Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Megvalósult javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Március: súgó-project (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1517)

Ati 03-01-2007 10:19

Március: súgó-project
 
Sziasztok!

Nemrég tartottunk ugyan egy súgó-frissítési akciót, azóta azonban elég sok újdonság került be a Hódítóba, no meg el is telt egy kis idő, előjöhettek kérdések.

Ezért ebben a hónapban a súgó is ismét előtérbe kerül. Aki úgy érzi, hogy valami olyat talál benne, ami már nem igaz, vagy hiányzik belőle, esetleg félrevezető, azt az infót szívesen látom ebben a témában. Ha valami nem teljesen tiszta, és érdemes lenne beleírni a súgóba, annak megbeszélésére szintén most van itt az alkalom.

collateral 03-01-2007 10:59

lehet, hogy en az atlagnal is vaksibb vagyok, de nekem megeroltato a voros alapon fekete betuket olvasni. Szolval en szivesen latnek a hattertol jobban elkulonulo betuket. :D

Croissant 03-01-2007 11:06

Quote:

Originally Posted by collateral (Post 76834)
lehet, hogy en az atlagnal is vaksibb vagyok, de nekem megeroltato a voros alapon fekete betuket olvasni. Szolval en szivesen latnek a hattertol jobban elkulonulo betuket. :D

Mindenképpen támogatom. Korábban is említettem (igaz, a belső fórumon), hogy eléggé szemrongáló ez a színösszeállítás, akárcsak a szövi- / klánfórumon a barna alapon fekete betűk...

Kubbi 03-01-2007 11:07

"Támadó/Ártó varázslatok
Vihar Ha ellenfeledre vihart bocsátasz, minden körben, amíg a varázslat tart, embereinek 0,5%-a elhagyja az országot a szörnyű időjárás miatt, és új emberek sem költöznek be. Ellensúlyozni a napsütés varázslattal lehet."

Ez így nem teljesen igaz. Másik topikban volt erről szó.
A kórházak mellett igenis van bevándorlás.
Szerintem ez félrevezető, és megtévesztő. :)

Bogár 03-01-2007 11:17

a regisztrációs oldalon van néhány helyesírási hiba a szabályoknál...
elég hosszú lenne a lista, ha minden egyes hibát bemásolnék. (a Részletek linkek alatt is vannak hibák...)

Viz 03-01-2007 12:03

a varázslatok 25%-kal kisebb eséllyel sikerülnek, kivéve a magára ható varázslatokat, aminél kicsit több az esély a sikerre,

A törpénél.
Én ezt egyértelművé tenném, mert egy kezdő játékosnak kétlem hogy ez tiszta.
engeteg javaslat lett egy másik topicban, szerintem mindegy hogy mi, csak legyen nyilvánvaló:)

Valezius 03-01-2007 15:38

Ha már szinte ugyanez a téma, akkor nem lehetne a másik topicot is átpakolni a megbeszélések alá?
http://forum.queosia.com/showthread.php?t=1385

Vagy be kéne másolni, ami eddig felmerült, és itt folytatni a további elsorolást?

Meteo 03-01-2007 22:41

Quote:

Originally Posted by collateral (Post 76834)
lehet, hogy en az atlagnal is vaksibb vagyok, de nekem megeroltato a voros alapon fekete betuket olvasni. Szolval en szivesen latnek a hattertol jobban elkulonulo betuket. :D

Csak az ismereteink bővítése képpen:

A fenti nem túl kellemes hatás oka a kromatikus aberráció. Ennek lényege, hogy az optikai sugárzás hullámhossz szerint különböző mértékben hajlik el a szemen (mint lencsén). Ez azt okozza, hogy a kép 2 helyen képződik le a retinán, és szegény szemünk nem igazán tudja, hova próbáljon fókuszálni, próbál ide is, oda is, aztán közben fárad.

Kékkel és pirossal a tuti... :D

Attachment 10

Szóval én is támogatom, hogy legyenek mások a színek.

Ati 03-01-2007 22:46

Nem elsősorban színbeli, hanem tartalmi bővítésre gondoltam. :)

Meteo 03-01-2007 22:52

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 77044)
Nem elsősorban színbeli, hanem tartalmi bővítésre gondoltam. :)

A színeket nem is bővíteni, hanem cserélni kéne. ;) :D

Egyébkéként meg a viharral kapcsolatos pontosítást én is fontosnak tartom, nagyot néztem, mikor nemrég rájöttem, hogy is műxik.


All times are GMT +1. The time now is 17:22.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu