Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Elvetett javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=41)
-   -   Pontlista (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=823)

Alba 09-07-2006 09:26

Pontlista
 
Jó ötletnek tartanám ha a hódítón belül vagy akár az itteni fórumon is elérhetőek lennének a csoportok pontlista táblázatai.

Szerintem nagyon sok hasznos informaciót tartalmaz és én személy szerint kivácsi is vagyok rá, hogy melyik csoportba kik hogyan állnak.
Ezek amugy is erérhetőek és megszerezhetőek de nagyon körülményesek. Mondjuk akár az is beleférne hogy vipesekenk lenne elérhető.

Szecsa 09-07-2006 09:36

Ezt tamogatom, foleg ha beindulna az, hogy a tobbszemelyiseges oriknak hany %-ban kellene lenniuk a top korokhoz :) Lassak, hogy melyik csoportba erdemes menni.

Ati 09-07-2006 09:36

Quote:

Originally Posted by Alba (Post 30420)
Jó ötletnek tartanám ha a hódítón belül vagy akár az itteni fórumon is elérhetőek lennének a csoportok pontlista táblázatai.

Szerintem nagyon sok hasznos informaciót tartalmaz és én személy szerint kivácsi is vagyok rá, hogy melyik csoportba kik hogyan állnak.
Ezek amugy is erérhetőek és megszerezhetőek de nagyon körülményesek. Mondjuk akár az is beleférne hogy vipesekenk lenne elérhető.

Nem igazán látom ennek értelmét. Ha valakire konkrétan kíváncsi vagy, használd a keresőt.

[Qpe_] 09-07-2006 09:46

Kivancsisagot kielegito kenyelmi funkcio, sok felesleges kattingatast megsporolna.
En tamogatom.

Ati 09-07-2006 09:58

Quote:

Originally Posted by [Qpe_] (Post 30424)
Kivancsisagot kielegito kenyelmi funkcio, sok felesleges kattingatast megsporolna.
En tamogatom.

Vagyis gyakorlati haszna továbbra sincs. :)

-Fegya- 09-07-2006 10:16

Hát én szívesen nézegetném a pontlistákat.

Ati 09-07-2006 10:17

Quote:

Originally Posted by -Fegya- (Post 30426)
Hát én szívesen nézegetném a pontlistákat.

Én sokkal inkább hagyok az erősorrásokat arra, hogy játsszanak az emberek, tehát gyakorlati hasznát továbbra se látom.

Van, vagy mehet az elvetett javaslatok közé? :)

Colony 09-07-2006 11:06

Közvetlen hasznát a játékhoz én se látom, ennek ellenére támogatom.
Biztos rendszeresen használnám, volt szövik ki hol tart? valakit megtalálni! Kik az a Topjai? stb.

[Qpe_] 09-07-2006 11:17

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 30425)
Vagyis gyakorlati haszna továbbra sincs. :)

Attol fugg mit tekintunk gyakorlati haszonnak. A kenyelmi funkciok egyike sem rendelkezik ugymond gyakorlati haszonnal, mert a varazslatokat is fel lehet tenni kezzel, mintahogy egy pontlistat is ossze lehet allitani kezzel a kereses segitsegevel. Mar persze ha tudod kit kell keresni..

monro 09-07-2006 11:47

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 30422)
Nem igazán látom ennek értelmét. Ha valakire konkrétan kíváncsi vagy, használd a keresőt.

Pedig tényleg jó lenne érdekességnek.
Volt már pár hasonló "statisztikai" jellegű felvetés, nem lennének ezek rosszak. Javítaná a versenyszellemet ha látnánk Hódítós "adatokat", pontlistákat,napi, heti havi "legeket". Mindenképpen színvonalasabbá tenné magát a játékot is.


All times are GMT +1. The time now is 09:37.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu