Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   szks orik - elf fedezese (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3072)

Remedy 07-05-2008 13:56

szks orik - elf fedezese
 
Sziasztok!

Ugy vettem eszre, azaz hallottam, hogy az elf igazabol 1/A-ban nem a csopi 10%-aig fedezhet, hanem ebben benne vannak az szks orik is, igy joval tobbet tud fedezni.

Elso kerdesem, hogy valoban igy van-e?

Masodik, ha igen, miert? Nem tartom logikusnak... :)

Vegulis az szks orik is a csoportban vannak...

Ki mit gondol?

-Fegya- 07-05-2008 19:19

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 182782)
Sziasztok!

Ugy vettem eszre, azaz hallottam, hogy az elf igazabol 1/A-ban nem a csopi 10%-aig fedezhet, hanem ebben benne vannak az szks orik is, igy joval tobbet tud fedezni.

Elso kerdesem, hogy valoban igy van-e?

Masodik, ha igen, miert? Nem tartom logikusnak... :)

Vegulis az szks orik is a csoportban vannak...

Ki mit gondol?

Úgy tapasztaltam, hogy 1A-ban most nincs mélyszabis ori. Legalábbis nem találok olyan országot, amelyiket nem tudok felvenni az egyéni pontlistámra. Pedig tudok olyanokról, akik azonosításkor léptek be utoljára.
A mélyszabisok korábban kiestek a pontlistából, most pedig szerintem nem esnek ki. Evvel függhet össze, hogy az elfek többet tudnak fedezni.

Szerintem 1-2 hónap után az SZK-s orik essenek ki a pontlistából és ne számítsanak bele se a 4 legnagyobb, se a 10%-nyi legnagyobb oriba.

Pepa 07-05-2008 19:29

Hamarosan konkét vélaszt tudok adni a kérdésre. angol A-ba most most 38-an vagyunk, abből a 6. vagyok én. Az 5. 1000, a 4. 5000 értékre van tőlem. Tudok az 1. alatti szk-s orikről és hamarosan fedezni is fogok. Ha enged feljebb mint a 4. akkor beleszámít, ha nem, akkor nem.

Arwen 07-06-2008 09:31

Quote:

Originally Posted by -Fegya- (Post 182806)

Szerintem 1-2 hónap után az SZK-s orik essenek ki a pontlistából és ne számítsanak bele se a 4 legnagyobb, se a 10%-nyi legnagyobb oriba.

Szerintem meg ne adjanak ötleteket, és ne akarják megváltoztatni a játék menetét azok, akik nem játszanak.

"felfedezni csak a csoport 10%-án álló ország területéig tud."
Ez a súgó. Csoportról van szó, és nem pontlistáról. A csoportba tartozik az összes ország, aki fellépett a 2/B-ből az 1/A-ba.

Synkel 07-06-2008 21:22

Quote:

Originally Posted by Arwen (Post 182866)
Szerintem meg ne adjanak ötleteket, és ne akarják megváltoztatni a játék menetét azok, akik nem játszanak.

"felfedezni csak a csoport 10%-án álló ország területéig tud."
Ez a súgó. Csoportról van szó, és nem pontlistáról. A csoportba tartozik az összes ország, aki fellépett a 2/B-ből az 1/A-ba.



Magadnak is ellentmondasz.
Fegya nem játszik, de ötletet ad, ez neked nem tetszik. Sok mások nem játszanak, de megváltoztatják a játék menetét pusztán azáltal, hogy valamikor felléptek 1/A-ba, ez viszont tetszik igaz?

Fegyával értek egyet, nem jó az, hogy olyanok akik nem is játszanak lehetővé teszik az elfek fedezését olyan területeken is ahol egyébként nem fedezhetnének.

-Fegya- 07-06-2008 21:47

Quote:

Originally Posted by Arwen (Post 182866)
Szerintem meg ne adjanak ötleteket, és ne akarják megváltoztatni a játék menetét azok, akik nem játszanak.

off
El kell, hogy keserítselek. Ameddig jogom és kedvem lesz erre a fórumra írni, addig fogok is.
Ha nem tetszik, akkor javasold, hogy csak aktívan játszó fórumtagok írhassanak ide.

Betelgeuse 07-07-2008 06:39

Quote:

Originally Posted by Arwen (Post 182866)
Szerintem meg ne adjanak ötleteket, és ne akarják megváltoztatni a játék menetét azok, akik nem játszanak.

"felfedezni csak a csoport 10%-án álló ország területéig tud."
Ez a súgó. Csoportról van szó, és nem pontlistáról. A csoportba tartozik az összes ország, aki fellépett a 2/B-ből az 1/A-ba.

Ez nálam simán befér a nagyon bunkó beszólások topikba:)

Grabi 07-07-2008 09:39

Quote:

Originally Posted by Betelgeuse (Post 182972)
Ez nálam simán befér a nagyon bunkó beszólások topikba:)

egyetértek, én nem ilyennek ismertem meg az arwent. :(

Remedy 07-07-2008 09:45

Van egy almom. Van egy topicom, megnyitom...

es...

NEM offoljak szet az elso ket napban!

Hanem mindenki arrol beszel, ami a temaja lenne a topicnak, amiert nyilt...

Szerintetek nagyon utopisztikus?

Arwen 07-07-2008 09:58

Quote:

Originally Posted by -Fegya- (Post 182940)
off
El kell, hogy keserítselek. Ameddig jogom és kedvem lesz erre a fórumra írni, addig fogok is.
Ha nem tetszik, akkor javasold, hogy csak aktívan játszó fórumtagok írhassanak ide.

Nem a fórumozásodat ellenzem, hanem az ötleteidet. Sajnos soha nem gondoltok a következményekre. Bevezetitek, aztán később jön rá mindenki, hogy mekkora baromság, és mennyire negatívan befolyásolja a játékot. Sajnos volt rá példa.

Quote:

Originally Posted by Synkel (Post 182934)
Magadnak is ellentmondasz.
Fegya nem játszik, de ötletet ad, ez neked nem tetszik. Sok mások nem játszanak, de megváltoztatják a játék menetét pusztán azáltal, hogy valamikor felléptek 1/A-ba, ez viszont tetszik igaz?

Fegyával értek egyet, nem jó az, hogy olyanok akik nem is játszanak lehetővé teszik az elfek fedezését olyan területeken is ahol egyébként nem fedezhetnének.

Kifejtettem, mi a bajom Fegya ötleteivel.
Miért baj neked az, hogy az elfek feljebb fedezhetnek? Csak viszik fel a földet, amit később elvehetsz tőlük (ha tudsz). A súgó is a csoportot említi, nem a pontlistát. Mit nem lehet ezen érteni?


All times are GMT +1. The time now is 12:12.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu