Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Egyéb (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=33)
-   -   Csalás! (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3792)

Pool 09-10-2009 16:09

Csalás!
 
[TÖRÖLVE--Ati]

Ati 09-10-2009 16:14

A Hódító fórumai nem pánikkeltésre vannak kitalálva.

Rengeteg olyan esetet fel lehetne sorolni, ahol ha nem olvasod el, hogy miért mit kell fizetned, akkor "átverésnek" tűnhet. Megoldás: el kell olvasni.

Az IQ teszthez is világosan le van írva, hogy ezért fizetned kell, semmi átverés nincs benne. Ezt terjeszteni nem más, mint pánikkeltés, és mások félrevezetése. Ettől tartózkodj kérlek. Köszönöm.

Pool 09-10-2009 16:18

Akit érdekel, írjon és elküldöm neki privát üzenetben a játékban...

Tsobi 09-10-2009 16:24

Nekem a napokban érkezett egy ilyen,majd ugyanarról a számról egy SMS is azzal a szöveggel,hogy remélem emlékszem rá,mi Belgiumban találkoztunk és együtt töltöttünk egy forró éjszakát,most épp a városomban van,ha gondolom összefuthatnánk. Hívjam és megbeszéljük. :D Mindezt egy csávó- nekem. :D

Lehet ez is egy hasonló volt?

Ati 09-10-2009 16:26

Quote:

Originally Posted by LiverPool (Post 223090)
Akit érdekel, írjon és elküldöm neki privát üzenetben a játékban...

Ördögi kör, mert aki itt elolvassa, az az ottani kiírásokat is elolvassa, és pontosan tudja, hogy fizetnie kell. Emlékeim szerint negyon nincs is eldugva, úgy rémlik nekem, hogy egy 2 soros leírásban szerepel fontos információként.

Pool 09-10-2009 16:31

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 223092)
Ördögi kör, mert aki itt elolvassa, az az ottani kiírásokat is elolvassa, és pontosan tudja, hogy fizetnie kell. Emlékeim szerint negyon nincs is eldugva, úgy rémlik nekem, hogy egy 2 soros leírásban szerepel fontos információként.

Az eleje az írásomnak nem erről szólt...

Ati 09-10-2009 16:35

Quote:

Originally Posted by LiverPool (Post 223093)
Az eleje az írásomnak nem erről szólt...

A vége igen.

Az eleje valami külföldi számokról nem fogadott hívásokról szólt, amit valaki valamilyen okból visszahív, holott látja, hogy külföldi szám, fogalma sincs ki az, tudja, hogy a külföldi hívásért sokat kell fizetni, de nosza, hívjuk vissza. Értelmes ember nyilván ilyet se csinál.

Ennyi erővel hosszasan lehetne azt is ecsetelni különféle pánikkeltések formájában, hogy autópályán ha autó elé ugrasz, akkor vigyázz, mert balesetet szenvedhetsz, és erre semmi tábla nem figyelmeztet...

Pool 09-10-2009 16:40

Akit érdekel, 160521-be írjon és elküldöm

laci 09-10-2009 19:09

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 223091)
Nekem a napokban érkezett egy ilyen,majd ugyanarról a számról egy SMS is azzal a szöveggel,hogy remélem emlékszem rá,mi Belgiumban találkoztunk és együtt töltöttünk egy forró éjszakát,most épp a városomban van,ha gondolom összefuthatnánk. Hívjam és megbeszéljük. :D Mindezt egy csávó- nekem. :D

Ejnyebejnye, te kis huncut ;)

vityu 09-11-2009 07:40

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 223091)
Nekem a napokban érkezett egy ilyen,majd ugyanarról a számról egy SMS is azzal a szöveggel,hogy remélem emlékszem rá,mi Belgiumban találkoztunk és együtt töltöttünk egy forró éjszakát,most épp a városomban van,ha gondolom összefuthatnánk. Hívjam és megbeszéljük. :D Mindezt egy csávó- nekem. :D

Lehet ez is egy hasonló volt?

Na és? Találkoztatok megint? :D


All times are GMT +1. The time now is 00:55.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu