Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Megfontolás alatt álló javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=22)
-   -   Több ország közötti gyors váltás (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4935)

Lacka 11-19-2015 10:47

Ez az újítás mobilon is elérhető, mint bármelyik másik (korábbi) bétás plusz?

Ati 11-19-2015 11:17

Quote:

Originally Posted by Lacka (Post 309147)
Ez az újítás mobilon is elérhető, mint bármelyik másik (korábbi) bétás plusz?

"Teljesértékű" böngésző kell hozzá, nem mobil nézetben. Ha ez adott, akkor ugyanúgy elérhető akár mobilról, vagy tabletről is, mint asztali gépről.

Lacka 11-19-2015 11:37

Bocsi, igazság szerint felesleges kérdés volt, mert ki is tudom próbálni. A gyors választ viszont köszönöm szépen! :)

Zordi 11-21-2015 08:20

Nem igazán volt időm még tesztelni de az első meglátásom ha az ország választás a pontlistából történne, akkor sokkal átláthatóbb lenne. Látnám melyik orim van játékban abban a csoportban és sorba lehetne szaladni rajtuk.

Tsobi 11-21-2015 12:56

Quote:

Originally Posted by Zordi (Post 309152)
Nem igazán volt időm még tesztelni de az első meglátásom ha az ország választás a pontlistából történne, akkor sokkal átláthatóbb lenne. Látnám melyik orim van játékban abban a csoportban és sorba lehetne szaladni rajtuk.

Mumus, ANARCH-osoknak ez biztos jól jönne, de a normálban az összes orid külön csoportban van. Ott nincs semmi értelme.

Én mondjuk annak örülnék jobban, ha a lap tetejéről a lap aljára kerülne át a gomb.

Illetve ha szabis orik meg sem jelennének váltádi lehetőségként.

Ati 11-21-2015 13:10

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 309153)
Illetve ha szabis orik meg sem jelennének váltádi lehetőségként.

Ezen gondolkoztam, és arra jutottam, hogy mivel úgyis csak kiírja, hogy szabin van, vissza akarod-e hozni, ez talán többet ér, mert lapozol rögtön tovább, ha nem akarod visszahozni. Ha a szabisakat nem mutatja, akkor macera visszahozni őket játékba, ha megszokod ezt a lehetőséget, mert nincs a listában, emiatt elő kell keresni a belépőadatait.

Lacka 11-22-2015 08:56

Nekem nincs sok országom, viszont elhiszem, hogy akinek igen, annak zavaró lehet a szabis. Esetleg egy pontlistához hasonló választás segíthet. Akarom-e, hogy mutassa a szabis országaimat is a léptető listában, vagy sem... és akkor máris mindenkinek jó. ;)
Egyébként szerintem ez egy baromi jó újítás, köszönöm!

Zordi 11-22-2015 22:13

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 309153)
Mumus, ANARCH-osoknak ez biztos jól jönne, de a normálban az összes orid külön csoportban van. Ott nincs semmi értelme

Tudomásom szerint anarchra készült ez a fejlesztés, de így nem gyorsabb mint az eddig nálam használt ori váltás.

Ati 11-22-2015 22:17

Quote:

Originally Posted by Zordi (Post 309160)
Tudomásom szerint anarchra készült ez a fejlesztés, de így nem gyorsabb mint az eddig nálam használt ori váltás.

Ott van a legtöbb haszna, de máshol is használható. Nincsen csak anarchra korlátozva.

Gyűjtsük az észrevételeket egy második körhöz, ami hasznos, azzal bővülhet.

Bomi 11-23-2015 08:32

Szerintem az ország aljára kéne tenni nem a tetejére.
De csak azért gondolom így, mert nem tetszik a kivitelezése, ahogy kinéz ott az országomnál ez a rész.


All times are GMT +1. The time now is 13:22.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu