Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Bulik (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=36)
-   -   MiniGun (sör)Habparty (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4305)

monro 08-10-2010 16:43

MiniGun (sör)Habparty
 
Tisztelt Uraim és Hölgyeim!

Ígéretemhez híven szeretném meghívni 3+3 lelkes harcostársunkat, hogy igyanak a számlámra. Természetesen minden Hódítókedvelő barátunk és barátnőnk jelenlétére is számítok szeretném ha minél többen tudnátok eljönni. Nem nagy a hely de el szoktunk lenni valahogy aki volt már tudja mire számíthat. Időpont függvénye, hogy lesz e konyha.

Cím: 1138 Bp. Gyöngyösi sétány 6. (Gyöngyösi u. Metromegálló Dunaplázához közel)

Kérem az érintett "szervezőket", hogy jelöljenek ki egy időpontot, hogy a póker és rulettasztalokat időben el tudjam helyezni :D

És kérek mindenkit aki részt kíván venni ezen a nyáresti tereferén, hogy jelezze itt a topicban ;)

Dragi 08-10-2010 17:10

ÜDV! Szeretnék menni :)
És remélem el is fogok tudni menni csak ne szombatra rakjuk :p ha lehetséges legyen pénteken csakhogy szombaton tudjak menni dolgozni hulla kómásan :D

Pepa 08-10-2010 17:16

Ilyen találkozó nem mindennapi, így ha időm engedi, akkor ott leszek.

Rob 08-10-2010 19:56

mindig el akarok menni az ilyen bulikra, egyszer csak összejön:) kellene egy, a helyszíntől 30 méternél nem meszebb található hotel elérhetősége, ha van ilyen.

Tsobi 08-10-2010 20:12

Biztos jó ötlet, hogy a Hódító nagyjait minden odalátogató kevésbé józan állapotban is megtekinthesse? :)

Tsobi 08-10-2010 20:17

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 260112)
Biztos jó ötlet, hogy a Hódító nagyjait minden odalátogató kevésbé józan állapotban is megtekinthesse? :)

Ha a válasz igen és az érintettek sem bánják, akkor én is szívesen tiszteletemet tenném az eseményen. :)

Remedy 08-10-2010 20:18

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 260112)
Biztos jó ötlet, hogy a Hódító nagyjait minden odalátogató kevésbé józan állapotban is megtekinthesse? :)

Epp emiatt mi is inkabb vmi privatabb bulira gondoltunk(bar a velemenyek csapaton belul is megoszlottak), de valoszinu Monronak igy eri meg a dolog, hogy bulit szervez belole. :)

Ez esetben viszont erosen el kell gondolkodnom, ottleszek-e. :)

Tsobi 08-10-2010 20:28

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 260115)
Epp emiatt mi is inkabb vmi privatabb bulira gondoltunk(bar a velemenyek csapaton belul is megoszlottak), de valoszinu Monronak igy eri meg a dolog, hogy bulit szervez belole. :)

Ez esetben viszont erosen el kell gondolkodnom, ottleszek-e. :)

No igen, abból kiindulva, hogy a gunosok egyenesen arányosan innák le a méltatlan vád okozta sértettségüket, lelki szemeim előtt földön 'pihenő' testek és sziesztájukat négykézláb töltő pocakosok jelennek meg. :)

monro 08-10-2010 20:49

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 260115)
Epp emiatt mi is inkabb vmi privatabb bulira gondoltunk(bar a velemenyek csapaton belul is megoszlottak), de valoszinu Monronak igy eri meg a dolog, hogy bulit szervez belole. :)

Ez esetben viszont erosen el kell gondolkodnom, ottleszek-e. :)

Elnézést kérek ismét azt gondoltam ez nem probléma. Nekem nem lesz az ha csak 6-an jöttök se. Nem anyagi megfontolás vezetett egyik buliszervezésem során sem eddig.

Ez esetben viszont várok egy üzit a klántaliról priviben és nem "vegyülünk". ;)

csabi 08-10-2010 20:53

Quote:

Originally Posted by monro (Post 260118)
Elnézést kérek ismét azt gondoltam ez nem probléma. Nekem nem lesz az ha csak 6-an jöttök se. Nem anyagi megfontolás vezetett egyik buliszervezésem során sem eddig.

Ez esetben viszont várok egy üzit a klántaliról priviben és nem "vegyülünk". ;)

nem tudom mennyire megoldható egy nyilvános is és egy privát is. természetesen a nyilvánoson nincs ingyenség. :)


All times are GMT +1. The time now is 00:55.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu