Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Segítség (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Fosztogatás eredménye (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=296)

vonos82 02-28-2006 08:49

Fosztogatás eredménye
 
Sziasztok!

A minap 5-ös csoportban ütöttem fosztogatásra.

A több (8!) sereg ahogy kell egyre kevesebb pénzt-gabót-rusnyát hozott, de volt egy ami kilógott a sorból, mégpedig felfelé...

A seregek száma megegyezett (nyilván a tábornok is :D).

Ez miért történhetett???

(nagyon nem zavart, hogy több pénzt hoztam, de mégis...)

director 02-28-2006 16:28

Quote:

Originally Posted by vonos82
Sziasztok!

A minap 5-ös csoportban ütöttem fosztogatásra.

A több (8!) sereg ahogy kell egyre kevesebb pénzt-gabót-rusnyát hozott, de volt egy ami kilógott a sorból, mégpedig felfelé...

A seregek száma megegyezett (nyilván a tábornok is :D).

Ez miért történhetett???

(nagyon nem zavart, hogy több pénzt hoztam, de mégis...)

azért, mert nem feltétlenül abban a sorrendben ütsz, ahogy azt kiírja. ugyanis elméletben egyszerre ütsz be minddel. hogy melyiket írja előre, az meglehősen random:)

Ati 02-28-2006 16:30

Quote:

Originally Posted by director
azért, mert nem feltétlenül abban a sorrendben ütsz, ahogy azt kiírja. ugyanis elméletben egyszerre ütsz be minddel. hogy melyiket írja előre, az meglehősen random:)

Hmm, nem. A beütések egymás után történnek, nem egyszerre. Ez nagyon lényeges. Ha minden támadó sereg a Tied, akkor is lényeges abban, hogy melyik sereg milyen ellenállásba ütközik, hiszen az első beütés gyengíti már a védelmet.

A kiírás ha a másodperc egyforma, akkor sajnos lehet más sorrendben, mint a tényleges beütés.

director 02-28-2006 16:45

Quote:

Originally Posted by Ati
Hmm, nem. A beütések egymás után történnek, nem egyszerre. Ez nagyon lényeges. Ha minden támadó sereg a Tied, akkor is lényeges abban, hogy melyik sereg milyen ellenállásba ütközik, hiszen az első beütés gyengíti már a védelmet.

A kiírás ha a másodperc egyforma, akkor sajnos lehet más sorrendben, mint a tényleges beütés.

eegen. tényleg. de. mégis mi dönti el, hogy melyik üt be először? mert erre valahogy még nem sikerült rájönnöm:)

Ati 02-28-2006 16:47

Quote:

Originally Posted by director
eegen. tényleg. de. mégis mi dönti el, hogy melyik üt be először? mert erre valahogy még nem sikerült rájönnöm:)

Az indítás sorrendje. :)

Csokibácsi 02-28-2006 16:50

Quote:

Originally Posted by Ati
Az indítás sorrendje. :)

Ezt meg tudom erősíteni :)

director 02-28-2006 17:00

Quote:

Originally Posted by Ati
Az indítás sorrendje. :)

tényleg? basszus..ááá:)) na, végre tanultam itt valami hasznosat:DD

Ati 02-28-2006 17:04

Quote:

Originally Posted by director
tényleg? basszus..ááá:)) na, végre tanultam itt valami hasznosat:DD

A kiírás lehet megtévesztő, az nem biztos, hog yugyanabban a sorrendben jelenik meg, mint a tényleges csaták, de az eredményből (pl fosztásnál melyik sereg hozza a legtöbbet, milyen veszteségekkel) látszik.

director 02-28-2006 17:07

Quote:

Originally Posted by Ati
A kiírás lehet megtévesztő, az nem biztos, hog yugyanabban a sorrendben jelenik meg, mint a tényleges csaták, de az eredményből (pl fosztásnál melyik sereg hozza a legtöbbet, milyen veszteségekkel) látszik.

igen, a kiírás összevisszasága az már feltűnt.. azt hittem, hogy a beütés is véletlen, vagy valami rejtélyes tényezőtől függ.. de ez nem túl rejtélyes.. :D mondjuk rájöhettem volna már..

drhb 02-28-2006 17:55

Quote:

Originally Posted by Ati
A kiírás lehet megtévesztő, az nem biztos, hog yugyanabban a sorrendben jelenik meg, mint a tényleges csaták, de az eredményből (pl fosztásnál melyik sereg hozza a legtöbbet, milyen veszteségekkel) látszik.

És ha útközben találkozok más által küldött sereggel, és mondjuk 4 sereget küldtem el, ő is 4-et, akkor először az én 1. seregem csatázik az ő 1. seregével, vagy összeadódnak a seregek, és úgy dől el, hogy ki mehet tovább?


All times are GMT +1. The time now is 12:00.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu