást, és ezzel kész is vagy.

Mi nem megy egy átutaláson?????????

spec arra gondol Rohamkukac (Ránti :p) hogy banki átutalás kártyáról, abból is az angol hódos worldpayes..... onnét tudom hogy nekem se sikerült megfejteni számára a rejtélyt :rolleyes:

Ati 02-17-2006 09:07

Quote:

Originally Posted by Senki
spec arra gondol Rohamkukac (Ránti :p) hogy banki átutalás kártyáról, abból is az angol hódos worldpayes..... onnét tudom hogy nekem se sikerült megfejteni számára a rejtélyt :rolleyes:

No de ez a téma a banki átutalásról szól, ne keverjük ide a bankkártyás fizetést, ami EGY MÁSIK mód.

Senki 02-17-2006 09:12

Quote:

Originally Posted by Ati
No de ez a téma a banki átutalásról szól, ne keverjük ide a bankkártyás fizetést, ami EGY MÁSIK mód.

Ránti is kever akkor és én is.... ezer bocsánat mindkettőnk nevében :) (fene érti ezt a banki/közgazdász zsargont, no! ;) )

sivatagi rohamkukac 02-17-2006 16:54

bocsánat csak megörültem hátha tud segíteni valaki és nem figyeltem eléggé nekem ez a banki maszlag nem világos :( és kössz Senki a segítséget még1szer :o

Szecsa 02-17-2006 17:17

Lehet nem idevag, de ez is vip atutalas lenne....Olyanra van lehetoseg, hogy egyik oribol lehessen VIP-et utalni?
Tegyuk fel az orszagombol, akarok utalni az xxxxx-es sorszamu orszagba.

Ilyenre lesz lehetoseg? :) (Szo se rola, parbajba lehet szepen utalni...30%-os veszteseggel, csak... :) )

Ati 02-17-2006 17:38

Quote:

Originally Posted by Szecsa
Lehet nem idevag, de ez is vip atutalas lenne....Olyanra van lehetoseg, hogy egyik oribol lehessen VIP-et utalni?
Tegyuk fel az orszagombol, akarok utalni az xxxxx-es sorszamu orszagba.

Ilyenre lesz lehetoseg? :) (Szo se rola, parbajba lehet szepen utalni...30%-os veszteseggel, csak... :) )

Erre nincsen lehetőség, ez le is van írva:

"saját VIP köreidet másra át nem ruházhatod."

Senki 02-17-2006 19:32

Quote:

Originally Posted by Ati
Erre nincsen lehetőség, ez le is van írva:

"saját VIP köreidet másra át nem ruházhatod."

akartam írni hogy csak saját országra de akkor mindneki a 2. orira küldené anarchban +3 orival, és 3szor annyi vipet kapna főorira, mint normálisan.... :o :rolleyes:


All times are GMT +1. The time now is 16:58.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu