Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Te miért nem Arénázol? (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1948)

Valezius 07-03-2007 16:52

Te miért nem Arénázol?
 
A piaci adó topik olvasgatása közben merült fel bennem, hogy megnyitom ezt a topicot :)

Arénában minden erőforrás rendkívül szűkösen áll elő, kivéve talán a pénzt, de annak sok haszna nincs.
Szóval nagy taktikusnak kell lenni, hogy az ember mit képezzen, milyen varikat tartson fönn, milyen fajt válasszon, és úgy látom, ennek a játéksítlusnak vannak is hívei.

Szóval a kérdésem az, hogy ezek az emberek mit hoznak fel a "mentségükre", hogy miért nem játszanak :)
Csak őszintén ;)

Ha többféle indok jön össze, akkor lesz szavazás is, egyelőre nem akarok betenni ;)

Bogár 07-03-2007 17:05

az én válaszom nagyon egyszerű: jelenleg sajnos nincs lehetőségem vipelni. :(

Ati 07-03-2007 17:17

Quote:

Originally Posted by csunyabogar (Post 107160)
az én válaszom nagyon egyszerű: jelenleg sajnos nincs lehetőségem vipelni. :(

OFF: Ezen igazán könnyen lehet segíteni, az idei nyár az itt a fórumon erősen vip-gyűjtő nyár lesz. ;) No de erről majd később. ;)

lacqa 07-03-2007 17:24

Quote:

Originally Posted by Valezius (Post 107159)
A piaci adó topik olvasgatása közben merült fel bennem, hogy megnyitom ezt a topicot :)

Arénában minden erőforrás rendkívül szűkösen áll elő, kivéve talán a pénzt, de annak sok haszna nincs.
Szóval nagy taktikusnak kell lenni, hogy az ember mit képezzen, milyen varikat tartson fönn, milyen fajt válasszon, és úgy látom, ennek a játéksítlusnak vannak is hívei.

Szóval a kérdésem az, hogy ezek az emberek mit hoznak fel a "mentségükre", hogy miért nem játszanak :)
Csak őszintén ;)

Ha többféle indok jön össze, akkor lesz szavazás is, egyelőre nem akarok betenni ;)

én azért nem arénázok, mert tapasztalatom szerint az arénában az első.. mondjuk 1 hét alatt kialakul, hogy kinek van esélye a topra, utána már nagyon nagyon nehéz oda bekerülni. és én általában lemaradok erről az első pár napról, vagy ha beregisztrálok, akkor közbe jön valami. persze már vagy 3 éve nem próbálkoztam, mert az a 2-3 próbálkozás elvette a kedvemet.

Valezius 07-03-2007 17:26

Quote:

Originally Posted by lacqa (Post 107162)
én azért nem arénázok, mert tapasztalatom szerint az arénában az első.. mondjuk 1 hét alatt kialakul, hogy kinek van esélye a topra, utána már nagyon nagyon nehéz oda bekerülni. és én általában lemaradok erről az első pár napról, vagy ha beregisztrálok, akkor közbe jön valami. persze már vagy 3 éve nem próbálkoztam, mert az a 2-3 próbálkozás elvette a kedvemet.

Ez nagy butaság, kérdezd meg Bob bát, hogy mikor állt az élre :)

Mona 07-03-2007 17:28

Quote:

Originally Posted by Valezius (Post 107163)
Ez nagy butaság, kérdezd meg Bob bát, hogy mikor állt az élre :)

Tanusíthatom :)

Gyula 07-03-2007 17:29

Én azért nem arénázom mert egy láma vagyok és ott nekem túl erős a mezőny :)

LordYsolt 07-03-2007 17:32

Quote:

Originally Posted by Gyula (Post 107165)
Én azért nem arénázom mert egy láma vagyok és ott nekem túl erős a mezőny :)

A fenti okokmiatt. Féltem az ingatag önbecsülésemet :p

#Lopakodó# 07-03-2007 17:37

Quote:

Originally Posted by Gyula (Post 107165)
Én azért nem arénázom mert egy láma vagyok és ott nekem túl erős a mezőny :)

Akkor gyere gyula oda és küzd meg velem:-)
Én már zsinórba háromszor megnyertem:-)
Senki nem tudta elvenni tőlem az utolsó helyet:-)
Most is folynak a készületek,hogy én legyek:-)
Álltalában 1 hét elég a célom elérésére és utána már nincs vele gond:-))))

Fransisco 07-03-2007 17:45

Idő- és kedvhiány miatt. :p


All times are GMT +1. The time now is 11:30.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu