Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Faji varik (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=516)

Szecsa 05-21-2006 15:48

Faji varik
 
Sziasztok :)

Bar nem lattam erre vonatkozo temat, azert megkerdezem, hogy ki szerint melyik a legjobb es leghasznosabb faji varazslat? :)
Kivancsi lennek a velemenyetekre, egy szavazast is elinditok.

Szecsa

Senki 05-21-2006 16:16

szieszta és könyvtárkulcs... bár a szieszta jobb szerintem. a markotány meg zseniális... ort tudós gazdálkodó... mennyit spórol a tanyán, de szép is az :D muhahahahaha! (meg azért mekkora durvaság lett volna az óriás varis fel tudta volna tenni a hadikra a védőket... pl a sziesztát egy orkra... mekkora táp szövik lettek volna itt, hajjaj! :D)

Cyby_ 05-21-2006 16:30

Quote:

Originally Posted by Senki
szieszta és könyvtárkulcs... bár a szieszta jobb szerintem. a markotány meg zseniális... ort tudós gazdálkodó... mennyit spórol a tanyán, de szép is az :D muhahahahaha! (meg azért mekkora durvaság lett volna az óriás varis fel tudta volna tenni a hadikra a védőket... pl a sziesztát egy orkra... mekkora táp szövik lettek volna itt, hajjaj! :D)

meg még könyvtárkulcsot nem és akkor a kezünk meg a bilibe lógna.....:D

Senki 05-21-2006 16:37

de az annyira nem jó vari önmagába azért azt érzem. a szieszta jobb... nem is tudom miért jelöltem be. de a markotány az nagyon kell :D

Cuyu 05-21-2006 16:52

Üdv!

Nos, én is szavaztam már,ezért is nőtt meg a szieszta,a szupermarkotány,a könyvtárkulcs és a tükörvarázs szavazati aránya...
nos, a szieszta a varigyilok kicsi esélye miatt jó, a szupermarkotány a kevés kajafogyasztás miatt, a könyvtárkulcs az egyértelmű,hogy nem kell félni a tekik lelopása miatt és a tükörvarázs...hehe,az nagyon jó dolog, onnan ártózzanak be... :)

A többi...hááát.... a fantomsereg IS jó,van benne sok kockázat, hogy ha meg akarsz támadni egy elfet akkor az valamilyen rizikóval is jár. Nos,csak ennyit akartam... ;)

Csokibácsi 05-21-2006 17:19

Quote:

Originally Posted by Cuyu
nos, a szieszta a varigyilok kicsi esélye miatt jó,

Az esély nem változik, csak a hatékonyság ;)

Szecsa 05-21-2006 21:11

Csak kivancsisagbol megkerdezem, hogy ha fel lennenek cserelve a spec varik, ki melyik fajna mit adna? :) (1 fajnak csak 1 spec. vari)

Penya 05-21-2006 21:14

Gúnyból a raktárkulcsra szavazok h így is tüntessek a szégyenteljes vari ellen :D

Szecsa 05-21-2006 22:06

Miert lenne szegyenteljes?

Remedy 05-21-2006 23:08

Quote:

Originally Posted by Senki
szieszta és könyvtárkulcs... bár a szieszta jobb szerintem. a markotány meg zseniális... ort tudós gazdálkodó... mennyit spórol a tanyán, de szép is az :D muhahahahaha! (meg azért mekkora durvaság lett volna az óriás varis fel tudta volna tenni a hadikra a védőket... pl a sziesztát egy orkra... mekkora táp szövik lettek volna itt, hajjaj! :D)

<off>
ork tudos ezt ertem... de gazdalkodo? tanyafreenek minek gazdalkodo szemelyiseg? inkabb tudos tabornokra szavazok erosen :P


All times are GMT +1. The time now is 05:01.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu