Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Anarchia (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1523)

hatasu 03-02-2007 15:46

Anarchia
 
Hát nem akarok rosszmájúskodni, de most nagyon idegbeteg lettem.
Volt 2 országom: az egyik a 4/L-ben a másik az 5/W-ben. Ma mind a kettőt az anarchba tették, pedig semmi rosszat nem tettem.:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
DE MIÉRT??????? Kérdem én. Olyen ideges lettem ,hogy most egy szer egérrel kell gépeznem, mert a másik ripityára tört.....(Pedig nem egy olcsó darab:o )
DE esztet nem értem, és szertnék választ kapni ah lehet. Mivel mind a két orim töröltem, (nem fogok én a z anarchban baszakodni) ezé a súgót sem toom megnézni. Szóval csak annyit akarok kérdezni hogy MIÉRT???.:mad: :mad: :(

Viz 03-02-2007 15:47

Quote:

Originally Posted by hatasu (Post 77196)
Hát nem akarok rosszmájúskodni, de most nagyon idegbeteg lettem.
Volt 2 országom: az egyik a 4/L-ben a másik az 5/W-ben. Ma mind a kettőt az anarchba tették, pedig semmi rosszat nem tettem.:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
DE MIÉRT??????? Kérdem én. Olyen ideges lettem ,hogy most egy szer egérrel kell gépeznem, mert a másik ripityára tört.....(Pedig nem egy olcsó darab:o )
DE esztet nem értem, és szertnék választ kapni ah lehet. Mivel mind a két orim töröltem, (nem fogok én a z anarchban baszakodni) ezé a súgót sem toom megnézni. Szóval csak annyit akarok kérdezni hogy MIÉRT???.:mad: :mad: :(

Írj a suportra és ne akadj ki. Feltételezem hogy az orik nem voltak összekötve.

Grabi 03-02-2007 15:47

összekötötted őket?

hatasu 03-02-2007 15:48

Anarch
 
Quote:

Originally Posted by Hüpike (Post 77199)
összekötötted őket?

hát persze!!!

Peter 03-02-2007 15:48

Quote:

Originally Posted by hatasu (Post 77196)
Hát nem akarok rosszmájúskodni, de most nagyon idegbeteg lettem.
Volt 2 országom: az egyik a 4/L-ben a másik az 5/W-ben. Ma mind a kettőt az anarchba tették, pedig semmi rosszat nem tettem.:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
DE MIÉRT??????? Kérdem én. Olyen ideges lettem ,hogy most egy szer egérrel kell gépeznem, mert a másik ripityára tört.....(Pedig nem egy olcsó darab:o )
DE esztet nem értem, és szertnék választ kapni ah lehet. Mivel mind a két orim töröltem, (nem fogok én a z anarchban baszakodni) ezé a súgót sem toom megnézni. Szóval csak annyit akarok kérdezni hogy MIÉRT???.:mad: :mad: :(


csak annyit tudok mondani, lol :D:D:D

hatasu 03-02-2007 15:49

hülye azé nem vagyok:) , meg kezdő sem de ilyet még nem láttam:mad:

Viz 03-02-2007 15:49

Quote:

Originally Posted by hatasu (Post 77200)
hát persze!!!

Akkor más orijába is beléptél esetleg?

Dragi 03-02-2007 15:53

mondjuk ilyen modorral nem hiszem hogy a support bármit is fog érted tenni :) és egyet is értek :) Én is ideges lennék biztos de azért szépen nyugodtan is el lehet mondani a gondod bánatod :)

hatasu 03-02-2007 15:53

Anarch
 
Senki orilyának nem toom jelszavát.

Dragi 03-02-2007 15:54

Quote:

Originally Posted by hatasu (Post 77206)
Senki orilyának nem toom jelszavát.

akkor esetleg fenyegettél valakit hogy törlésig ütőd vagy hogy fizesse ki ami kárt okozott ?:)


All times are GMT +1. The time now is 11:39.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu