Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Segítség (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=65)
-   -   Megszünt,eltünt,törölt klánból való kilépés (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4227)

Serg 06-03-2010 12:53

Megszünt,eltünt,törölt klánból való kilépés
 
Szia!
A problémám a következő:tagja voltam egy klánnak ami megszűnt vagy eltűnt vagy nem tudom mi történt vele ,de a száma helyett egy # ilyen jel van senki sincsen benne,de még sem tudok kilépni belőle, illetve másik klánba jelentkezni sem...
Mindkét karakteremnél ugyan ez a probléma.A két karakter száma :269 és1144

Rob 06-03-2010 13:18

Quote:

Originally Posted by Serg (Post 254829)
Szia!
A problémám a következő:tagja voltam egy klánnak ami megszűnt vagy eltűnt vagy nem tudom mi történt vele ,de a száma helyett egy # ilyen jel van senki sincsen benne,de még sem tudok kilépni belőle, illetve másik klánba jelentkezni sem...
Mindkét karakteremnél ugyan ez a probléma.A két karakter száma :269 és1144

a bogárkák klán csődbe ment. szerintem kb. 30 millát kell kitermelni és betolni a közös kasszába ahhoz, hogy feléledjen és ki tudj lépni. ez persze nem lehet megoldás:)

Serg 06-03-2010 13:20

Quote:

Originally Posted by Rob (Post 254831)
a bogárkák klán csődbe ment. szerintem kb. 30 millát kell kitermelni és betolni a közös kasszába ahhoz, hogy feléledjen és ki tudj lépni. ez persze nem lehet megoldás:)

Sose voltam bogár,bár az nonszensz hogy egy ember termelje ki a teljes tartozást mert ki akar lépni,de köszönöm a segítséget

Rob 06-03-2010 13:24

Quote:

Originally Posted by Serg (Post 254832)
Sose voltam bogár,bár az nonszensz hogy egy ember termelje ki a teljes tartozást mert ki akar lépni,de köszönöm a segítséget

pedig úgy rémlett bogaras voltál:) ha a másik klánba voltál akkor feléből megúszhatod mert az később oszlott.
igen, hülyeség lenne pénzt berakni. gondolom ati megoldja majd a helyzetet. nekem is be van így ragadva egy karim.

RRRrrr 06-06-2010 06:24

Ati!
Nem lehetne, hogy legalább azokat a karaktereket kiszabadítsd, akik ilyen módon beragadtak a bogaras klánba? Már több ilyennel találkoztam játékon belül is, és ezek csak azért nem játszanak, mert nem tudnak klánt váltani....

Swiss 06-06-2010 19:58

Quote:

Originally Posted by RRRrrr (Post 255033)
Ati!
Nem lehetne, hogy legalább azokat a karaktereket kiszabadítsd, akik ilyen módon beragadtak a bogaras klánba? Már több ilyennel találkoztam játékon belül is, és ezek csak azért nem játszanak, mert nem tudnak klánt váltani....

Ha jól emlékszem van olyan, hogy magától törlődik egy bizonyos összeg vagy egy bizonyos idő után, nem vagyok benne biztos...

RRRrrr 06-06-2010 20:47

Quote:

Originally Posted by Swiss (Post 255130)
Ha jól emlékszem van olyan, hogy magától törlődik egy bizonyos összeg vagy egy bizonyos idő után, nem vagyok benne biztos...

A baj az, hogy már törlődött a klán, várossal együtt ugyebár, és akik benne voltak, azok most ott ragadtak az ürességben. Nem tudnak kilépni, másik klánba belépni, újat alapítani sem. Ezzel sajna csak Ati tud kezdeni valamit, semmi más megoldást nem találtunk :(


All times are GMT +1. The time now is 20:44.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu