Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetések (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=69)
-   -   Új karakterek készítése (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3574)

Ati 07-06-2009 09:28

Új karakterek készítése
 
Azt tervezem, hogy a mai délután folyamán több kisebb menetben még 100 új karakter fog elkészülni.

Ati 08-04-2009 20:33

Hogy ne mindenki azonos szinten legyen, ezért mostanra tényleg néhány napos várólista alakult ki.

Az egyértelműség kedvéért leírom, hogy mi alapján vannak a karakterek elfogadva:

1, Előnyben vannak részesítve azok, akik a Hódítóban játszanak, és VIP tagok, valamint a MUD-ban még nincs karakterük.
2, Kifejezett hátrányban vannak részesítve azok, akik arra az egyszerű kérdésre nem tudnak válaszolni, hogy mi a nevük. (Akik hatalmas butaságokat írnak erre, azoknak eleve kár várni a karakterükre.)
3, A kettő közé kerül be mindenki más: a nem Hódítósok, illetve a karakterrel már rendelkezők.

Ma már nem fogadok el új karaktereket. A várólista úgy néz ki, hogy ha új regisztrációk nem lennének, akkor holnap minden várakozó karaktert elfogadnék. Mivel gyanítom, hogy lesznek új regisztrálók, ezért kb 2 napnyi a várólista most.

vityu 08-07-2009 13:50

No, most itthon vagyok, és el tudom érni a játékot, regisztráltam. :) Ha napok kérdése, akkor nem tom mikor fogok játszani vele! :D

Ati 08-07-2009 15:00

Quote:

Originally Posted by vityu (Post 221090)
No, most itthon vagyok, és el tudom érni a játékot, regisztráltam. :) Ha napok kérdése, akkor nem tom mikor fogok játszani vele! :D

Ismét az összes karakter elfogadásra került, akik nem hülyeségeket irogattak be. Akik hülyeségeket irogattak, azok a lista végén vannak, ma már ők biztos nem lesznek elfogadva.

vityu 08-07-2009 18:56

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 221094)
Ismét az összes karakter elfogadásra került, akik nem hülyeségeket irogattak be. Akik hülyeségeket irogattak, azok a lista végén vannak, ma már ők biztos nem lesznek elfogadva.

Köszi! :) Akkor ki is próbálom magam! :)

Liza itt is... 04-22-2010 20:19

Már látom, hogy nekem is problémáim lesznek a regisztrációs idővel:)

Ati 04-22-2010 20:21

Quote:

Originally Posted by Liza itt is... (Post 249268)
Már látom, hogy nekem is problémáim lesznek a regisztrációs idővel:)

Nemrég voltak elfogadva, úgyhogy most biztos nem lesznek a következő pár napban.

Türelem karaktert terem. :) De ma már biztos nem.

Liza itt is... 04-22-2010 20:23

Valahogy sejtettem:)
Nem baj, szólok a többi ismerősömnek is, hogy várhatunk egy darabig:)

Nyírbátor 05-23-2010 16:30

engem az érdeklene h a freemail és a citromail egyáltalán nem fogad a mudtól üzenetet?
többször próbáltam már mindkettőről de egyikre se kaptam választr napok múlva se
most megint próbáltam citromailről, hátha

Ati 05-26-2010 20:56

Quote:

Originally Posted by Nyírbátor (Post 253500)
engem az érdeklene h a freemail és a citromail egyáltalán nem fogad a mudtól üzenetet?
többször próbáltam már mindkettőről de egyikre se kaptam választr napok múlva se
most megint próbáltam citromailről, hátha

Ha nem kapsz sose visszaigazolást, akkor nem működik rendesen a cím, amit megadtál.

(Vagy eleve el se készül, ha fals adatokat adsz meg.)


All times are GMT +1. The time now is 18:43.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu