Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Segítség (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Seregek (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3166)

KPeti999 09-05-2008 21:07

Seregek
 
hali
Arra volnék kiváncsi hogy pl 10k lóval és 4 tábival adott értéken, hogyan lehet a legtöbb hektárt folgalni adott időn belül? Ma 4 különböző orit támadtam be egy időbe földre és felfelé ütve, legalább egy oritól 7%-ot vártam, de mindegyiktől csak 3% földet kaptam. Ez hogy jött ki? Előre is köszi a válaszokat!:)

Tsobi 09-05-2008 21:08

Quote:

Originally Posted by KPeti999 (Post 189663)
hali
Arra volnék kiváncsi hogy pl 10k lóval és 4 tábival adott értéken, hogyan lehet a legtöbb hektárt folgalni adott időn belül? Ma 4 különböző orit támadtam be egy időbe földre és felfelé ütve, legalább egy oritól 7%-ot vártam, de mindegyiktől csak 3% földet kaptam. Ez hogy jött ki? Előre is köszi a válaszokat!:)

A válasz egyszerűbb,mint én :)

Mind a 4 orinak kisebb lett az értéke,mint a Te értéked,ezért mindet felülről verted be :) Tádáám :)

KPeti999 09-05-2008 21:13

ma ketten támadtunk 4-4 sereggel nálunk nagyobb értékű orikra, az összes oritól 3%ot hoztunk, kv elött egy-két percel támadtunk. Lehetséges hogy mind a 8 alánk bontott? A távolabbi két körös orik közül válogattunk, így egy kis be-ki vándorlás nem zavarhatott be

Tsobi 09-05-2008 21:14

Quote:

Originally Posted by KPeti999 (Post 189669)
ma ketten támadtunk 4-4 sereggel nálunk nagyobb értékű orikra, az összes oritól 3%ot hoztunk, kv elött egy-két percel támadtunk. Lehetséges hogy mind a 8 alánk bontott? A távolabbi két körös orik közül válogattunk, így egy kis be-ki vándorlás nem zavarhatott be

Nem csak Ti szoktatok távolt nézni,talán,így szerintem simán bonthattak. Vagy elnézted és valamelyikőtök serege alulról csapódott be,a többi pedig fentről,etc ..

Remedy 09-05-2008 21:37

Quote:

Originally Posted by KPeti999 (Post 189669)
ma ketten támadtunk 4-4 sereggel nálunk nagyobb értékű orikra, az összes oritól 3%ot hoztunk, kv elött egy-két percel támadtunk. Lehetséges hogy mind a 8 alánk bontott? A távolabbi két körös orik közül válogattunk, így egy kis be-ki vándorlás nem zavarhatott be

Nos, igazabol egyszeru. Az elso csapodasod felulrol ment. De ezzel megnovekedett az erteked, igy mar az osszes tobbi is felulrol ment. Azt a sereged kuldd ki eloszor, amelyik ori pontban legjobban feletted van. :) Vagy bonts. :)

KPeti999 09-05-2008 22:23

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 189689)
Nos, igazabol egyszeru. Az elso csapodasod felulrol ment. De ezzel megnovekedett az erteked, igy mar az osszes tobbi is felulrol ment. Azt a sereged kuldd ki eloszor, amelyik ori pontban legjobban feletted van. :) Vagy bonts. :)

Ezek szerint elég egy orira figyelni és bármit teszek (alsóbb csopikban), csak egy oritól kaphatom meg a 7%ot. Csak erre voltam kiváncsi köszi a helpet :)

Remedy 09-05-2008 22:44

Quote:

Originally Posted by KPeti999 (Post 189696)
Ezek szerint elég egy orira figyelni és bármit teszek (alsóbb csopikban), csak egy oritól kaphatom meg a 7%ot. Csak erre voltam kiváncsi köszi a helpet :)

Nem, kelloen messzire menve, vagy nagyot bontva, akar egy orit is be tudsz ketszer verni alulrol.... :)

komisz86 09-06-2008 07:19

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 189689)
Azt a sereged kuldd ki eloszor, amelyik ori pontban legjobban feletted van. :)

Ezt nem igazán értem. Ha az a célja, hogy minnél több földet hozzon, nem arra az orira kéne először kiküldenie, amelyik pontban a legközelebb van hozzá?

Batu 09-06-2008 08:21

Quote:

Originally Posted by komisz86 (Post 189745)
Ezt nem igazán értem. Ha az a célja, hogy minnél több földet hozzon, nem arra az orira kéne először kiküldenie, amelyik pontban a legközelebb van hozzá?

Nem. Elvileg nagyobb értékű ori nagyobb hekin van. Több hekinek a 7%-a is több. Ebben az esetben a többi sereg csak 3%-ot hoz....

komisz86 09-06-2008 09:43

Quote:

Originally Posted by Batu (Post 189748)
Nem. Elvileg nagyobb értékű ori nagyobb hekin van. Több hekinek a 7%-a is több. Ebben az esetben a többi sereg csak 3%-ot hoz....

De ha ügyesen csinálja először beüti a kisebb orit (alulról) és még úgy is a nagyobb ori alatt marad az értéke (és azt is alulról üti). Szöviben amikor elosztódik a föld meg lehet oldani. (Bár igaz ez erősen függ attól mennyire sűrű a csoport)


All times are GMT +1. The time now is 22:55.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu