Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Tekercskopás (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4583)

Pool 07-05-2011 21:42

Tekercskopás
 
Szeretnéd-e, hogy kikapcsolható legyen a tekercskopásos izé kijelzése?

Zoli 07-05-2011 21:43

igen .
bővebben:
hasztalan, zavaró, és szemrontó

Ati 07-05-2011 21:44

... éspedig azért, mert....

Pool 07-05-2011 21:45

Quote:

Originally Posted by Pool (Post 289775)
Szeretnéd-e, hogy kikapcsolható legyen a tekercskopásos izé kijelzése?

Engem speciel aggasztanak az ilyen fejlesztések, mert ezek nem az olvasásra, a kérdezésre, a saját tapasztalaton alapuló tanulásra ösztönzik az új játékosokat, hanem mindent készen eléjük tesznek...
Ettől nem lesz vonzóbb a játék, ezért ezt (is) feleslegesnek tartom.
Örülnék, ha kikapcsolható lenne annak, akinek nincs szüksége rá...

Pool 07-05-2011 21:47

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 289777)
... éspedig azért, mert....

lsd. kettővel feljebb az én álláspontom...
asszem nem ezzel lesz több új tag, azok még nem nagyon vip-elnek
ha már ennyire a kezdők segítése a téma, akkor tedd a nem vip-eknek is láthatóvá

Zoli 07-05-2011 21:49

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 289779)
Hogy érted, hogy használhatatlan? Nem működik megfelelően?

egy szóval sem mondtam, hogy használhatatlan, azt mondtam, hogy hasztalan, semmi szükségem rá, nincs számomra gyakorlati haszna, teszek rá, hogy egy olyan tekercsfajtából, amire egyáltalán nincs szükségem, nincs meg a maximum tekercsem, és irritál, hogy szemrontón szinte üvölt rám, hogy nincs meg a max belőle

ha nincs meg a max, van szemem, amúgy is látom

Ati 07-05-2011 21:49

Quote:

Originally Posted by Pool (Post 289780)
lsd. kettővel feljebb az én álláspontom...
asszem nem ezzel lesz több új tag, azok még nem nagyon vip-elnek
ha már ennyire a kezdők segítése a téma, akkor tedd a nem vip-eknek is láthatóvá

Nem állította senki (én biztos nem), hogy ennek bármi közel enne a kezdők segítéséhez. Ez nem a kezdők segítését szolgálja, hiszen ők nem is látják ezeket a jelzéseket. EZ csupán egy kényelmi bővítés azok számára, akik tudják, hogy mire valók a tekercsek, tudják, hogy mit kell a maximumra fejleszteniük, és tudják, hogy miért probléma, ha a maximum alá csökken. Ez a játékot már ismerők számára készült bővítés, amit természetesen szükség esetén más is használhat.

Pool 07-05-2011 21:51

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 289782)
Nem állította senki (én biztos nem), hogy ennek bármi közel enne a kezdők segítéséhez. Ez nem a kezdők segítését szolgálja, hiszen ők nem is látják ezeket a jelzéseket. EZ csupán egy kényelmi bővítés azok számára, akik tudják, hogy mire valók a tekercsek, tudják, hogy mit kell a maximumra fejleszteniük, és tudják, hogy miért probléma, ha a maximum alá csökken. Ez a játékot már ismerők számára készült bővítés, amit természetesen szükség esetén más is használhat.

Talán akkor megoldható, hogy választhassak, akarom-e ezt a kényelmi funkciót?
Mint pl pontlistán a szabisok eltűnését stb...

Ati 07-05-2011 21:51

Quote:

Originally Posted by Zoli (Post 289781)
egy szóval sem mondtam, hogy használhatatlan, azt mondtam, hogy hasztalan, semmi szükségem rá, nincs számomra gyakorlati haszna, teszek rá, hogy egy olyan tekercsfajtából, amire egyáltalán nincs szükségem, nincs meg a maximum tekercsem, és irritál, hogy szemrontón szinte üvölt rám, hogy nincs meg a max belőle

ha nincs meg a max, van szemem, amúgy is látom

Hopsz, bocsi, félreolvastam.

Folytasd kérlek a kifejtést, hogy miért hasztalan, és miért rossz szerinted. Az egyik fele megvan, oké. A másik fele miért hasztalan számodra?

Zoli 07-05-2011 21:55

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 289785)
Hopsz, bocsi, félreolvastam.

Folytasd kérlek a kifejtést, hogy miért hasztalan, és miért rossz szerinted. Az egyik fele megvan, oké. A másik fele miért hasztalan számodra?


gondolom a másik rész alatt a piros csillagokat érted
azzal nagy bajom nincs, mint írtam a belsőn is, engem csak a kék zavar, mert a pirosat úgyse fogom szinte soha látni, mert figyelek azokra a tekercsfajtákra, amik számomra fontosak, így nem centizgetem ki, hogy ha esetleg lelopnak, akkor se legyek maxon, vagy az utána következő kopáskor menjek max % alá belőlük

ha a kék vackot nem lehet külön kikapcsolni,akkor az egészet kikapcsolnám

nem akarok minden tekercsből max %-ot bent tartani az országomban, csak azért, mert egy elméletileg kényelmi funkció összerondítja a tanácsadók oldalamat


All times are GMT +1. The time now is 16:57.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu