Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   2007-es túrák (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=53)
-   -   Őszi Mátra 30 (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=2357)

Never 09-27-2010 20:12

Amúgy abszolút nem bántam meg,h elmentem,sok élmény volt.Egy darabig mentem olyanokkal,akik ezelőtt 3 héttel még a Mont Blanc-t kerülték meg,cirka 240 km-es túra,101 óra alatt.Őket vesztettük el a Csóvinál :)
Láttam pl. szarvast,amint éppen az agancsát a fához csapkodta,volt sok-sok szarvasbőgés.És hát egy vaddisznóval is összefutottunk,2 méterrel előttünk ácsorgott az úton.Nem vettük észre előbb,akkora köd volt,csak arra lettünk figyelmesek,h vmi röfög előttünk :) Szerencsére csak megbámult minket,h kik ezek az idióták,aztán ment a dolgára.

Ati 09-27-2010 20:20

Vaddisznós történetem nekem is van, bár én ott jobban megijedtem... Kutty úgy döntött, hogy megkergeti, merthát mit keres az itt az erdőben... csak kutty nem látta, hogy egy egész csorda van ott... én láttam... ilyen gyorsan még sose mértem fel a terepet mászható fák után kutatva... viszont nem volt egy se, mind csak kis csenevészek voltak...

Legnagyobb szerencsénkre nem akartak balhét a disznók, inkább odébbálltak, és nem támadtak vissza... pedig tuti ők nyertek volna... :)

De jó oldala is tud lenni az ilyen kuttyos kergetésnek, egyszer egy őzet kergetett ki elénk az útra. Nem is tudtam, hogy az őzek is tudnak döbbent és rémült arcot vágni. :) Ez tudott... :) Szegény rohant volna a kutty elől, egyszercsak azt látja, hogy emberek állnak előtte. Húúú, azt a rémült arcot, hogy ajajj, most mi lesz, merre is menjek... :)

Most az Őszi Mátrán semmi haosnló találkozás nem volt. Volt egy kis gombászás, de azok nem futkostak semerre. :) Két éve sikerült itt szarvasbőgős időszakban végigmenni.

Never 09-27-2010 20:24

Csomó mindent hallottam már,h hogyan kell a vaddisznókat elijeszteni,ha elémkerül,de abban a pillanatban semmi sem jutott eszembe,utána meg el voltam foglalva azzal,h újraindítottam a szívemet :) Volt már,aki az éneklést javasolta.Az enyémtől tuti szörnyethalnának,azt meg azért nem akarom :D

Ati 09-27-2010 20:26

Amikor eszedbe jutnak, akkor mondj azért egy-két tippet, hátha még egyszer jól jön. :)

Never 09-27-2010 20:28

Mondták ugye az éneklést.Volt aki a tapsolást javasolta,de legtöbben egyszerűen csak a kiabálást mondják.
Épp most 7végén mondta vki,h ha lejtőn megyek,és elémkerül egy coca,akkor semmiképpen se ijesszem meg,mert a röfi ösztönösen felfelé fut,és akkor ugye nekemjönne.Ezt amúgy vaddino mondta,1-2 éve ő volt az év ttúrázója,4500 km-mel.Én hülye meg őt követtem egy darabig,és csodálkoztam,h erős a tempó :D

Cassandra 09-09-2011 02:00

Idén végre visszavágó a jelek szerint.:) A kondim már alakul.:D

Dragi 09-09-2011 02:09

Quote:

Originally Posted by Cassandra (Post 292363)
Idén végre visszavágó a jelek szerint.:) A kondim már alakul.:D

függő! :p :p:p:p:p:p

Ati 09-09-2011 06:09

Quote:

Originally Posted by Cassandra (Post 292363)
Idén végre visszavágó a jelek szerint.:) A kondim már alakul.:D

Idén lesz az első alkalom, amikor kihagyom... :) Neked sok sikert! :)

Goldy 09-09-2011 06:16

Őszi?
Hol van itt ősz?!:P

Ati 09-09-2011 06:34

Quote:

Originally Posted by Goldy (Post 292366)
Őszi?
Hol van itt ősz?!:P

Épp itt van 2 varjú az ablak előtt. Ez már az ősz jele. :)


All times are GMT +1. The time now is 13:02.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu