Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Stratégia & Tippek (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Elf hadis? (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1548)

Hunor a sirály 03-09-2007 14:27

Elf hadis?
 
Sokat hallottam már róla hogy az elf jó hadis, mert nem láthak be hozzás és elég neki kevés íj is a védelme miatt.
Tapasztaltabbaktol várnék tippeket egy elf hadishoz, személyiség, szövi mindegy, hogy van-e és milyen. Épületlistákat is előre megköszönném:)

bubuman1 03-09-2007 15:04

Quote:

Originally Posted by Hunor a sirály (Post 79047)
Sokat hallottam már róla hogy az elf jó hadis, mert nem láthak be hozzás és elég neki kevés íj is a védelme miatt.
Tapasztaltabbaktol várnék tippeket egy elf hadishoz, személyiség, szövi mindegy, hogy van-e és milyen. Épületlistákat is előre megköszönném:)

A tudóst választanám!!Szerintem ez megfelelő arra!!
Személy szerint nekem az elf a kedvencem!!Habár fél év után most kezdtem először egy hadissal,nekem bejön!!Íj + paci felállásban elég jó tud lenni!!!

Hunor a sirály 03-09-2007 16:12

Quote:

Originally Posted by bubuman1 (Post 79049)
A tudóst választanám!!Szerintem ez megfelelő arra!!
Személy szerint nekem az elf a kedvencem!!Habár fél év után most kezdtem először egy hadissal,nekem bejön!!Íj + paci felállásban elég jó tud lenni!!!


Milyen éplistával lenne jó?

Massza Rex 03-10-2007 11:07

5-2 szinten a tolisok kicsinálják, amit szagot fognak (értsd éplista) neked annyi, rád fog járni (tekire) napokig. Ha meg több kocsmát tartasz, akkor meg nem leszel hadis.

A-ban valamivel jobbak, de ott a 70% barakkos ork rajta is átsétál...

Xeper 03-10-2007 12:21

Quote:

Originally Posted by Massza Rex (Post 79253)
5-2 szinten a tolisok kicsinálják, amit szagot fognak (értsd éplista) neked annyi, rád fog járni (tekire) napokig. Ha meg több kocsmát tartasz, akkor meg nem leszel hadis.

A-ban valamivel jobbak, de ott a 70% barakkos ork rajta is átsétál...

Akit aztán 5 sereggel kísér ;)
Amúgy 70% barakkos orkot 20% torony+50% barakkal simán kifogsz elfként, és kísérheted, még ha koptat is :)

Lejjebbi szinteken ha van tőkéd, csak akkor csináld, mert tényleg kilopják a tekijeidet ha kiderül... A-ban meg irdatlan védelmed lehet, és potyaseregekkel is lehet néha ütni.

Remedy 03-10-2007 15:11

Quote:

Originally Posted by Xeper (Post 79274)
Akit aztán 5 sereggel kísér ;)
Amúgy 70% barakkos orkot 20% torony+50% barakkal simán kifogsz elfként, és kísérheted, még ha koptat is :)

Lejjebbi szinteken ha van tőkéd, csak akkor csináld, mert tényleg kilopják a tekijeidet ha kiderül... A-ban meg irdatlan védelmed lehet, és potyaseregekkel is lehet néha ütni.

Es egy ilyen elfet ki venne a szovibe? Nekem ugyan nem kene, mi hasznom van belole? ;)

Xeper 03-10-2007 15:28

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 79315)
Es egy ilyen elfet ki venne a szovibe? Nekem ugyan nem kene, mi hasznom van belole? ;)

Tolit is tud mellett tartani, gyakorlatilag csak a fantázia szab határt a lehetőségeinek :) (és a pénzed :D )

Hunor a sirály 03-10-2007 15:33

Quote:

Originally Posted by Xeper (Post 79320)
Tolit is tud mellett tartani, gyakorlatilag csak a fantázia szab határt a lehetőségeinek :) (és a pénzed :D )

Hát olyan 1,2 milliárdom van, abbol meg lehetne élni egy darabig.
Meg az elfnek elég 10% torony és nagyon jó védelme lesz, ahogy számoltam jó kis támadóerő összejöhet 10% torony mellett.

Remedy 03-10-2007 15:34

Quote:

Originally Posted by Hunor a sirály (Post 79321)
Hát olyan 1,2 milliárdom van, abbol meg lehetne élni egy darabig.
Meg az elfnek elég 10% torony és nagyon jó védelme lesz, ahogy számoltam jó kis támadóerő összejöhet 10% torony mellett.

Szerintem 1/An kivul felejtsd el... Max kiserletezni lesz jo....

Viz 03-10-2007 15:58

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 79322)
Szerintem 1/An kivul felejtsd el... Max kiserletezni lesz jo....

Én anno vittem egyet u-ban tök jól bírta:)


All times are GMT +1. The time now is 14:50.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu